ANKETA: Hoćete li prednaručiti GTA 6?
Ovoga tjedna otvaraju se prednarudžbe za najočekivaniju igru godine – Grand Theft Auto 6. Iako još ne znamo koliko će igra koštati, svejedno moramo pitati: hoćete li se odvažiti na kupnju?
Ovoga tjedna kreće prodaja najočekivanije igre 2026. godine. Prvi primjerci GTA 6 moći će se rezervirati iliti prednaručiti od ovoga četvrtka, kad ćemo doznati i koliko će igra koštati. Izgledno je 80€, ali neki vjeruju da bi Rockstar Games mogao tražiti i više od toga. U bilo kojem slučaju, na nama je da vas pitamo: hoćete li prednaručiti GTA 6?
Usudite li se kupiti GTA 6 “na slijepo”? Možete li odoljeti kupnji igre prije izlaska? Je li to igra zbog koje ste spremni prekršiti svoje “no preorder” pravilo?
U anketi su vam, kao i uvijek, ponuđeni neki standardni odgovori, no svoj nam stav oko GTA 6 preordera pojasnite i u komentarima ispod.































































Xeon
23.06.2026 - 17:54Prvi i zadnji preorder osim ako dozivim gta 7
Kortizol
23.06.2026 - 17:54Disk verzija ispod 101 eura i može ako bude više nedam
Mahio
23.06.2026 - 18:07Ja sam malo pacijent po tom pitanju…
Gledam šta ću ja dobit tj u ovom slučaju koliko sati ću je “peglat”..
A znan sigurno da ću barem 100 sati života poklonit ovoj igri..
Vjerojatno pre order i to bez gledanja gameplaya neka sve bude iznenađenje
Mahio
@Mahio, 23.06.2026 - 18:09Naletia sam negdi na netu 90 eura a najskuplja verzija 200..
Vidit ćemo sve uskoro
Smike
@Mahio, 23.06.2026 - 19:06Već je to demantovano
Darkeater
23.06.2026 - 18:19Čemu prednaručivanje? Da bi se dobio neki skin ili tako neka glupost?
PCGamer
@Darkeater, 23.06.2026 - 18:46Ha ja osobno na to gledam tako da znam da cu ga sigurno uzet kad izade, zasto ne bih onda odmah dao pare rijesio se toga, a pritom dobio bonuse/raniji download il stogod vec
Mellur
@Darkeater, 23.06.2026 - 19:06Moram odmah prednarucit da ne ponestane.
trulex
23.06.2026 - 18:24Ja baš jučer 2×50€ Hrvatski vaučera aktiviro u Bosni
Spremio 106€
Tommy Vercetti
23.06.2026 - 18:29Pošto me 6-ica uopće ne zanima, 100% sam siguran da neću. Već imam dovoljan broj prednarudžbi za ovu godinu. SW: Galactic Racer Collector Edition, Wolverine, AC: Black Flag RSYNC, Ace Combat 8, Godzilla DAM Melee (igra izlazi u studenom; jedino su se moćna Godzilla i Atari usudili suprostaviti Rockstaru), Marvel Tokon Fighting Souls i SW: Zero Company. Onimushu, Control i Blood of Dawnwalker uzimam u prosincu. Za novi Tomb Raider, Exodus i Expanse još uvijek nisam siguran. Jedine sigurne prednarudžbe u 2027oj godini rezervirane su za dvije igre: Final Fantasy VII: Revelation i Metro 2039.
kebbab
23.06.2026 - 18:37Pa ide najskuplja verzija.
Nemanjazzz
23.06.2026 - 18:40Ma kaki. Jos sam ja daleko i od konzole i gta vi, a kamo li preorder
moordrak
23.06.2026 - 18:42Ne. Idućih 10 godina će iskakati iz svake paštete.
gamer12345
23.06.2026 - 18:43ove godine GTA VI, a sljedece intergalactic i to je to, ostalo na popustu
PCGamer
@gamer12345, 23.06.2026 - 18:47my man
Robotz
23.06.2026 - 18:44Č̣ekam za PC znaci vidimo se za 2 do 4 godine 😵
Motor City Bengals
23.06.2026 - 18:53Ne kuzim u cemu je caka s tim preorderom? Zasto se od toga radi neka strasna stvar? Osobno prednarucim svaki igru koju radi Square Enix, pa sto onda, nije to malo igara. Uz jos dosta Nintendo i cak poneke druge, svaki mjesec prakticki nesto. Ne dozivljavam to nekakvim pothvatom vrijednim ankete?!
SemirTheChosen
23.06.2026 - 18:55prednaruciti sa skidrowa
Smike
23.06.2026 - 19:08Ja nikada igru nisam platio više od 25 dolara, ali ovo ce biti prvi put u životu preorder, jer stvarno nemam zivaca cekati sale kojo vjerovatno nece biti ni za godinu dana