HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264101 Hitova
*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #255 : 29. Travanj, 2015., 00:31 »
Meni se Hungry Dragon ne sviđa u priestu bas, isprobavao sam svašta i u pravilu bi radije da je shredder. Twilight Whelp je isto tako meh pa mi i nije jasno zasto bi igrao dragon priesta.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #256 : 29. Travanj, 2015., 07:17 »
Meni se Hungry Dragon ne sviđa u priestu bas, isprobavao sam svašta i u pravilu bi radije da je shredder. Twilight Whelp je isto tako meh pa mi i nije jasno zasto bi igrao dragon priesta.
dobar je twilight drake jer zamijenjuje chowa. hungry dragon je tako tako. ok al često se nađem da ga ne bacim dole jer šta god da spawna mi može taman ubit nekog miniona.
igrat dragon priesta jer za paladina nemam dovoljno karti

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #257 : 04. Svibanj, 2015., 17:32 »
U zadnje vrijeme dosta igram sa priestom sa dragonkin sorcererom, stavio sam divine spirit + inner fire kombo i dosta dobro ide. :D
Handlock se iznenadio sa 28-28 dr.Boom. :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #258 : 09. Svibanj, 2015., 11:36 »
Tip potrošio okop 3400 dolara na 2700 HS packova... sve u jednoj noći:
http://www.pcgamer.com/meet-the-guy-who-spent-3200-on-hearthstone-packs-in-one-night/




Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #259 : 09. Svibanj, 2015., 13:36 »
Tip potrošio okop 3400 dolara na 2700 HS packova... sve u jednoj noći:
http://www.pcgamer.com/meet-the-guy-who-spent-3200-on-hearthstone-packs-in-one-night/
lako kad zarađuje brdo para. a jbg i ja bi da imam para na bacanje :D

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #260 : 13. Svibanj, 2015., 18:12 »
U Hearthstone-u bas fali dobrih zmajeva. Cesto pokusavam praviti dragon deck i stalno dodjem do istog problema - nema dobrih zmajeva. Faerie dragon je los, cak bi prije imao vanilla 2-3 zmaja nego njega ali kad je jedini moram ga uzeti, 3 drop ne postoji, a 4 mana zmajeva ima na prvi pogled puno ali samo dragonkin na kraju bude ok, hungry dragon je bio veliko razocaranje za sada, azure drake-ovi su obavezni a svi ostali su preskupi da ih se ima previse. Dragonwarper bi bio savrsen :D

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #261 : 14. Svibanj, 2015., 08:41 »
slažem se sa tobom. baš smo bili o tome pričali jednom.
hungry dragon mi se činio loš još kad je bio najavljen. bilo kakvo pomaganje protivniku pa i spawnanjem random 1 drop miniona je po meni loše, pogotovo klasama koje mogu buffat.
ja sam isto eksperimentirao sa dragon priestom i fali baš taj 2 drop. čini mi se da se nemože napravit ni jedan deck sa jakom dragon sinergijom. mogu se jedino ubacit ti zmajevi u ostale deckove i to je to.

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #263 : 21. Svibanj, 2015., 09:30 »
napokon odlučio napravit grim patron warrior deck. za sada vrlo uspiješno. imao mirror, mid range paladin,face hunter i mech mage matchup i vrlo lako pobijedio. i onda priest i izgubio ko nikad :D priest je jako dobar protiv grim patron decka jer ima razne kontrol karte koje su taman za counterat taj deck
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2015., 09:48 venom11 »

*

mixer

  • *
  • 43
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #264 : 21. Svibanj, 2015., 13:20 »
Priest nije bas nest protiv Patrona ako odigras pravilno, fora je da cuvas 2 Frothinga i Warsonga + neke whirlwinde do 10 mane, i onda ga zabijes s tim za 30 u jednom krugu. To bi bio problem da te on može napast agresivno, ali u pravilu nemoze ako se ne otvori bolesno.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #265 : 21. Svibanj, 2015., 15:41 »
Priest nije bas nest protiv Patrona ako odigras pravilno, fora je da cuvas 2 Frothinga i Warsonga + neke whirlwinde do 10 mane, i onda ga zabijes s tim za 30 u jednom krugu. To bi bio problem da te on može napast agresivno, ali u pravilu nemoze ako se ne otvori bolesno.
da ako se ne otvori i ako te ne pretišće onda nemaš šta bacat minione za burst dok ga ne možeš otk-at. s time se slažem da.

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #266 : 31. Svibanj, 2015., 18:51 »
Pokuso sam se prijavit na Adria cup al trazi neku sliku. Rjesenje?


*

nuke

  • ***
  • 879
  • The Elephants will destroy you!
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #267 : 31. Svibanj, 2015., 18:52 »
Uploadaj profile picture na ESL profil
Elephants guide me

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #268 : 01. Lipanj, 2015., 12:14 »
Pozdrav svima, jedan sam od novijih igraca HS.  Igram oko 4 mjeseca i nemam ni Naxx ni BRM. Sta je bolje po vama za pocetak da uzmem?
"Nije važno učestvovati, važno je pobijediti" - A.F.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #269 : 01. Lipanj, 2015., 14:20 »
Pozdrav svima, jedan sam od novijih igraca HS.  Igram oko 4 mjeseca i nemam ni Naxx ni BRM. Sta je bolje po vama za pocetak da uzmem?
misliš između naxxa i brm? cijeli naxx i prvi wing od brm ti je dovoljno za početak

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9