HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186915 Hitova
*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #345 : 06. Rujan, 2013., 10:12 »
Uf, hvala na ovome, već sam gledao kartice od 64gb. A baš su ga zakompicirali. Budem vidio onda što ću uziamti...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #346 : 06. Rujan, 2013., 10:15 »
Da ne bi fulao edit u prošlom postu... mislim da ti SD kartica nije ni opcija za spremanje Wii U igara - istraži još to malo, ali SD card slot je tamo vjerojatno zbog kompatibilnosti s Wii Modeom... za Wii U igre trebaš baš HDD ako se ne varam.

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #347 : 06. Rujan, 2013., 10:18 »
Da ne bi fulao edit u prošlom postu... mislim da ti SD kartica nije ni opcija za spremanje Wii U igara - istraži još to malo, ali SD card slot je tamo vjerojatno zbog kompatibilnosti s Wii Modeom... za Wii U igre trebaš baš HDD ako se ne varam.

Aha, ugravnom probam prije no što kupim, a možda Nintendo i promjeni neke stvari sa kakvim soft updatedom.:kava:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #348 : 06. Rujan, 2013., 10:19 »
Onda je mi je najbolja solucija SD kartica od 32 ili 64gb, jer gledam da 64gb košta oko 350kn. Hvala!

Evo ti primjer di za ''nesto'' vise novaca kupis posteni HDD i nemoras vise razmisljat o tome oce li sta stat ili nece :hiha:

LINK
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #349 : 06. Rujan, 2013., 10:21 »
Onda je mi je najbolja solucija SD kartica od 32 ili 64gb, jer gledam da 64gb košta oko 350kn. Hvala!

Evo ti primjer di za ''nesto'' vise novaca kupis posteni HDD i nemoras vise razmisljat o tome oce li sta stat ili nece :hiha:

LINK
Ma najviše je stvar što nevolim puno kutijica na polici. :geek:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #350 : 07. Rujan, 2013., 09:29 »
Evo tekst sa IGN-a koji se bavi bas ovim ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #351 : 18. Rujan, 2013., 17:05 »
Za sve koji nisu znali, od nedavno se u miiverse-u može postat u activity feed, pa cijela stvar ima više smisla, a i followanje dobiva na značaju. Evo kako to izgleda:


..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #352 : 01. Listopad, 2013., 09:58 »
Stigao je onaj dugoočekivani drugi veliki Wii U update. Ako imate Wii U, samo odite u settings i updateajte - ima oko 700mb i donosi ovo:


New Features:

A feature to output video and sound to the Wii U GamePad when using Wii Mode¹
Users can choose to output to the TV and GamePad, or just the TV
A feature to automatically receive recommended software and demo titles from Nintendo using SpotPass
Support for USB keyboards
An option to disable use of a Nintendo Network ID on non-Nintendo hardware, such as PCs and smartphones
Support for Dolby® Pro Logic® II Surround Sound when playing Wii software

Changes to Wii U Menu:

Added a friend list icon to the Wii U Menu for easier access to the Friend List

Changes to System Settings:

An option to automatically receive recommended software is now available under "Internet"
A setting to select which cable outputs sound is available through "TV"
Users can choose to output sound through an HDMI cable, non-HDMI cable, or both cables at the same time. Click here for instructions
A setting to adjust the hourly interval in which standby functions are performed is available under "Power Settings" when Standby Functions are enabled

Changes to Wii U Chat:

Added the option to view a friend's profile on Miiverse when sending or receiving a chat request
Users can now chat using a headset connected to the Wii U GamePad

Changes to Internet Browser:

Pressing the R or L Buttons on the Wii U GamePad will skip video playback forward/back a small amount of time
Holding the R Button will speed up video playback
Ability to save username and passwords for websites that require login²
Ability to launch the Internet Browser during gameplay and upload screenshots
Added support for viewing PDF files³
Added features intended for website developers that allow the user to enable developer tools and set user agent

Improvements to system stability and usability:

Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience


¹ Wii software displayed on the Wii U GamePad cannot be controlled by the GamePad. This feature only allows Wii software to be displayed on the GamePad. A Wii Remote Plus or Wii Remote is required to play Wii software titles.

² Users can delete saved usernames and passwords from the Internet Browser settings.

³ Sometimes data may not be displayed correctly depending on the size and format of the PDF file. PDF files cannot be saved.

---

Meni se sad skida. Iako u ovom službenom changelogu to ne ističu kao nešto posebno, kažu ljudi koji su već skinuli update da je sučelje dosta brže - da se igre brže pokreću itd. Velika promjena je u Wii U browseru s kojim se sada mogu uploadati screenshoti, čitati PDF-ovi itd. A i video playback je navodno puno bolji (ovih dana je bilo problema s YouTubeom na Wii U - takvih problema navodno više nema).

Netko već skinuo i instalirao?

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #353 : 01. Listopad, 2013., 11:05 »
Super, skida se!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #354 : 01. Listopad, 2013., 11:39 »
PDF su dodali jer konzola koja je bundleana sa wind wakerom HD dobiva hyrule historia-u u PDF-u :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #355 : 19. Listopad, 2013., 08:48 »
PDF su dodali jer konzola koja je bundleana sa wind wakerom HD dobiva hyrule historia-u u PDF-u :thumbs:

Mislim da se to moglo čitati i prije updatea; knjiga je imala i svoj reader ili nešto takvo.

U svakom slučaju, nakon par sporih mjeseci, sve zadovoljniji sam s Wii U - i to taman nakon ovog zadnjeg updatea. Jer sada (opet) YouTube radi kako spada (dapače, cijeli browser je stvarno odličan), samo sučelje konzole je brže i responzivnije, a i glavna stvar - imam i previše igara na raspolaganju i još neke zanimljive nisam kupio... i još neke nove ekskluzive stižu. I da, Miiverse je super - zaboravio sam na njega na neko vrijeme i onda se opet prisjetio koliko je to fin detalj kroz Wind Waker i one Tingle boce što bacaš u more da ostalim igračima pošalješ poruku.

Ovih zadnjih mjesec, mjesec i pol dana igra se SC: Blacklist, Wonderful 101 i sad po novome Wind Waker HD... nema praznog hoda - svaki dan barem dva sata konzola odradi svoje. Malo off-TV play, malo on-TV play... malo Virtual Console, malo te AAA igre... pa malo YouTubea na TV-u. Uglavnom, ne znam baš koliko će ju Nintendo uspjeti izvući iz te situacije loše prodaje, marketing im je totalno zakazao, ali koliko vidim po forumima - oni koji su zapravo kupili Wii U i zapravo ga koriste, kupuju igre itd. - svi su zadovoljni. Mislim, ima tu još stvari u sučelju i mogućnostima na razini OS-a koje bi htio vidjeti da se poprave - dodatno ubrzanje rada sučelja ne bi bilo na odmet, bolje mogućnosti komunikacije s prijateljima itd., ali definitivno je sada nemjerljivo bolja situacija od one čak par mjeseci nakon launcha.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #356 : 19. Listopad, 2013., 10:10 »
A ja jos razmisljam dali da ga uzmem, kao sto sam vec rekao taj off TV play me jako privlaci.
E vec su izsasli mario U bundle, zelda bundle i izlazi lego citiy bundle, pa moooozda uzmem nesto od toga...
A najvjerovatnije bi mogao piknut mario world bundle, izace to 100% do kraja godine :thumbs:
Neznam ni sam, razmisljam se i premisljam, al kad me pukne sjest cu u auto i otic do Trsta po to i vozdra  :ementaler:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #357 : 19. Listopad, 2013., 10:15 »
Slažem se sa napisanim. I ja sam još jedan u nizu zadovoljnih Wii U korisnika. Nadam se i da se brojke poprave nakon nedavnog pada cijena konzole i zanimljivih Zelda i Mario bundlea.

EDIT: I da, baš mi je drago da HCL bez obzira na lošu prodaju daje full support za Wii U sa dosta recenzija! I nadam se da neće pasti u zaborav nakon što PS4 i X1 izađu.
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2013., 10:20 meyer »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #358 : 20. Listopad, 2013., 09:02 »
Wii ima toliko dobrih igara da sam odgodio kupnju wiiua na neko vrijeme + financije trenutne, ali jako mi se svidja u kojem smjeru napreduje WiiU i gotovo sam siguran da ć biti jako zadovoljan sa njime.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #359 : 22. Studeni, 2013., 03:54 »
stoje sa shadows of eternals ? jeli ce zavrsit tu igru ilI?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9