HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196498 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #570 : 13. Rujan, 2015., 18:15 »
Pa kažem mu da je amater. :fpalm:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #571 : 13. Rujan, 2015., 22:21 »
Pa kažem mu da je amater. :fpalm:

Hajde sad broji metke iz shotguna! Ako treba snimiti ću ti i druge puške i sniper. Nije jedan metak u cijevi jer sam kad sam sišao iz helikoptera imao sam samo 4 metka od 5!
Pa mi sad Vi objasnite kako je to moguće?!?


http://youtu.be/n_EQA4TjjPg

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #572 : 14. Rujan, 2015., 11:55 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #573 : 14. Rujan, 2015., 14:40 »
Upravo mi stigao skrinšot od frenda koji je valjda najveći MGS fan ikad. Veli 7,5/10, prva dva su mu bolja. Ja mu vjerujem.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #574 : 14. Rujan, 2015., 15:19 »
@Hrv4tin4   I stvarno ne razumijem sta ti tu nije jasno? Taj video jos potvrduje ovo sto smo ti ja i Cole rekli :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #575 : 14. Rujan, 2015., 15:27 »
Imaš 30 metaka u saržeru i automatski repetira pri punjenu, dakle jedan je u cijevi, kada ide napravit promjenu saržera piše da ima 31 metak, zato što je jedan u cijevi već. Ali on to u videu nije ni pokazao. U startu ti ne vidiš da on repetira, jer je odmah već jedan u cijevi.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #576 : 14. Rujan, 2015., 17:33 »
A ako nisi primjetio, kada ispuca sve metke iz shotguna i krene stavljati nove, jedan ubaci u cijev od gore i ostala cetiri u spremnik od dolje.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #577 : 14. Rujan, 2015., 18:04 »
Da, ali vi ste tvrdili obratno, a to je da čim izađe van iz helikoptera ima 31 metak, odnosno 30 u šaržeru i 1 u cijevi, a zapravo je obratno. Tek nakon prvog reloada stavlja taj jedan metak u cijev i novi šaržer.
I jos jednom, amateru jedan :hihi:   

Gledaj to ovako, Big Boss stavi prije misije puni sarzer, repetira, prvi metak ode u cijev i zato ti pokazuje da u sarzeru imas jedan manje. Ako reloadas, Boss stavlja novi puni okvir, i posto sada vec ima jedan metak u cijevi ne mora repetirati. :ementaler:

Znači ne radi to prije misije kao što ste vas 2 tvrdili nego nakon prvog reloada! Što bi značilo da je ipak jedan metak manje na početku misije (onaj metak koji ide u samu cijev)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #578 : 14. Rujan, 2015., 18:12 »
Potencijalno najbesmislenija rasprava koju je ovaj forum vidio. A vidio ih je dosta :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #579 : 14. Rujan, 2015., 18:37 »
Haha ne mogu vjerovati da imamo toliku raspravu o tome, ali ne mogu prestati dok ne shvatis! :mrgreen:

Uzmi sniper za primjer. Krenes s 5 metaka. Ispucas ih sve, reloadas, i opet imas 5 metaka. Ali ako pogledas malo bolje, Boss repetira sniper cim stavi novi okvir...znaci da je jedan metak vec u cijevi. Ako sada opet reloadas dok nisi ispucao niti jedan metak, najednom ih imas 6. Zasto? Zato sto si stavio novi okvir koji ima 5 metaka u sebi, ali vec jedan imas u cijevi!

5 u okviru+onaj 1 u cijevi = 6.

Samo sto to znaci da ti u vecinu spremnika stane parni broj metaka, ali se doda onaj jedan neparni ako ostane u cijevi. Malo sam procitao tvoj raniji post pa vidim da te to buni.

Stvarno ne znam kako da jednostavnije od ovoga objasnim. ;)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #580 : 14. Rujan, 2015., 18:47 »
Ma kužim ja što ti želiš reći. Uvijek je taj +1 u cijevi nakon reloada. Ali ja sam prvotno bio rekao kako mi je smješno što je uvijek na početku misije jedan metak manje nego li kada radim reload.
I to je istina, jedan je metak manje jer kao što si i ti sam rekao mogao je Boss staviti taj metak u cijev i prije početka misije što ovdje nije slučaj.
E sad je druga priča što ja to nazivam jedan metak manje, a vi ga nazivate metak u cijevi. Meni osobno je to matematički manjak :hihi:

I da, glupa je rasprava i da ne znam niš o oružju niti igram pucačine (jer ih ne mogu smisliti pošto većina njih nema nikakvu poštenu priču), ali znam o matematici jer sam završio matematički smjer. Pa je meni taj jedan metak uvijek minus na početku misije :loludara:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #581 : 14. Rujan, 2015., 18:48 »
:wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #582 : 14. Rujan, 2015., 20:23 »
Koji je vrag s ovim duplim misijama? Vise nemam niti jednu novu glavnu misiju, samo stare ali sa iskljucenim nekim opcijama da bude teze.

Ajde da je to uvedeno kao neka opcija onome tko zeli, ali ovako da opet moram prelaziti iste misije -totalna glupost. :chair:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #583 : 14. Rujan, 2015., 20:34 »
Pa koja si misija?
Si siguran da nemoraš riješiti važnu Side Ops misiju?

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #584 : 14. Rujan, 2015., 21:30 »
Zadnja koja mi se otvorila je 42. misija, a sve zute side opse sam rijesio. Sada sam malo bolje pogledao i vidim da mi se otvorila jedna zuta combat deployement misija, valjda to trebam odraditi.

Jer mi se stvarno ne daju ponovo prelaziti iste misije zbog toga sto sam presao hrpetinu side opsa i posjetio sve lokacije i po nekoliko puta vec do sada.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9