HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706708 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18285 : 10. Listopad, 2017., 20:14 »
S druge strane, film je vani već 35 godina i boo fucking hoo, imali smo svo vrijeme svijeta pogledati ga. Ako ne želiš spoilere na prastare filmove, ne otvaraj filmske teme na forumima. Ili 9gag. Ili Facebook. U biti ne otvaraj internet.
Ja sam prije više godina već odgledao prvi Blade Runner i bio sam zaboravio kraj i uopćeno radnju i baš sam se bio radovao ponovnom gledanju prije ovog novog. Ako su ljudi već izmislili opciju prikrivanja rečenica na forumima zašto je ne koristit, to omogućava onima koji su gledali da se raspravljaju a da pri tome ne kvare onima koji nisu gledali.

Yup, kad već možemo spoilere pisati nevidljivim fontom, zašto ne koristiti taj feature foruma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18286 : 12. Listopad, 2017., 00:44 »
War for the Planet of the Apes (2017)

PG-13 | 2h 20min | Action, Adventure, Drama | 13 July 2017 (Croatia)



★★★★½

Jako veliki sam fan serijala čitavog i smatram ga jednim od najboljih filmskih serijala zadnjih desetak godina. I dalje mi je drugi film najbolji i najimpresivniji, no ovaj je toliko drugačiji od ostalih i toliko težak, da bi ga ocjenio kao ništa manje vrijednim u odnosu na prva dva. Baš me jako zanima na drugo ili treće gledanje kako će mi biti od početka. Jer ne da ga nisam razumio u prvih pola sata, nego nisam shvaćao zašto je toliko prokleto sport i zašto nema spektakularnih scena. No tek nakon prvih sat vremena sam počeo uviđat da gledam drugačiji film nego li su prva dva. Glazba je toliko dobra i toliko mi je teško uz nju bilo gledat film, da sam sretan što ovo nisam išao u kino gledat. Čisto iz razloga što me je film emotivno razbio. Čak ne toliko ni kraj, koliko to ropstvo u drugom dijelu filma. Neki od majmuna, a najviše Cezar imaju više karaktera u svojoj izvedbi nego li većina normalnih ljudskih glumaca. Ako bi još nešto ponovio koliko mi je pasalo uz ovaj film onda to još jednom moram pohvaliti - glazba! Casting je nevjerojatan. Hvala im što su napravili ovaj film iako nebih htio da je posljednji. Ali toliko me je emotivno razbio da bi to mogao usporediti sa The Last of Us-om. Woody Harrelson odličan! Ali tehnologija koja stoji iza sva tri nastavka, pogotovo zadnja dva je ispred svega. Daleko najimpresivniji CGI što se tiče živih bića koje sam u životu vidio. Molim vas nemojte da je ovo zadnji film. Težak mi je film jako. ;(

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18287 : 12. Listopad, 2017., 07:41 »
Pussy...  :mrs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18288 : 12. Listopad, 2017., 08:36 »
 :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18289 : 12. Listopad, 2017., 08:48 »
The Devil Wears Prada (2006)

PG-13 | 1h 49min | Comedy, Drama | 30 June 2006 (USA)



★★½
Volim ponekad probuditi djevojčicu u sebi ovakvim filmovima. Odlična gluma prije svega nepodnošljive Meryl Streep; baš je zrulala tu ulogu iako je mega iritantna. Inače volim Anne Hathaway, ali tu je besprijekorna i prekrasna. Baš ono čudo kako lijepa žena. Priča mi je baš solidna, ništa više. Da je sada napravljen film, vjerojatno bi to bilo i bolje. Stanley Tucci kao i Merly - razvalio svojom ulogom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18290 : 12. Listopad, 2017., 09:04 »
Gledao sam ovo davno u kinu kad je izaslo, od tada mi nije palo na pamet.

Al da Anne Hathaway je stvarno predivna, nema sta.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18291 : 12. Listopad, 2017., 11:01 »
Evo baš jučer pogledao originalni Blade Runner.
I dalje izgleda jako dobro, mogu samo zamisliti kako su ljudi to doživjeli pred 35 godina.
Što se tiče same priče, mislim da je bolje ispričana ona u BR:2049.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18292 : 12. Listopad, 2017., 15:55 »
The Package (1989)

1h 48min | Action, Crime, Drama | 25 August 1989 (USA)



★★★½

Pokušavam pogledat ovaj film 20 godina; a potraga za njime trajala je gotovo deset godina. Kao klinac sam ga gledao i bio mi je strašno atmosferičan iako nisam ništa razumio. No uvijek mi je ostao u jednom kutu u glavi da ga se sjetim svakih toliko godina. Jako dobra gluma legendi Gene Hackmana i Tommy Lee Jonesa. Film je prepun poznatih glumaca i sav casting je pogođen predobro. Atmosferičan je do boli; zato sam ga i zapamtio tamo negdje kada sam ga gledao 93/94-te. Mislim da je originalni Internal Affairs i Departed najviše iz ovog filma povukao inspiraciju. Čak ga i dan danas preporučam svima, jer je jako dobro napravljen i ne stari baš. Osobno mi je i bolji od Departeda, no ne i od internal Affairsa.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18293 : 12. Listopad, 2017., 16:21 »
Wind river (2017) 8/10
-Početak jako dosadan, kasnije odličan. Realan prikaz američke vukoj***ne.


Sicario (2015) 9/10
-Dobar triler s odličnom glumačkom postavom.  :thumbs:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18294 : 13. Listopad, 2017., 13:40 »
Ja se ispričavam ako sam nekome pokvario kraj prvog Blade Runnera, nisam uopce razmisljao o tome da ga netko nije pogledao a dosao je ovdje o njemu komentirati :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18295 : 13. Listopad, 2017., 13:42 »
A nema veze, dobit ces ban sa foruma, nista vise.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18296 : 13. Listopad, 2017., 14:46 »
Ja se ispričavam ako sam nekome pokvario kraj prvog Blade Runnera, nisam uopce razmisljao o tome da ga netko nije pogledao a dosao je ovdje o njemu komentirati :)

Ako imaš punoljetnu sestru za mene, neće biti ništa od bana. :hiha:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18297 : 13. Listopad, 2017., 15:17 »
Nema za tebe.  :hihi: :hihi: :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18298 : 13. Listopad, 2017., 21:53 »
The Lost Room (2006)



Naučno-fantastična mini serija od 3 epizoda (1,5h svaka traje). Na početku se pojavljuje ključ od motelske sobe s kojim kada otključaš bilo koja vrata ulaziš u misterioznu sobu iz koje možeš izaći na bilo koja vrata na svijetu koja zamisliš (i koja imaju ključaonicu naravno). Naš glavni lik, policijski inspektor, istražujući ubistvo dođe u posjed ključa... Da vam dalje ništa ne spojlam samo ću reći da je definitivno jedna od najpotcjenjenijih serija/filmova, pravi SF biser koji je prošao ispod radara. Izuzetno zanimljivo, misteriozno, dobro napisano i producirano.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18299 : 13. Listopad, 2017., 23:33 »
Starship Troopers (7.5/10) Priča je malo nekonzistentna
i vodi se onime mi Amerikanci najjači samo što je u ovom slučaju Amerika=Federacija planeta.
Ali mi je bio jako zabavan.

Podbacio u kinima (više/manje) što nas dovodi do dva direct-to-video filma
Starhip Troopers 2: Hero of the Federation
(3/10)
i Starship Troopers 3: Marauder (4/10)
koja su ultra trash, ali hej u 3. se vratio glavni lik.

I tu prestaju s brojkama i počinju s animiranim filmovima Starship Troopers: Invasion (4/10),
koji mi nije sjeo baš te Starship Troopers: Traitor of Mars (TBA).
Ali hej u zadnjem opet originalni glumac daje glas svom liku iako u predzadnjem nje.

Nešto pričaju da će rebootat serijal, svakako ne može lošije od ovog.
Would you like to know more?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9