HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720149 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9255 : 23. Listopad, 2010., 12:54 »
Odgledao sa ženom Eat Pray Love (2010). Dosadno onako, mrzim te žene koje se "pronalaze". Kraj rula ipak. Ae, pogledati, ženama se sviđa izgleda.  :wildboy:
Ja isto namjeravam sa svojom to ić gledat. Pari mi smećasto al ae, valjda će bit gledljivo. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9256 : 23. Listopad, 2010., 13:01 »
Molim te, scena gdje Jessica Alba mrda guzom (pleše i to), uz seksi muzikicu + scena kad liku ker proždire noge su dovoljne za odgledat film.  :wildboy: I kul je, drugačiji. Nemaš pojma  :hiha:


aono, da josh hartnett mrda guzicom uz seksi muzikicu, i ja bih bila više nego zadovoljna  :hihi: :hiha2:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9257 : 23. Listopad, 2010., 13:23 »
Rise of the Video Game.

Kulni dokumentarac o igrama, kako su nastale, kako su napredovale i kako je sve to izgleda prije i kako sada izgleda. Ima 5 epizoda.

*

xarabas

  • *
  • 107
  • It's just a ride
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9258 : 23. Listopad, 2010., 15:08 »
Gledao sam cijeli serijal, nelose

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9259 : 24. Listopad, 2010., 01:56 »
Cloverfield

Odgađao gledanje ovog pecto godina.
Ugodno iznenađen. Uspio me film totalno uvući. Rado bih pogledao u kinu.
Baš i nemam nekakvih zamjerki.
Film ima dobar tempo i solidno ga drži do kraja.

8/10

Kad ga (ako) malo dublje proanaliziram, vjerojatno ću sniziti ocjenu. Ali ono, zabavan je, lepo izgleda, ima dobru atmosferu i ima New York. Meni sasvim dosta za jedan Godzilla film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9260 : 24. Listopad, 2010., 10:34 »
Kriste, ne, takvo mrtvo smeće da, ono, ne znam :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9261 : 24. Listopad, 2010., 10:37 »
Men bogovalo. Odlična ideja/realizacija/koncept.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9262 : 24. Listopad, 2010., 10:49 »
Nije :wildboy:
Bar te godine nije izašlo 3 filma s istom tematikom ( dan kad je zemlja stala.. prije rat svijetova, a da se potrudim mogao bi pronaći bar još 3-4 filma onako :wildboy: )
I da, SNIMANJE KAMEROM :clap: Te iste godine je i Paranormal Activity isti koncept uzeo. Opet. Sakalo je, opet. :clap:
Čudovišta se ne vide i znam da to treba biti tako KAO, al to također pretvara film u EPSKU LJUBAVNU PRIČU, neviđenih proporcija, jer hej, on ju ide spasiti od čudovišta! Hoću reći, akcija je bleh. Likovi neuvjerljivi, pogotovo uzevši u obzir da je to REALAN kao film. Dapače, prvih 5 minuta filma, na proslavi su najbolji dio filma.


Ok, ne znam stvarno odakle toliki hejt, al ono, bezveze mi film ;(

edit
Sad sam se sitija da nisam napisao da sam nedavno odgledao The Hoast, koji je jako slične tematike kao ovo gore.
Je japanski, al izuzev ČUDNOSTI glavnih likova ( što je ogroman plus filmu, smiješni su jebemu ) film je po svemu tipičan film katastrofe u kojem masivno čudovište ubija. I to puno više ga se vidi nego strašna cloverfild ćudovišta :hiha:
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 10:52 depresija »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9263 : 24. Listopad, 2010., 11:08 »
Film nije originalan. I? Što s tim?
Pjesme o ledu i vatri sakaju jer je Tolkien već napisao Gospodare prstenova, a da se potrudim, mogao bih naći još barem 3-4 fantasy knjige. Buhuhu.

Ne znam, ne da mi se ovo dalje komentirat jer su to više manje subjektivne stvari. Tebi saka koncept handheld kamere, meni je ovdje rulao.
Ne bih se složio da likovi nisu uvjerljivi, al okej.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9264 : 24. Listopad, 2010., 11:16 »
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ne znaš u što se upuštaš Reniću, bolje ti je povuci to o Pjesmi o Ledu i Vatri :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2:
Kažem to zato jer ne bi. :wildboy: Dapače, ASOIAF >> LOTR. Al ae :wildboy: :hiha:

Komentirao sam na ovo Facionoo o ideji. Ako nije orginalna ideja, nije provedena na način koji rula, nije osmišljena kako treba, kako može rulati ? :wildboy: Zar nisu naučili još od Jurasic Parka da kad su golema čudovišta u pitanju, ljudi žele gledati ta čudovišta, a ne MISLITI kako je nešto od 60 metara u BLIZINI, NEGDJE ono *strašno* :wildboy:

Oprosti. Al ae, subjektivnost. Tebi rula meni ne, ni malo iz navedenih razloga. Pozz
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9265 : 24. Listopad, 2010., 11:20 »

Sad sam se sitija da nisam napisao da sam nedavno odgledao The Hoast, koji je jako slične tematike kao ovo gore.
Je japanski, al izuzev ČUDNOSTI glavnih likova ( što je ogroman plus filmu, smiješni su jebemu ) film je po svemu tipičan film katastrofe u kojem masivno čudovište ubija. I to puno više ga se vidi nego strašna cloverfild ćudovišta :hiha:

Korejski.  :wildboy:

Ali rula film, da.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9266 : 24. Listopad, 2010., 11:21 »
Ae, korejski. Al isti kurac ti kosooki Looool XDd :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9267 : 24. Listopad, 2010., 11:54 »
I da, SNIMANJE KAMEROM :clap: Te iste godine je i Paranormal Activity isti koncept uzeo. Opet. Sakalo je, opet. :clap:

OH NE, IMA JOŠ FILMOVA SNIMANIH KAMEROM!!!111
Uostalom, Blair Wich je prije pa šta onda?

Ne znam čemu hejtanje. Men s tehničke strane boguje neopisivo. POV akcija i sve je gg. Radnja je solidna, likovi okej. Saka mi samo pred kraj pokazivanje čudovišta. Tom loše izgleda. Al ostalo je gg.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9268 : 24. Listopad, 2010., 12:04 »
Svi filmovi su snimani kamerom prinče
:hiha:


I još je Bliski susreti 4. vrste u to vrijeme izašao. Htio sam reći da sam se nekako već bio zasito tako napravljenih filmova. ;( Ne nešto naročito protiv takve tehnike snimanja filma, al ae, i ona me nervira :wildboy:

Ne znam čemu toliki hejt stvarno. Meni radnja bezveze, likovi bleh, seting imao potencijala ali ga nije ispunio.. Nije da je film toliko upečatljiv da bi ga se trebalo posebno hejtati ili nešto. Sorkač momci. :wildboy: ( i da, ovo nije provokacija :wildboy: )
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9269 : 24. Listopad, 2010., 12:33 »
Da, ako pod "u to vrijeme" misliš unutar dvije godine NAKON Cloverfielda.

Cloverfield
Release Date: 25 January 2008

The Fourth Kind
Release Date: 31 December 2009

The Day The Earth Stood Still
Release Date: 11 December 2008

 :wildboy:

Uostalom, kakva je veza između Bliskih susreta i Cloverfielda točno?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9