HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105526 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #120 : 26. Ožujak, 2013., 16:44 »
super je igra, samo nema quick savea i mozes nositi samo 2 oruzja, cemu to? aj, barem moze se replayat svaki chapter nakon kaj ga predjes

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #121 : 26. Ožujak, 2013., 16:45 »
Drag, kakvu kantulju imaš?

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #122 : 26. Ožujak, 2013., 17:15 »
Jesam ja jedina osoba kojoj ovo nije napeto ? :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #123 : 26. Ožujak, 2013., 17:18 »
Nisi.

Imam točno 0 interesa za ovo, pošto su me prve dvije tvrđe razočarale. Zagasio i jednu i drugu nakon sat-dva, a vidim da nisam jedini.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #124 : 26. Ožujak, 2013., 17:40 »
da dragster kakvu konfu imaš da vidim oće i meni ić XD

On topic: od prvog trailera prilično sam nahajpan na ovo, al neću si spojlat po netu ništa ako treba igrat ću je i za mjesec dva al sam velim prilično nahajpan.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #125 : 26. Ožujak, 2013., 17:44 »
Namjeravao sa odigrati prijašnje 2 igre prije ovog, al kad ju svi hvale ne da mi se čekati. Samo bi ispalo da igram prve dvije konstantno sa ovim na umu pa ko ga je*e onda... počinjem ubrzo. :mrgreen:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #126 : 26. Ožujak, 2013., 17:49 »
Nije ni potrebno odigrati prve dvije igre.
Infinite je više-manje samo tematski polu-vezan za prva dva. Drugi setting, drugi likovi, druga priča... prd.
A ionako je samo prvu igru radio Irrational. Druga je rendom dosta.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #127 : 26. Ožujak, 2013., 18:05 »
ne spojlajte si ništa ničime, ja sam tek neki dan saznao da se nešto događa u OBLACIMA (glupi blekaut) ali inače nisam apsolutno ništa vidio/čuo u vezi igre

ne trebaš igrati ništa od prethodnih ko što ixy kaže

imam i5 3570k, 7850 2GB i 16GB RAM, siguran sam da igra radi super i na slabijim konfiguracijama (mislim ni ne djeluje kao igra kojoj je potreban jak hardver, ali izgleda predivno)

Imam točno 0 interesa za ovo, pošto su me prve dvije tvrđe razočarale. Zagasio i jednu i drugu nakon sat-dva, a vidim da nisam jedini.

ne znam, ovo je previše drugačije od prethodnih nastavaka da bi ti to bio razlog ne-igranja

mozes nositi samo 2 oruzja, cemu to?

ako me išta živciralo u dvojci to je trapavo biranje oružja jer ih imaš tisuću i onda još po sedam vrsta municije za svako oružje, ovo je drugi ekstrem, ali definitivno bolja opcija


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #128 : 26. Ožujak, 2013., 18:15 »
u prvom dijelu je još gore jer su plasmidi i oružje odvojeni. pa dok skombiniraš oružje i vrstu metaka i plasmide, triput te već ubiju.

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #129 : 27. Ožujak, 2013., 08:24 »
Evo igram i ja, igra je zakon.
Veliki sam fan bioshock serijala, svaki dio mi je genijan.
Prića je genijalna u prva dva dijela, valjda će bit i u trećem.
Would you kindly rate this game 10/10

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #130 : 27. Ožujak, 2013., 19:42 »
Upravo prošao igru, igra je jebena ali taj kraj mi je tako mindfuck, barem meni.


*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #131 : 27. Ožujak, 2013., 21:01 »
Nikako ne mogu da nadjem save folder?! Imam win 7 i ne igram preko steam-a.

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #132 : 27. Ožujak, 2013., 23:03 »
kraj je super samo malo tužan :( najviše mi je žao šta nema više krajeva kao u predhodnicima :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #133 : 28. Ožujak, 2013., 01:17 »
Gotov i ja.

Bit ću kratak - 9.5/10 :hiha:

Strašno dobro. Bjesnio sam na jedan dio igre koji me podsjećao na Diablo/Painkiller mix no preživio sam i isplatilo se. Fantastična igra. Nez :( Moram prespavati XD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #134 : 28. Ožujak, 2013., 08:17 »
Koliko ti je trebalo za prelazak?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9