ANKETA: U koje doba dana najčešće igrate igre?
Zoran Žalac 14.10.2020. • 34 komentara
Imate li omiljeno doba dana za igranje videoigara? Ili koristite svaku priliku za igranje neovisno je o terminu?

Igranje videoigara često je aktivnost koja se zna rastegnuti na sate i sate zabave. Naše novo anketno pitanje je: kroz koje se sate rastežu vaše gaming sesije? Jeste li onaj tip gamera koji igra igre do dugo u noć? Ili ste možda ranoranilac pa vam dan započinje igrom? Ili vam je potpuno svejedno koje je doba dana – bitno da se nešto igra?
Označeno sa: HCL anketa
Links Preporuča
ASUS TUF Gaming F16
Gaming laptop s Core i7 14650HX, 32GB, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 5060 i 165Hz ekranom
Kupi
1.599,99 €
2.129,99 €
EPOCH Gaming PC Dorado
Vrhunski gaming PC s Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5 i AMD Radeon RX 9070 XT 16GB
Kupi
2.999,99 €
3.399,99 €
LOGITECH Gaming G335
Odlične slušalice za svakodnevnu upotrebu s preciznim zvukom za gaming i multimediju
Kupi
39,99 €
69,99 €
Komentari (34)
Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!
- 80
- 82
- 81
- 80Steam ControllerDrugi pokušaj tvrtke Valve da sve PC igre učini igrivima pomoću specijaliziranog kontrolera…
Osvajali smo svijet magijom u domaćoj strategiji Atre: Dominance Wars
Zaronili smo u domaći strateški hibrid u kojem od čarobnjaka postajete bog…
-
Zaigrali smo Paralives, Sims konkurenta s više duše nego sadržajaNajtopliji izazivač prijestolja na kojem sjede Simsi konačno je tu i već sad ima više duše od konkurencije.…
-
Zaigrali smo Rayman: Legends Retold koji izgleda fantastično, ali nas malo zabrinjavaImali smo ekskluzivnu priliku zaigrati novi / stari Rayman: Legends Retold. Unatoč našem prvotnom…
-
Strahovali smo i preživljavali u Subnautici 2, ali bilo je i mirnih trenutakaSubnautica 2 stigla nam je u ruke i proteklih smo se tjedana grčevito borili protiv podmorskih beštija…
-
Gradili smo piratski grad i plovili morem u strateškoj igri Corsair CoveBacili smo oko na nadolazeći city-builder naslov piratske tematike i ostali ugodno iznenađeni lijepim…
Evo kako se Svjetsko nogometno prvenstvo igralo u videoigrama (2. dio)
Ovogodišnje svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku idealna nam je prigoda…
-
Evo kako se Svjetsko nogometno prvenstvo igralo u videoigrama (1. dio) Ovogodišnji mundijal u SAD-u, Kanadi i Meksiku idealna nam je prigoda da se prisjetimo kako je svjetsko prvenstvo…
-
Posjetili smo Expo Gamers 2026, evo što je najveći domaći gaming događaj ponudio ove godine Ove godine se održao treći po redu Expo Gamers i pretvorio Opatiju u središte regionalne gaming scene. Od poznatih…
-
Najzanimljivije nove igre - 06/2026 U šestom mjesecu slijedi nam popriličan broj raznih događanja, a ni igara neće faliti. Lista možda nije zvučna…
-
Kiborzi, faraoni i taktiziranje - prisjetimo se hita iz sjene Warhammer 40,000: Mechanicus U moru novih igara koje izlaze svaki mjesec dogodi se da nam koja promakne. U novom formatu tekstova dotaći ćemo…































































Apocalypse4987
14.10.2020 - 14:29Nije mi bitno doba dana, nego vremenske prilike i neprilike. Ako je lip dan onda sam vanka, a gaming je najčešće popodne, a kad je kiša onda je gaming non stop
bAbU144590
@Apocalypse4987, 14.10.2020 - 14:52Da
Dukie
14.10.2020 - 16:07Igram igre DA
esse
14.10.2020 - 16:13zimi 😀
Tomo258
14.10.2020 - 16:16Treba biti opcija- kad stignem
solexshin
14.10.2020 - 16:23Opciju uvest molim: kad deca/žena/poso daju
Slejzy
@solexshin, 14.10.2020 - 16:37Slazem se 🙂
Indigo83
@solexshin, 14.10.2020 - 16:37Podržavam
GTA222
@solexshin, 14.10.2020 - 16:44Ti odi na inspect element i promijeni 😀
thcbullseye
@solexshin, 15.10.2020 - 07:56Upravo sam to htio napisati
SanKa
14.10.2020 - 16:46navečer kad i ako stignem. life gets in the way
Wolfboy
14.10.2020 - 16:49Da.
Dukie
14.10.2020 - 17:06Igore, stavi opciju: ”Igram igre dok mi oči ne prokrvare” 😀
almoustevil665
14.10.2020 - 17:29-U koje doba dana najčešće igrate igre?
Ja: Da
cikastojca
14.10.2020 - 18:06Po noci i navecer
Bojko
14.10.2020 - 18:11Kad mali zaspe i kad žena slaže da ju glava boli.
anto989
14.10.2020 - 18:15kad djeca odu spavati i kad me žena pusti na miru. Znači rijetko :/
Noproblemoguy
14.10.2020 - 18:38Sad kad je skola ovisi u kojoj je smjeni ali najcesce kad se ekipa skupi
pleto
14.10.2020 - 18:53Najviše po noći od 23h pa nadalje, ne zato što volim tada igrat nego zato što tada nemam obveza, nikom ne smetam, nitko meni ne smeta, za multyplayer igre većina ekipe igra od 22h nadalje. Počmem ja i ranije ako mogu a nekad volim i ujutro i popodne. Vikendom ili na godišnjem obožavam ujutro skuhat kavicu i malo odigrat dok još svi spavaju 😃
MightyAloy
14.10.2020 - 19:14Popodne kad dođem s posla. Najbolja stvar za isključiti se i napuniti baterije. Ponekad igram i navečer. Ujutro uvijek imam obaveza, a po noći nikad jer se onda igram sa ženom kako i doliči.
chocobo_047
14.10.2020 - 20:48Stalno radim prvu smjenu pa igram nakon posla. Ne igram baš svaki dan u zadnje vrijeme nakon posla. Prije dvije-tri godine, subota navečer mi je stalno bila rezervirana za igranje, a u zadnje vrijeme se i to promijenilo. Ponekad nedjeljom odigram sat-dva ujutro ali sve manje i manje. Siguran sam da će me nova sezona u Tekkenu 7 opet prilijepiti za konzolu😃.
Duanador
14.10.2020 - 21:05Najviše navečer. Od 20-22h. Vikendom ponekada i tijekom dana, ovisno o vremenu.
TITANXIS
14.10.2020 - 21:27Igrati se može bilo gdje i bilo kada u današnje vrijeme u to uključujem i radno mjesto.
Dajsikeks
14.10.2020 - 22:32Kad nemam predavanja 😁
Robotz
14.10.2020 - 23:02Kako kada, imam posao gdje radim i 1 i 2 i 3 smjene, i svaki mjesec je drugaciji raspored pa tako i vrijeme za gaming varira.
PppPP
14.10.2020 - 23:04kad god mi se igra bogati
Slash
14.10.2020 - 23:09samo noć,noć
zlakob
15.10.2020 - 01:02Dok sam bio u hr, bacio bi jedno 2-3h gaminga dnevno, ovisi… rađe mi je bilo do zajebancije vani s ekipom, birtija i tako to. Sad kako sam u UK, vamo je 2/3 vremena kiša, a i nemam neku ekipu, onda dosta vremena provodim ili na poslu ili za PC, tako da se često zna kad sam slobodan zalomit i po 8h geymanja 🙁
Foux
15.10.2020 - 02:53Anketa: Igraš li igre po noći, danu, popodne ili ujutro?
Ja: Da
Btw, igram igrice više po noći, tj. Od kasno podne pa do navečer pa mala stanka tijekom večere i onda kroz noć dok je vikend, a kad je tjedan onda od 4 do 8 jer u 6AM mi počinje škola 😉
chocobo_047
@Foux, 16.10.2020 - 19:42Bar igraj uz upaljeno svjetlo. Znao sam i ja prije igrati do sitnih jutarnjih sati i uvijek mi se obavezno javljala bol u očima i probadanje. Što se mene tiče, noć je za spavanje ili za druženje, ako se ekipa okupi predvečer pa se zaruži.
m@rko
15.10.2020 - 08:53Noć. Kad zena i mala zaspu, onda rokanje u miru 🎮🎮🎮🎮
mirkunjaaa
15.10.2020 - 09:42Prije (15-20 god) kad god bi bilo vrimena i ekipe
Posli se to reduciralo na sve manje i manje a sad sistem glasi
Sat dva popodne i sat max navecer(ako nema drugih obaveza).
Vikend mozda vise.
Postoji mogucnost da se to poveca jer je mali na pragu prvog razreda i pocinju ga zanimat ozbiljnije igre 😉
vragec25cro
15.10.2020 - 10:13Premalo opcija 🙂 Igram poslje podne 1-2,zavisi kakvo vrijeme neda niti tolko a koji puta cijeli dan.Za vrijeme korone samo kuhao rum s čajem i igrao igre 🙂
Aldin219
15.10.2020 - 20:56Kad zena i sin zaspu oko 22h ili (tajna) ponelad i na poslu sada otkad je pandemija bukiram sobu za sadtanke i onda tamo udaram. Moram napomenuti da je oboje stresno