HCL.HR

Bioshock Infinite

  • 383 Odgovora
  • 105435 Hitova
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #240 : 07. Travanj, 2013., 23:29 »
Da, tako sam i mislio, da je više vizualno bez utjecaja na radnju.

Skužio sam u drugom prolazu par kuća koje se mogu istražit koje nisam prije primjetio i one Vox Populi šifre. Malo je zajebano za pronać na nekim mjestima no vjerujte te tajne prostorije kriju puno toga i isplati se zujat.
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2013., 23:31 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #241 : 07. Travanj, 2013., 23:45 »
Ja sam to sve zujao i tu sam "izgubio" barem sat, sat i pol na takvim mjestima.
Fantastično mi je kako Booker priča, baš jako dobro iskustvo za razliku od njemih likova koje često vodimo u igrama.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #242 : 08. Travanj, 2013., 01:33 »
Kad birate koju ogrlicu dati Elizabeth, kasnije mozete skuzit kad je neka Elizabeth "vasa".

Primjetio sam na kraju, neposredno prije utapanja da Elizabeth koja dode nema privjesak na ogrlici i cak i Booker shvati da je to neka druga zapravo. Kaze nesto u stilu:"Wait, who are you? You are not..." Zapravo niti jedna od svih Elizabeth koje na kraju dodu nema privjesak. Mislim stvarno je ubacena hrpa sitnica i detalja koji poticu na razmisljanje i analiziranje =D>

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #243 : 08. Travanj, 2013., 23:44 »
Igram trenutno i otprilike sam odigrao 3 sata. Sve mi je ok, atmosfera, predivna grafika i dizajn, likovi... jedino me pati gameplay mehanika malo, uopće mi se ne sviđa i nekako je nespretna, nimalo fluidna kao u trailerima i to me pomalo baca u očaj zato što me u tom segmentu podsjeća na bioshock 1 i 2 koje nisam nikada mogao odigrati iz tih razloga. Ipak, priča me ovdje previše zanima i stvarno mi je igra predivno umjetničko djelo, pa ću je ipak završiti. 

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #244 : 09. Travanj, 2013., 00:57 »
Smanjit detalje?
Koju konfiguraciju imas?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #245 : 09. Travanj, 2013., 01:07 »
nespretna gameplay mehanika. :hiha:

šta to znači :wildboy:

gameplay mehanika nije fluidna kao u trailerima. šta?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #246 : 09. Travanj, 2013., 01:40 »
Vjerojatno misli na pocetnu krutost, pogotovo kad su melee napadi u pitanju.

Uglavnom, inspiracija za borbu generalno je dosla iz originalnih Doom igara.
Uvijek je u pitanju otvoreno podrucje i to sve, jel. Kad se to skuzi i igra u tom stilu, rula nenormalno. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #247 : 09. Travanj, 2013., 01:48 »
I ja sam to primjetio, ali nisam se mogo sjetit od kud mi poznato. :ementaler:

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #248 : 09. Travanj, 2013., 11:42 »
I ja sam to primjetio, ali nisam se mogo sjetit od kud mi poznato. :ementaler:

Ziher nisu mehanika i gameplay fluidni ? Daj ajde igra leti to je Unreal engine sam kaj ne skačeš kao u UT3. Dobro ajd kretanje je malo sporije ali meni je još sporije bilo u Dishonoredu
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #249 : 09. Travanj, 2013., 17:56 »
I ja sam to primjetio, ali nisam se mogo sjetit od kud mi poznato. :ementaler:

Ziher nisu mehanika i gameplay fluidni ? Daj ajde igra leti to je Unreal engine sam kaj ne skačeš kao u UT3. Dobro ajd kretanje je malo sporije ali meni je još sporije bilo u Dishonoredu
Ma rigidno je nekako, nije to to. Gameplay je najlošiji dio igre, barem po meni. Ne znači da je jadan ili bez veze, nekakva solidna sredina. Nebitno je. zato što je ovo igra koju se igra zbog priče i atmosfere. Svakome njegovo mišljenje, tako da.... nije potrebno da me me pokušavate razuvjeriti. Ne može se svakome sviđati sve.

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #250 : 09. Travanj, 2013., 18:48 »
ja je nisam uzeo zbog price sigruno, zbog atmosfere, donekle. na atomsferu se priviknes jos tokom igre, a prica ima samo smisla prvi put, poslije ju ionako znas. ja ju igram zato jer mozes neprijatelju raznijet glavu revolverom uz veliko zadovoljstvo i poslat vrane da ih pojedu. gameplay mi je los jedino u smislu dosadnog lootanja i trazenja novcica

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #251 : 10. Travanj, 2013., 09:53 »
Prešao. Overhajpana igra sa stvarno posebnom pričom koja je mogla biti malo bolje izvedena. Nepotrebno je zapetljana, ali ok, posebna je, to svakako. Nisu potrebne nikakve teorije, sve je vrlo jednostavno jednom kada shvatite sve likove i događaje koje ste prošli.
 
Nikakav napredak od Bioshocka 1 i 2 u vidu gameplay mehanike, ali iskupljuje se dobrom atmosferom, prezentacijom i dizajnom.   

80/100 od mene.

Stojim iza svega što ovaj tip govori:
Bioshock Infinite (Spoilers)
« Zadnja izmjena: 10. Travanj, 2013., 10:11 Shazaam »

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #252 : 10. Travanj, 2013., 11:10 »
Nije overhajpana, inače sam ja taj koji cijele godine ide okolo ljudima i govori da igraju nešto overhajpano, al ovo nije. Neću reć ko Čole da je remek djelo i najbolja igra ikad al je vraški dobra i nije precjenjena.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #253 : 10. Travanj, 2013., 12:20 »
@Shazaam -pa ti za svaku super igru nades neke nepostojece minuse :fpalm:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bioshock Infinite
« Odgovori #254 : 10. Travanj, 2013., 12:21 »
Zamolio bih te samo da kažeš nešto razumljivo i da ne prtljaš s tom GAMEPLAY MEHANIKOM. Što to znači? Objasni mi u kojem smislu ta tvoja gameplay mehanika nije napredovala od Bioshocka 1 ili 2, jer lol - je. I to dramatično. Barem ono što ja podrazumijevam kad ti kažeš gameplay mehanika, što bi bio neki osjećaj pucanja, kretanje kroz mape, prikupljanje resursa - apsolutno sve je poboljšano i prilagođeno, bolje, spretnije i pristupačnije.



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9