Avengeri dobivaju protivnika koji oponaša njihove moći i napade
Prvo veliko proširenje za Marvel’s Avengers, zvano Operation: Kate Bishop – Taking Aim, pojavit će se 8. 12., potvrdili su iz Square Enixa.
Konsenzus na internetu je da je većina igrača prekrižila razočaravajući Marvel’s Avengers i da ta igra vrlo vjerojatno neće moći vratiti svoju publiku. Ipak, Square Enix još neko vrijeme neće odustati od ovoga projekta, a dokaz za to je besplatno proširenje Operation: Kate Bishop – Taking Aim.
Najavljeno je kako isto stiže 8. 12. ove godine te će donijeti novog igrivog lika – Hawkeya, ali ne u muškoj verziji nego njegovu učenicu Kate Bishop. Ona će se kroz svoje misije suočiti s novim negativcem zvanim Super Adaptoid, a kao što mu to domišljato ime sugerira, njegova je moć prilagođavanja i kopiranja moći i napada kakve koriste sami Avengeri.
Ovo proširenje bit će tek prva polovica avanture. U 2021. godini slijedi drugo poglavlje u kojemu bismo doista trebali zaigrati kao Clint Barton aka Hawkeye. Ako igra do tada poživi.
Zoran Zabac
20.11.2020 - 11:06Jel realno ovo da je nešto pušteno u prodaju 19.11. i da se nemože naći nigdje za kupiti, a prva iduća pošiljka ide krajem godine koja je također već rasprodana, a prva nova pošiljka ide na proljeće…koja prevara 🍌🍌🍌
Zoran Zabac
@Zoran Zabac, 20.11.2020 - 11:07Somy=Pony
Fenner
20.11.2020 - 12:27Tu igru ne može spasiti niti dragi Bogek…U****i motku odmah na početku i tu nema više spasa. Mogu oni napraviti ne znam ni sam kakve sve zakrpe i novitete za igru ali to više nije. to
Dajsikeks
20.11.2020 - 12:37😂😂😂😂
Hadvar
20.11.2020 - 14:28Super. Obje osobe ce biti zadovoljne.
Demon90
20.11.2020 - 19:34Znači ukrali kraj druge sezone umbrella akademije.
Zazusparow
20.11.2020 - 21:54Ali vjerujem da Lila much more badass nego ovaj, čini mi se, generičan badguy