HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105460 Hitova
*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #135 : 28. Ožujak, 2013., 09:14 »
dobra je igra, malo orginalnosti u moru smeća koje se izdaje u zadnje vrijeme.
easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #136 : 28. Ožujak, 2013., 09:38 »
:ave: Jeste vi to bili kraljevi i u komadu odigrali, ili je kratka igra? NEĆEM DA JE KRATKA.
Jučer odigrao kojih sat vremena, odlična zasad.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #137 : 28. Ožujak, 2013., 09:53 »
nije kratka nego sam nenormalno igrao u dva navrata. malo smori pred kraj s akcijskim glupostima pa sam to jednostavno pretrčao jer mi se stvarno nije dalo... nekih 9-10 sati možda sa osrednjim zujanjem okolo i slušanjem audio zapisa :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #138 : 28. Ožujak, 2013., 11:27 »
baš to oko 9 sati u dva puta sam prešao igra je zarazna i vuće da se igra.

Evo jedan nebitan spoiler (ništa vezano uz radnju ali će obradovat fanove serijala) nakratko posjetite i rapture :)

Igra je fenomenalna i stvarno izgleda predivnio, glasovna gluma je zakon, animacije su zakon, atmosfera je zakon, igrivost je super, i priča je šlag na kraju. Prića je super razrađena, lijepo kulminira, ima napeti vrhunac i genijalan kraj. Jedina mana je šta nema više krajeva kao u predhodnicima.
Za mene je 9.5


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #139 : 28. Ožujak, 2013., 16:47 »
kako mana može biti nemanje više krajeva kad ima ovakav jedan fenomenalan? da ih ima više ili bi morali to nekako razvodniti ili ubaciti besmislene detalje, što opet nema smisla

pišem sve u spojlerima jer eto :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #140 : 28. Ožujak, 2013., 19:19 »
Paaaa na primjer, dobar i loši kra,j oba bi mogla bit zakon. Ne kažem da sad treba imat 6 krajeba kao bioshock 2.....
Ali na primjer jedan gdje bi imali drugi naćin okončanja muke tipa kako je protagonist predložia na kraju, i da se onda radnja vrati u onu sobu gdje je sve poćelo i prikaže ubrzano sretno odrastanje  jer pošto je u ovome prikazano više dimenzija vrlo lako bi moglo imat više krajeva koji bi možda mogli biti odabrani postupcima tipa odlukom koji ćemo lančić izabrat, ili pošteđivanjem nekoga, pa otiša bi tako daleko pa možda i biranjem na kraju u koji ćemo svjetionik otić jer svaki vodi u drugu dimenziju.  mislim da nebi bilo napravit još jedan kraj i sva muka bi bila napravit jednu animaciju više...  Ne žesti se,to je meni (možda subjektivna mana) jer mene je uvijek kod bioshocka veselilo više krajeva......
Pozz :piva:

Stavia sam spojlere, iako vjerojatno nisu potrebni.  Neko ko igra bi možda slućajno mogao naslutiti nešto iz tih rečenica...
« Zadnja izmjena: 28. Ožujak, 2013., 19:30 HrBomb »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #141 : 28. Ožujak, 2013., 19:30 »
NE ŽESTI SE GRRRR .. nez :hihi:

pa i možeš otići u više svjetionika ali je očito sve isto gdjegod odeš. ne vidim smisao u više krajeva kad se jednostavno sve te moguće opcije u odabirima očituju skriptirano kroz igru (nije da imaš izbora što ćeš i gdje napraviti već te igra vodi) sažmu u jednu situaciju koja je ultimativno rješenje tog problema i kaosa koji je nastao. najbitnija je zadnja scena pred creditse kad glavni lik krepa i curice pomalo nestaju jer je uzrok problemu ... umro.

što se ovog degena tiče i biranja hoćeš li ga ili nećeš ubiti - nema smisla, jer ih ima beskonačno puno. to su sve drugačije varijante glavnog lika kakogod okreneš. ubio ti ili poštedio, postojat će drugi u drugom svijetu, treći u trećem, n-ti u n-tom, sve dok ne krepaš ti kao glavni problem.

prebirem još uvijek priču i o čemu se zapravo radi, ali više krajeva jednostavno ne vidim kao prikladnu opciju ovdje


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #142 : 28. Ožujak, 2013., 21:22 »
da slažem se skoro potpuno, nego pomilovanje protivnika može mijenjatu nju kao osobu. na kraju ispada da je Booker zapravo Comstock  koji je u nekoj drugoj dimenziji prihvatio krštenje i zato ga Booker nije mogao udavit. i na kraju za slućaj ako nisi primjetia (kao ja jer sam preskoćia credit poslije kad ga ona ubije, on se budi u sobi, i mala Anna ilitiga Elizabeth je u krevetu.
video ću ti poslat u pm da ne spojlam ovde dalje. Ali nekako bi baš želia još neki kraj :(

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #143 : 28. Ožujak, 2013., 22:37 »
nekih 9-10 sati možda sa osrednjim zujanjem okolo i slušanjem audio zapisa :hiha:

16 GB igra :mrs:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #144 : 29. Ožujak, 2013., 03:47 »
Napokon počeo igrat. Kakva igra :ave:

Nisam fan prva dva bioshocka. Prvi sam završio na silu i kroz valjda dvije godine, a drugi sam igrao desetak minuta. Rapture mi nije pasao, igra je bila prezatvorena, brzo mi je dosađivala jako, jednostavno mi nije sjelo.

Ovo je puuuno drugačije. Igra je prekrasna. Dobro, nije grafički vrh, al svakako je dizajnerski, što je još bolje jer i na mojoj konfi (i3 2100 3.1 GHz, 4GB RAM, Radeon HD 5670 1GB) leti na high/mid. Gameplay uvelike poboljšan, napucavanje je jako zabavno. U početku sam dosta koristio vigore, ali otkad sam bindao Toggle aim na right click, a vigor na Scroll click (po defaultu je obrnuto) ih uopće ne koristim, malo mi je žao radi toga, al valjda će mi više trebat kasnije u igri.

Odigrao dobrih tri sata u komadu. Sad sam u onom "Soldier nešto" kad pobjegneš sa Elizabeth s one plaže. Zabavno je tražiti što sve ima okolo po hodnicima i što ljudi imaju za reći, a inače meni takve stvari rulaju, al dosade nakon petnaest minuta i onda samo nastavim jurit kroz igru.

Jako jako jako sam zadovoljan. Napokon je Bioshock izveden onako kako treba. :approve

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #145 : 29. Ožujak, 2013., 10:56 »
agreed.

Ja sam se na početku osjećao kao malo dijete u turbo limaču. Okružen s toliko... fascinantno zanimljivih stvari. Kao - vidi ovo, uuu, vidi ono tamo.

Uglavnom, čarobno. :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #146 : 29. Ožujak, 2013., 12:52 »
Ako netko ima problema s screen tearingom / vsyncom (ovaj u igri locka fps na 30):

Citat:
Navigate to and open BaseEngine.ini located in "Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\BioShock Infinite\Engine\Config\BaseEngine"
Scroll Down To [SystemSettings]
VsyncTo60WhenUnder30=False Change to VsyncTo60WhenUnder30=True
Save

+za screen tearing koristit D3DOverrider i njegov vsync.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #147 : 29. Ožujak, 2013., 16:24 »
jel za ovo treba odigrat prve 2 igre  ?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #148 : 29. Ožujak, 2013., 16:37 »
Ne treba.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #149 : 29. Ožujak, 2013., 16:40 »
Posjetit Rapture

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9