HCL.HR

Anketa

Može li NBA 2K10 nadmašiti NBA 2K9?

Može i hoće
18 (85.7%)
Nema šanse
2 (9.5%)
Da, samo zbog multiplayera
1 (4.8%)

Ukupno Glasova: 20

NBA 2K10

  • 216 Odgovora
  • 48165 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
NBA 2K10
« : 20. Rujan, 2009., 20:32 »
Developer: Visual Concepts
Izdavač: 2K
Žanr: Sport/Simulacija košarke
Platforme: PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS2, PSP
Multiplayer: Da, Online
Izlazi: 09.10.2009.
Web:
http://2ksports.com/games/nba2k10

Trailers: NBA 2K10 Official Momentus Trailer #1 NBA 2K10 Teaser #2 - Derrick Rose NBA 2K10 Teaser #1 - Kobe Bryant

Može li išta biti bolje od prošlogodišnjeg fenomenalnog NBA 2K9?
Svakako, NBA 2K10 s multiplayerom!
I upravo to će se i dogoditi 9.10.2009. u Europi, izlazi nastavak igre koja bi bila savršena da je imala multiplayer, ovaj put s mogućnošću online igranja.

Koja su vaša očekivanja od ove igre?
Osobno, pomalo sam zaboravil na desetku, sad mi je naglo postala najiščekivanija igra godine.
Devetka je bila naprosto fenomenalna, vjerna simulacija košarke.



"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #1 : 20. Rujan, 2009., 20:52 »
pa i imala je online multiplayer, samo ne u pc verziji

inače, nisam baš ljubitelj košarke. a prethodni nba pamtim po užasno lošim izbornicima.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #2 : 20. Rujan, 2009., 20:54 »
mene to nije smetalo, ipak je to igra u koju sam najviše sati uložio odigrao 6 i pol sezona po 82 tekme

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #3 : 20. Rujan, 2009., 21:03 »
Jedva čekam! 2K9 je bio fenomen, ali smetalo mi je sto nema država.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #4 : 20. Rujan, 2009., 21:16 »
Istina da je postojal multiplayer za konzole ali 2K9 bil je jednako fenomenalno napravljen i za PC pa je to velika mana.
Na izbornike se trebalo naviknuti, onda je to sve šljakalo bez frke.

@cole
Igral sam i ja sezone, četvrtinu na 8min, ponekad sam znal igrati tekme i po 12min!

@Domagoj
Da, nije bilo država, a ni obećavane Eurolige kao mod, nadam se da će 2K10 ostaviti više prostora moderima, ak se već sam razvojni tim bavi isključivo NBA momčadima.
Moram priznati da puno očekujem od desetke, devetku sam igral "dan i noć".
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #5 : 20. Rujan, 2009., 21:26 »
@Domagoj
Da, nije bilo država, a ni obećavane Eurolige kao mod, nadam se da će 2K10 ostaviti više prostora moderima, ak se već sam razvojni tim bavi isključivo NBA momčadima.
Da, Euroliga. Mislim da bi se trebalo napraviti baš Euroleague 2010, znači zasebna igra. Fali tako šta, fali. EA? 2K?
Isto tako fali i košarkaških managera. Nešto što bi bilo zarazno i dobro kao FM. Ne znam, košarka je ne iskorišten sport u svijetu video igara.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #6 : 20. Rujan, 2009., 22:27 »
ma ne treba euro liga....vi bi samo cibonu priznajte  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inače meni izlazi prerano desetka...još se hala 2k9 koji jedefinitivno najigranija igra na mom kompu...a i najigraniji sport u mom životu  \:D/ \:D/

brijem da sam sad na 5 sezoni...ass. mode. 82 tekme plus doigravanja :D po 9 min. cetvrtina...+ trganje frendova ko od šale (ja na tipkovnici oni na gamepadu)..brijem da mi je oduzela trećinu godine....jedva čekam desetku bit će haklaaaa  :clap: :clap: :clap: :clap:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #7 : 20. Rujan, 2009., 22:29 »
Citat:
Da, Euroliga. Mislim da bi se trebalo napraviti baš Euroleague 2010, znači zasebna igra. Fali tako šta, fali. EA? 2K?
Isto tako fali i košarkaških managera. Nešto što bi bilo zarazno i dobro kao FM. Ne znam, košarka je ne iskorišten sport u svijetu video igara.
kaj??? pa ako si narihtao u optionsima 2k9 je ujedno i prebrutalan menager...sve možeš s igračima i timovima..kaj god ti se prohtije...i možeš simulirat tekme ak ti se ne hala...ak to nije menager kaj onda je???
« Zadnja izmjena: 20. Rujan, 2009., 22:31 Belastc »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #8 : 21. Rujan, 2009., 04:19 »
ovak sam računal NBA 2k9 6 sezona po 82 tekme, 5 sezona doigravanja, 3 sezone polufinale, 1 sezona finalist, 1 osvajač, level na all star znači 3/4 četvrtine po 8 minuta, još jedna sezona od nekih 30 tekmi koja se i dalje pleya, te sigurno 10 tak egzibišn susreta, sad računaj kolko je to tekmi iliti sati uloženo u igru :D dakako sve s boston celitcsima, jedino ira&cro proud  :D

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #9 : 21. Rujan, 2009., 08:45 »
Citat:
Da, Euroliga. Mislim da bi se trebalo napraviti baš Euroleague 2010, znači zasebna igra. Fali tako šta, fali. EA? 2K?
Isto tako fali i košarkaških managera. Nešto što bi bilo zarazno i dobro kao FM. Ne znam, košarka je ne iskorišten sport u svijetu video igara.
kaj??? pa ako si narihtao u optionsima 2k9 je ujedno i prebrutalan menager...sve možeš s igračima i timovima..kaj god ti se prohtije...i možeš simulirat tekme ak ti se ne hala...ak to nije menager kaj onda je???
Dobro, da, to stoji, ali kužiš, nije to to. ;)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #10 : 21. Rujan, 2009., 09:01 »
Kakvi menađeri kaj ti je :tired:
Cole ti je lijepo objasnil da ima sve kaj poželiš, ak znaš i hoćeš to koristiti.
U NBA 2K10 bude još više menađerskih mogućnosti, čak i live (online).

Tebi onda očito treba ovo
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #11 : 21. Rujan, 2009., 09:26 »
Tebi onda očito treba ovo
Instaliro, igro, deinstaliro. :approve

Kažem da treba jedan menađer kao što je Football Manager. Dobro tu je ta FIBA Basketball manager, ali to je živo sranje. Možda bi i igrao da ima licencu za klubove i igrače, ali ovako ne.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #12 : 28. Rujan, 2009., 01:52 »
Da ozivim malo temu...
Ljubitelj kosarke opcenito nisam, dapace. No ova igra je jednostavno prebolesna, tj. nba2k8 i nba2k9. Ekipa koja je vec igrala preview verziju me uvjerava da je 2k10 dosta bolji od 2k9. Posebice u obrani. Naime, 2k9 je na veliko patio od points in the painta, ali navodno su to sad vec rijesili.

I da...
Konzole jesu imale online, no online je bio jako, jako loš. Jednsotavno dosta laga, još sjebaniji izbornici nego u offline modu (tribalo mi par minuta da skuzim kako krenit da odigram ranked match, mislim da to sve govori...) i opcenito neigrivo. Kasnije su to malo sredili, no i dalje poprilicno neigrivo jer osjecaj suta nije isti u offline i online modu. I ove godine kao i prosle obecavaju u potpunosti funkcionalan online, no iskreno, ja sam i dalje skeptican. Dok ne vidim taj 'odlican' online na djelu, igru necu kupovati. Ako bude odlican, narucujem preko sendita ps3 verziju.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #13 : 28. Rujan, 2009., 09:12 »
Ekipa koja je vec igrala preview verziju me uvjerava da je 2k10 dosta bolji od 2k9. Posebice u obrani. Naime, 2k9 je na veliko patio od points in the painta, ali navodno su to sad vec rijesili.
Poznaš "ekipu", daj linkove za preview verziju :hiha:
Gledam na službenom forumu, ljudi pričaju malo o demou ali ne previše.
Ak misli izaći, zadnje mu je vrijeme, tek je nešto više od tjedan dana ostalo do izlaska (USA).

Istina je da je obrana bila zeznuta, baš zbog puno prekršaja i Euro-like suđenja.
No ne samo zbog toga, AI je redovito bil jači napadački nego obrambeno pa je i njih malo patila obrana.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #14 : 28. Rujan, 2009., 12:08 »
Poznam ekipu. GP casopis. I cemu uploadati tu verziju igre kad je za ps3? :hug
Inace, mi imamo okupljaliste petkom, di smo igrali offline ligu. I nismo igrali sa default sliderima. 2. mjeseca testiranja i bezveznih turnira dok nismo dobili slidere kako spada. Sa defaultnim igra je obicna arkadica, no kad se dovoljno podese igra dobiva nenormalno na dubini. No nikako nismo uspjeli iskorjeniti prevelik broj points in the painta, a citajuci druge forume, pa i onaj od 2k sportsa, nisu ni oni. Valjda ce se to napokon sredit, no jbg, ako ista onda opet ogroman posao sa sliderima di se ja nikad nisam mijesao niti ista, jerbo u kosarci nisam strucnjak. Nisam znao nabrojati 10 NBA igraca prije ovde igre  :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9