Death Stranding: Director’s Cut dolazi na PC
Proširena verzija Death Strandinga s dodatnom opremom i nekolicinom bonus misija uskoro bi se trebala pojaviti i u izdanju za PC platformu.
Death Stranding: Director’s Cut prošle je godine lansiran ekskluzivno za PlayStation 5 konzolu. Ta je verzija proširila igru dodatnom opremom i nekolicinom novih misija, te je vlasnicima igre na PlayStationu donijela sadržaje koji su do tada bili ekskluzivni PC publici. Tri mjeseca kasnije, stiže vijest da će PC publika dobiti sadržaje Director’s Cuta.
Ne zna se još datum kad Death Stranding: Director’s Cut stiže na PC, kao ni to koliko će nadogradnja na tu verziju koštati. U slučaju PlayStation konzola, nadogradnja se plaća 10 eura, s time da se u tom slučaju s Director’s Cut verzijom dobiva više stvari, uključujući optimizaciju za PS5 i DualSense kontroler. Kako vlasnici Death Strandinga na PC-u već imaju dobar dio sadržaja iz Director’s Cuta, ostaje za vidjeti hoće li nadogradnja isto tako koštati 10 eura ili pak nešto manje.
cikastojca
04.01.2022 - 12:50Da li da uzmem sad da prelazim igricu na PC ili da cekam taj Director’s Cut?
Lazy
@cikastojca, 04.01.2022 - 13:25Ja sam presao, sve jedno cu odigrati i kupiti DC…nez cekaj ako imas volje, ja da nisam odigrao bi cekao.
SanKa
04.01.2022 - 13:29ne znam kome se da ovo opet igrati. igra nema replay value jednostavno. pogtovo kad ga rastegnu na kraju
Lazy
@SanKa, 04.01.2022 - 15:25Meni, opet i opet i opet, 😬😬a bjezi, svaka budala ima svoje veselje.
StargateFan
04.01.2022 - 18:14Najgora igra koju sam ikad kupio 😅 Da imaneli kinez kojemu bi platio da mi prvih 5 sati grinda odradi bilo bi još nekako 😅
Kris10
04.01.2022 - 19:56kupio je za black friday posto je bila 70% na popust pa reko sto ne. Nisam imao nikakva ocekivanja i bas me ugodno iznenadila.
Lancelot
05.01.2022 - 09:35Ovo zvuci sjajno
“This is the definitive DeathStranding experience, and will incorporate Intel’s new XeSS graphics technology.”