HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105439 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #210 : 05. Travanj, 2013., 15:13 »
Mene sad kopka kakav je izvorno kraj bio zamišljen.

Citat:
There was a scene in the game at the end where there's a gentleman here--one of our artists--who got to a point in the game, played it, turned off BioShock, opened up his computer, opened Microsoft Word, and wrote a resignation letter; it had offended him so much... And we actually ended up having a long talk; he was an extremely religious guy and when we started talking, I realized that something I could connect to was a notion of forgiveness and what an important part that is of the New Testament and why Christ was such a revolutionary figure. And thinking about how I would incorporate the power of that notion to Comstock into his world was, to me, the key.

ali to se nikad neće saznati.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #212 : 05. Travanj, 2013., 15:19 »
mda
kakav lik uvrijedila ga igra i ide dat otkaz :fpalm:

Anyway Yuri kako god okreneš verzija u kojoj mi igramo Booker ima kćer i ona je oteta/odrasla Elizabeth, kada završimo igru i time sve poništimo Booker i dalje ima kćer ali je to normalna Anna/koja neće biti oteta jer otmičari nikada nisu ni postojali. Možda postoji puno verzija gdje nije imao kćer (ta scena u kojoj kaže da su umrli i žena i kćer na porodu) ali u našem prelazu on ima kćer i na kraju igre ima kćer.

Pogledaj na 14 stranici cijeli odgovor.
« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2013., 15:22 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #213 : 05. Travanj, 2013., 15:32 »
Ta scena u kojoj kaze da su mu zena i kcer umrli na porodu se dogada u igri, znaci ne u nekoj drugoj reanosti tako da ne mozes reci mozda postoji verzija gdje nije imao kcer i navesti taj razgovor kao dokaz :)

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #214 : 05. Travanj, 2013., 15:44 »
Sve to stoji, ali se ne slažem s nečijom tvrdnjom na prošloj stranici da je nakon kolapsa svih Comstock realiteta ostala samo jedna dimenzija koja nam je prikazana nakon creditsa.
I dalje postoji više njih, čak i one u kojima se Booker nije nikad ženio ili je gay :hihi: Nestale su samo one u kojima je postojao Comstock. Prikazana nam je baš ona scena iz razloga što je baš taj realitet (ili više njih) u kojem Booker ima kćer glavni okidač za avanturu kroz koju igrač prolazi. Nakon kolapsa svih Comstock dimenzija život ide dalje kao da Comstock nije nikad ni postojao, ali to ne znači da svaka daljnja odluka neće imati posljedice zbog kojih će nastati još bezbroj paralelnih svemira i tu ima strašno puno materijala za DLC sadržaj ili potencijalni novi nastavak.
« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2013., 16:09 Thergothon »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #215 : 05. Travanj, 2013., 15:50 »
Tako je, to sam i ja napisao. Nije ta odluko hoces li se krstiti ili ne bila pokretac ostalih realnosti, one su uvijek bile tu i svaka odluka zapravo stvara alternativnu. Prema tome ima ih bezbroj zapravo :D

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #216 : 05. Travanj, 2013., 16:09 »
Ta scena u kojoj kaze da su mu zena i kcer umrli na porodu se dogada u igri, znaci ne u nekoj drugoj reanosti tako da ne mozes reci mozda postoji verzija gdje nije imao kcer i navesti taj razgovor kao dokaz :)

Da, ali u trenu razgovora te scene u liftu njemu su sjećanja još uvijek pomućena tada dok to pričaju on još uvijek brije da je Elizabeth meta njegovog ugovora , a ne zapravo njegova kći Anna koju mora spasiti koju je prije 20 god. on sam prodao ili je oteta od strane nekih pizdeka iz druge realnosti jer ON ju je prodao/dao i tu realnost igramo, dokaz je Elizabeth bez malog prsta kroz cijelu igru. Vjerujem da tu nije bilo 100 realnosti nego sama krivnja Bookera i ogorčenje samim sobom znajući što je učinio. U ogorčenosti zatomio je ta sjećanja odvratnog oca koji prodaje/daje dijete za brisanje kockarskog duga. Ipak ti je u bio wiki napisano da ju on proda i onda tumara svetom tužan i pijan 20 godina (vjerovatno u medjuvremenu za Pinkertona radi grozne stvari) i svojoj bijedi potiskuje sjećanja i govori onome tko ga pita da su mu žena i kćer umrli na porodu. Pa tako ponavlja i Liz jer hey ne bi baš vjerovao svom spasiocu koji ti kaže da je svoju kćer prodao ciganima iz druge dimenzije :mrgreen:

a ima i realnost gdje je Booker nosorog :hihi:

gle u tim paralelnim svemirim ima milijarde mogućnosti, u teoriji jel, ja sam samo napomenuo da mi poništavamo sve Comstockove realnosti a samim time Columbiju i Liz tj bilo koju verziju Bioshock:Infinitea kao radnje koju smo odigrali smo poništili.
Naravno da postoji i nakon creditsa više realnosti al ako ih idemo gledat sve poludjeli bi jer ih nikada ne  bi uspjeli sve vidjet jer ih ima beskončano-Infinite. Zapravo nas samo zanima (bar mene) kraj određenih radnji koje su nam servirane kao igra a s time i realnost u kojoj je eto Booker sve ispravio tj ono loše se nije ni desilo pa ako si gledao iz tog kuta kao ja, (bIoshock : Infinite never happened) postoji ti samo jedna realnost koja se i objasni na samom kraju creditsa. Zapravo mene osobne one u kojima je mogao biti giant disco gusjenica nimalo ne zanimaju, mozemo sad bacat teorije unedogled.

« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2013., 16:37 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #217 : 05. Travanj, 2013., 16:19 »
:hihi:

Slažem se, sve je dobro objašnjeno kroz igru i dobili smo odgovor na pitanje koje nas je najviše zanimalo.
Samo dok imaš takvu radnju, naravno da će se iz dana u dan rađati nove teorije. To ne znači da je netko u krivu, a netko u pravu. Sve ovisi o perspektivi iz koje gledaš i upravo zato je igra genijalna. Ne sjećam se kad je zadnji put bilo toliko rasprava oko završetka neke igre. Zapravo, bilo je - kontroverzni ME3 kraj

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #218 : 05. Travanj, 2013., 17:09 »
Da mogu se neke stvari drugacije interpretirati ali imas neku osnovu koja je u igri prikazana i obajasnjena. Kako mi se cini MaliMicek nije bas shvatio sve kako spada. Nije Booker sam od sebe potisnuo sjecanje na Elizabeth i njeno prodavanje Comstocku nego se to dogodilo zbog prelaska u drugu realnost. Procitaj moju i Yurijevu raspravu iznad, tamo ti je sve objasnjeno da se sada ne ponavljam
To su ipak neke osnovne stvari koje nemaju mjesta drugacijoj interpretaciji jer je bas objasnjeno u samoj igri.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #219 : 05. Travanj, 2013., 18:14 »
Da mogu se neke stvari drugacije interpretirati ali imas neku osnovu koja je u igri prikazana i obajasnjena. Kako mi se cini MaliMicek nije bas shvatio sve kako spada. Nije Booker sam od sebe potisnuo sjecanje na Elizabeth i njeno prodavanje Comstocku nego se to dogodilo zbog prelaska u drugu realnost. Procitaj moju i Yurijevu raspravu iznad, tamo ti je sve objasnjeno da se sada ne ponavljam
To su ipak neke osnovne stvari koje nemaju mjesta drugacijoj interpretaciji jer je bas objasnjeno u samoj igri.

Znam da se to dogodilo zbog prelaska u drugu realnost al može bit i ovo da je uz to i dio potisnuo, enivej proći ću igru još jedanput definitivno i sve još bolje proučiti. ai kao što je thergothen rekao neke stvari se mogu drugačije interpetirati ovisno o pojedincu ali ne znače da su pretjerano krive
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #220 : 05. Travanj, 2013., 19:14 »
jebo mater cila tema spoileri :fpalm:

*

Chris123

  • n00b
  • 1
error:The Filename, Directory Name, Or Volume Label Syntax Is Incorrect
« Odgovori #221 : 06. Travanj, 2013., 12:18 »
Bok svima evo danas sam sam htio instalirat bioshock infinite (kupio sam ga digitalno pa je u (D:) disku) i kada hoću pokrenuti setup izbaci mi ovo "The Filename, Directory Name, Or Volume Label Syntax Is Incorrect" kako da fixam to ?? pomoć molimm vas hvala vam u naprijed!

dogodi mi se i ko na ovom videu samo moj nije preko torrenta! the filename directory name or volume label syntax is incorrect windows 7
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2013., 21:55 WEAPONX »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #222 : 06. Travanj, 2013., 14:59 »
Pa nemoj klikat na spoilere :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #223 : 07. Travanj, 2013., 12:10 »
Prešao. Deset sati okruglo. Oduševljen. Ne mogu reći ništa o igri, a da već nije napisano.

Sviđa mi se kako je počela ova godina (sa izuzetkom Colonial Marinesa). Prvo DmC pa odlični Tomb Raider i sada ovo. Jedva čekam vidjet što nam ostatak godine sprema.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #224 : 07. Travanj, 2013., 12:30 »
Samo deset sati? :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9