HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 195642 Hitova
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #525 : 06. Rujan, 2015., 21:16 »
Vodeni pištolj ti ne služi ničemu kada pucaš u neprijatelja jedino ih smočiš haha

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #526 : 06. Rujan, 2015., 21:39 »
Pa protiv njega to jedino i funkcionira. Ne možeš mu ništa vatrenim oružjem.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #527 : 07. Rujan, 2015., 10:48 »
Mene ovo pomalo podjeća na onog psa kojeg je imao Action Man :loludara:


To sam dobio kada sam mu napravio upgrade, ali stvarno izgleda presmješno...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #528 : 08. Rujan, 2015., 00:48 »
Ako netko nije završio Heinrich Mission in Afghanistan neka ne gleda video.
Ovo mi je možda jedan do najboljih trenutaka od kada igram igre. Ja nemogu opisat koliko ja nisam znao što će se desiti ako me skuži, jer sam ovo igrao prvi put.
Toliko sam bio usran da brijem da nisam disao. Savršeno, savršeno, savršeno. Sada tek vidim koliko je MGS saga važna na gaming karti svijeta.

http://youtu.be/6IbjcO-to5w

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #529 : 08. Rujan, 2015., 01:06 »
Heinrich Mission? Odakle ti taj naziv?

Inače, imam još pet misija do kraja. Al bog zna kad ću zapravo vidjet kraj.

Zadnja misija ostaje zaključana dok se čitav motherbase ne nadogradi maksimalno. A resursi se prikupljaju užasno sporo... Tj. iako su rekli da je FOB opcionalan, za pravi kraj moraš ga igrati zapravo. Ili jednostavno čekati. Ili kupiti motherbase bodove za stvarni iznos pa izgraditi više FOB baza... A inače probao i taj FOB, i kad ti pukne veza, gubiš oko 500 heroism bodova. Ni kriv ni dužan. A to se događa svako malo jer su im serveri u qurcu.

Malo sjebano. Uglavnom, eto zašto se generalno hejtaju mikrotransakcije u igri, i zašto je problem čak i kad su "opcionalne" kako kaže Konami.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #530 : 08. Rujan, 2015., 01:21 »
Zašto nebi tako nazvao taj dio.
Jel on Heinrich? Je. Onda?

 :hiha: :hiha2:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #531 : 08. Rujan, 2015., 09:08 »
Ja sam naravno tek na 10-toj misiji. Jučer objavio video mog prvog pokušaja da je probam preć uz komentiranje:

http://youtu.be/8BRDt28vKJ8

Nego, svi imaju ovaj problem koji mi se dogodio usred misije kad sam prikazivao kako se Mother Base nadograđuje kroz iDroid? Ovo užasno dugo učitavanje?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #532 : 08. Rujan, 2015., 09:21 »
Nego, svi imaju ovaj problem koji mi se dogodio usred misije kad sam prikazivao kako se Mother Base nadograđuje kroz iDroid? Ovo užasno dugo učitavanje?

Koliko sam skužio, to se javlja kad si spojen na server njihov. Kad igraš offline nisam primijetio to.

Jel on Heinrich? Je. Onda?

Huey Emmerich. Close enough :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #533 : 08. Rujan, 2015., 12:26 »
Baš sam glupan. :hihi:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #534 : 08. Rujan, 2015., 12:31 »
Cole ga zamjenio sa nekim svabom.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #535 : 08. Rujan, 2015., 13:14 »
Nemrem više, svaku večer mi oči ispadaju. Imam 28h u igri, 24% igre, motherbase mi je sve na 2/4, želim još hrpetinu oružja i mogućnosti kod buddiesa.
Jednostavno igra je preogromna, a uz sve to još nisam ni uspio otključati PvP, odnosno FOB...

Uspio sam razviti Cargo 2 fulton pa me zanima može li se protivnička oklopna vozila uzeti s fultonom?

Kojima je stvarno ovo genijalno napravio i tu imam barem još 28h za igrati. Ovo je prva non RPG igra koju ću tako dugo igrati, većina ostalih se svede do 20ak sati igranja.
Nemogu više hvaliti ovu igru. Između svake "glavne" misije dobijem još bar 3 sporedne i tako u krug. A opet dosta sporo uspjevam dizati lvl. svojih timova kako bih razvijao željena oružja...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #536 : 08. Rujan, 2015., 13:27 »
Uspio sam razviti Cargo 2 fulton pa me zanima može li se protivnička oklopna vozila uzeti s fultonom?

Jep, rješio sad misiju gdje treba eliminirat pet tenkova... Tako da sam ih prikopčao na balon :D

Inače, za Colu i stealth entuzijaste... Nakon 31. misije otključavaju se replayevi prijašnjih misija, ali SUBSISTANCE i TOTAL STEALTH. Baš su hardcore - bez ikakvih pomagala, buddyja, bez oružja, bez ičega. U Total stealthu game over čim te ugledaju.
« Zadnja izmjena: 08. Rujan, 2015., 13:29 wyzard »


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #538 : 08. Rujan, 2015., 16:59 »
Prepazite na ovo http://www.ign.com/articles/2015/09/08/konami-issues-metal-gear-solid-5-save-corruption-warning?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

Hvala na upozorenju. Inače stalno vodim Quiet na misije... S njom imam 100% bond i pokupovao sam joj oružja s prigušivačem. Moram sad malo DDa uzimat, a konja i Walkera praktički nikada ne uzimam.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #539 : 08. Rujan, 2015., 17:36 »
Jel tko uzeo gunsmitha da dobijete customizaciju oruzja?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9