HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264098 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #240 : 01. Travanj, 2015., 14:13 »
al blizzard to nezeli jer oni zele da ti njima fino das money za te karte da se upoznas sa kartama, if you know what i mean :D imam skoro vecinu karata a jedino za sta sam dao pare je bio pre order BM-a sve ostalo sam ostvario sa goldima

Blizzard svakako zeli dobiti nove igrace i zadrzati ih, zato i daju jos jedan free pack. Ne kazem da treba pokazati sve karte u igri nego samo primjere battlecry-a, deathrattle-a i njegovih redosljeda, držanja zmaja u ruci... Te karte naravno ne bi dobili nego bi samo imali u tom nekom "trening" modu. Ranije su izjavili u nekim intervjuima da zele bolji upoznavanja igre s novim igracima, cak su i nesto rekli da tutorial bude dostupan za replay.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #241 : 01. Travanj, 2015., 14:53 »
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #242 : 01. Travanj, 2015., 15:06 »
Jeste. Samo to ce se taj quest rijetko kad pojaviti. Bice nesto kao Total Dominance quest. I svidja mi se sto nisu zaboravi na klasicne packove. Iskreno, i sto se tice arene vise bih volio dobijati klasicne packove kao rewarde, ili eventualno oba, kao neka mjesavina a ne neko ogranicenje na GvG packove. Tako da, ovo ce dobro doci, a i rijetko kad. :D
Sto se tice novih igraca, rekli su nesto kao da ce promijeniti onaj introduction jer je izaslo bruka karti od bete. I mozda eventualno promijene nacin igre kod Inkeepera jer on i jeste najbolji za pocetnike.
I donekle bih se slozio s Dodom. Blizzardova filozofija je da ti daju prst da ga isisas i onda da zatrazis cijelu ruku koju ne mozes dobiti jer moras platiti za nju. Iskreno, sumnjam da ce npr. dati prvi wing za free. Nije da je to nesto lose jer na kraju krajeva, ne dajes novac da bi samo nesto dobio nego i da bi ustedio vrijeme. Ono, ja cu potrositi vise vremena i na kraju cu dati 700 golda za 5 karti, sto bi neko dao par dolara za njih, ali ce ih odma' dobiti.
Mozda jesu najpohlepnija kompanija, al' realno i najbolja je. :D
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #243 : 01. Travanj, 2015., 15:38 »
ma nervira me što se još uvijek dobiju samo gvg packovi u areni. mogli bi stavit da u random rewardu može bit i classic i gvg pack. neznam u zadnje vrijeme samo dobivam duple karte. ako ništa već sam sakupio 1000 dusta.

*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #244 : 01. Travanj, 2015., 16:23 »
Slazem se za vrijeme, prije sam imao puno vremena pa mi grind nije predstavljao problem, ovaj mjesec nemam ni sto matcheva u sezoni pa sam se odlucio za preorder, ustedit ce mi masu dragocjenog vremena.
Elephants guide me

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #245 : 02. Travanj, 2015., 01:41 »
Annoy-o-Tron now says “GOODBYE, GOODBYE, GOODBYE” upon being slain. Lol

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #246 : 03. Travanj, 2015., 01:10 »
prvi dojmovi o BRM :
najlošija ekspanzija dosad.   vidljivo se nisu potrudili oko novog boarda, a voiceacting mi je čak dosta lošiji od Naxxa.
Za karte nisam siguran ali po dosad najavljenom i viđenom, ništa posebno...
 sve mi se više čini da će mi Hearthstone biti na pauzi do neke sljedeće ekspanzije....  :hiha2:  :tired:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #247 : 03. Travanj, 2015., 09:24 »
Zlatna mrkva. :D Kako se ismijah.
http://i.imgur.com/V6cT6Ld.jpg
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #248 : 08. Travanj, 2015., 10:50 »
to je taj draft ...



Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #249 : 08. Travanj, 2015., 14:21 »
to je taj draft ...
ako ne budeš imao 12 pobijeda ja mislim da nebi imalo više smisla igrat Hearthstone
sličan deck sam imao i ja. samo bez ijednog legendary miniona i 3 fireballa,3 flamestrikea,4 water elementala i 3 frost bolta :)

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #250 : 08. Travanj, 2015., 15:12 »

Problem je sto nemam AOE clear, i to je velik problem :)


*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #251 : 09. Travanj, 2015., 21:40 »
Ljudi oce ko lota samnom igrat?


*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #252 : 10. Travanj, 2015., 08:23 »
haha ovakvi su najbolniji, al nemres ostavit protivnika na lethalu i miniona na boardu, komotno ga je morao clear jer bi iduci turn imao vise negodosta za lethal :D :chair:
Elephants guide me

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #253 : 10. Travanj, 2015., 12:08 »
Pa valjda je ovo Worgen s chargeom na sebi.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #254 : 28. Travanj, 2015., 20:19 »
isprobao sam malo dragon sinergiju sa dragon priest deckom i mogu reć da sam dosta zadovoljan. ogroman se tempo može stvorit. i deck je zabavan za igrat. par puta sam se našao u situaciji da imam pun board i skoro punu ruku. :D i onda nisam ni chromaggusa mogao isfurat

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9