HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1719428 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5160 : 31. Siječanj, 2009., 16:54 »
U danasnje doba retardacije i glupih izjava, guglanje je skill i rijetki ga znaju/zele/koriste.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5161 : 31. Siječanj, 2009., 17:09 »
http://www.hcl.hr/forum/index.php/topic,9314.15.html

evo grga. našlo bi se na tvom popisu par smrdljivih talijanskih, kineskih i francuskih, dosadnih govana...

U danasnje doba retardacije i glupih izjava, guglanje je skill i rijetki ga znaju/zele/koriste.  :wildboy:

da, znam. mrzim kad ljudi ne provjere na wikipediji što govore. jer, naime, wikipedija je ultimativna istina.  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5162 : 31. Siječanj, 2009., 17:10 »
rocknrolla jucer. predobar film.  \:D/

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5163 : 31. Siječanj, 2009., 17:13 »


@biver
ima 3 strana filma, nijedan nije ni blizu arta. Jedan je stariji, istina, valjda to podrazumjevaš pod art  :solidus:
jer naime, kad za 60 godina neko bude gledo pakleni šund, sigurno će mislit da je to art.  :thumbs:
nisi ih gledo, pa ih teško moš ocjenjivat...

što se tiče wikipedije, provjerio sam tvoje neistine i dao ti dokaze.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5164 : 31. Siječanj, 2009., 17:26 »
ok. i tu se vraćamo na temu o ukusima. ja ne volim noir filmove iz hiljadu pecto dvajst treće koje je režirao fenomenalni talijanski undergraund majstor filma i sve ih smatram dosadnim, zastarjelim art govnima (što definitivno nije kul od mene, zato, hej, kaznite me), ti ne voliš mjuzikle.

ja ne pljujem po tome što ti gledaš. prestani pljuvat po onome kaj ja gledam. i smatram dobrim i zanimljivijim.  :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5165 : 31. Siječanj, 2009., 17:31 »
e al pazi, ja nisam nigdje reko da su mjuzikli loši. Jedino da su malo gej. Al ono, i nsync su gej pa su mi isto prejebeni, pa ono, gej=/= loše
Zatim, mjuzikli su mi kul i pogledao sam ih...dovoljno, neznam sad, dok ti nikad u životu nisi pogledao film koji je stariji od 10 godina.
a to što ti komercijalni francuski film iz 60ih smatraš "zastarjelim, dosadnim, art govnom" je jednostavno problem tvoje uskosti. ;D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5166 : 31. Siječanj, 2009., 17:41 »
da, znam. mrzim kad ljudi ne provjere na wikipediji što govore. jer, naime, wikipedija je ultimativna istina.  :tired:

Ma, najbolje je srat rendom govna, koja nemaju veze sa stvarnoscu, i pokazivat svima svoj neukus, uskogrudnost i nepoznavanje opste kulture.
 :thumbs:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5167 : 31. Siječanj, 2009., 17:52 »
e al pazi, ja nisam nigdje reko da su mjuzikli loši. Jedino da su malo gej. Al ono, i nsync su gej pa su mi isto prejebeni, pa ono, gej=/= loše
Zatim, mjuzikli su mi kul i pogledao sam ih...dovoljno, neznam sad, dok ti nikad u životu nisi pogledao film koji je stariji od 10 godina.
a to što ti komercijalni francuski film iz 60ih smatraš "zastarjelim, dosadnim, art govnom" je jednostavno problem tvoje uskosti. ;D

kao što rekoh... možda imam uske poglede, ali pokušavam ne vrijeđat ničiji ukus. a ja znam da si ti rečenicom: "H3, film je pregej" implicirao na to da sam JA pregej. jer te znam bolje od onog što pročitam na ovom forumu.

isto tako, pogledao sam filmove starije od 10 godina. dovoljno filmova starijih od deset godina da bi mogao zaključiti da mi se ne sviđaju filmovi stariji od deset godina (točnije 20 godina). uz par iznimaka.

isto tako, pogledao sam dosta talijanskih i francuskih i ostalih neengleskih filmova da isto tako mogu zaključit da mi se ne sviđaju filmovi s neengleskog govornog područja.

nazovite to kako god hoćete. neukusom, uskogrudnošću... boli me penis. ja znam što mi se sviđa.

ja samo znam da pokušavam ne dissat nečiji ukus ili filmove koje gleda, ali je zato apsolutna budala osoba koja to napravi meni ili bilokom drugom i takvoj ću se uvijek suprotstavit.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5168 : 31. Siječanj, 2009., 18:03 »
budalo, di sam ja reko da je taj film govno. nisam ga ni gledo.  :tired:

rekao sam, u šali, da je tvoja rečenica u stilu

"dobar film, ali gledao sam boljih mjuzikala" zvučala homoseksualno, sa naglaskom na ovaj drugi dio. S nijednom riječju nisam se osvrnuo na dotični film.  :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5169 : 31. Siječanj, 2009., 18:07 »
Tko se tuče taj se voli. :(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5170 : 31. Siječanj, 2009., 18:11 »
da. i ja sam se šalio.  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5171 : 31. Siječanj, 2009., 23:55 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5172 : 01. Veljača, 2009., 10:03 »
Predator

onako, film je napravljen prije 20 godina. Apsolutno ništa ni prije ni poslje mu se nije približilo.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5173 : 01. Veljača, 2009., 10:49 »
Ona scena s minigunom i šumom.....san svakog muškarca  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5174 : 01. Veljača, 2009., 12:17 »
Predator

onako, film je napravljen prije 20 godina. Apsolutno ništa ni prije ni poslje mu se nije približilo.  :wildboy:
DEFINITIVNO :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9