HCL.HR

Vijesti

  • 1655 Odgovora
  • 155219 Hitova
*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Vijesti
« Odgovori #1590 : 01. Veljača, 2016., 15:02 »
Sve sto nas dijeli od demokracije su mediji, jel tako? Radje 100 mil. kuna Halteru ili mladim antifasistima nego ksenofobnim i proustaskim udrugama protiv seksualnog odgoja, placanja prava na brak, borbe protiv pobacaja i izjava tipa "Na hraniteljima obitelji je da idu u Njemacku zaraditi novce, a na majkama i djeci da ostanu doma, jer se u Njemackom skolstvu seksualno zlostavlja djecu" , nema veze autorica te izjave pokrece televiziju.

Idemo, lustracija, rasvijetlit sve udbase i maknut ih i sikanirati iz javnog zivota, isto sa pripadnicima SKH, SKYU, opa, cekaj, pa Karamarko je udbas, ko i zena i bivsa zena. Hoce i sebe lustrirat. Nazad u srednji vijek. Najmanji problem pronevjere novca su udruge, zasto okrecete glavu od bitnih cinjenica?

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vijesti
« Odgovori #1591 : 01. Veljača, 2016., 15:09 »
I slažem se i ne slažem. S jedne strane, da, udruge nisu veliki potrošači kao neke druge gluposti u ovoj državi koje bi se trebale sankcionirati, ali ne znači da im se treba tolerirati nerad. Osobno znam 2 takve udruge koje godišnje od Grada i države dobiju oko 40-50 tisuća kuna, a nisu napravili niti jedan projekt u zadnje 4 godine.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti
« Odgovori #1592 : 01. Veljača, 2016., 15:56 »
Nemate vi pojma, kucni politicari. Isti se ko i ovi u saboru samo pricate i serete, a nikad od vas nista. Cast iznimkama ako ih ima znat ce se pronac.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vijesti
« Odgovori #1593 : 01. Veljača, 2016., 16:22 »
Moram priznati da ne razumijem tvoju tvrdnju Bartul  :D

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Vijesti
« Odgovori #1594 : 01. Veljača, 2016., 17:20 »
To su ovi aktivisti koji nikad nista nisu dali ni vratili drustvu. Obozavam takve izjave "onih koje ne zanima", "apoliticni su" i "svi su isti".. pusti ga, lupeta. Bitno da je Tepes kao visoki drzavni duznosnik sudjelovao na prosvjedu protiv nezavisne regulatorne agencije, gdje je 6000 ljudi vikalo ustaske pozdrave, ali on to nije cuo. Mi jedini imamo Vladu koja prosvjeduju sami protiv sebe, oni ce sebi izvrsit drzavni udar.

Za imat bilo kakvo misljenje treba imat muda, i stav. Nije bitno jel ovakvo ili onakvo, ako mozes argumentirat. Bitno je srat po svima, jer bartul sve razumije, dokuci istine spavajuci do podne, a mi drugi ne radimo nista.
 Peace out

Odg: Vijesti
« Odgovori #1595 : 01. Veljača, 2016., 17:36 »

Odg: Vijesti
« Odgovori #1596 : 01. Veljača, 2016., 18:41 »
Mi jedini imamo Vladu koja prosvjeduju sami protiv sebe, oni ce sebi izvrsit drzavni udar.

:))))))))))))))))))))))))))))))
I slažem se i ne slažem. S jedne strane, da, udruge nisu veliki potrošači kao neke druge gluposti u ovoj državi koje bi se trebale sankcionirati, ali ne znači da im se treba tolerirati nerad. Osobno znam 2 takve udruge koje godišnje od Grada i države dobiju oko 40-50 tisuća kuna, a nisu napravili niti jedan projekt u zadnje 4 godine.

Ovo očito nije stvar Ministarstva kulture nego lokalne samouprave (grada), eventualno ministarstva financija ili gospodarstva. Al svakako nema nikakve poveznice s "problemom" o kojem se priča.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vijesti
« Odgovori #1597 : 01. Veljača, 2016., 18:48 »
Tko će ih znati, možda rade restrukturiranje unutar ministarstava. Ma tkogod da je na vlasti, nek se samo pokrenu više i bit će ok. Ok, neće bit dok je Karamarko PiPi, al ajde, doći će i tome kraj. Narod ima onakvu vlast kakvu zaslužuje :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti
« Odgovori #1598 : 01. Veljača, 2016., 19:09 »
Nemate vi pojma.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Vijesti
« Odgovori #1599 : 01. Veljača, 2016., 19:18 »
eto, sve si rekao.. o sebi

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti
« Odgovori #1600 : 01. Veljača, 2016., 19:19 »
Ja nemam pojma ko ni vi.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vijesti
« Odgovori #1601 : 01. Veljača, 2016., 19:21 »
A znamo nešto ;) Evo npr. glupost i trošenje novca iz proračuna na vlastitom primjeru - 24 godine sam 100%tni invalid. Svakih godinu dana moram ići na vještačenje, koje mi je sutra, da meni Ministarstvo zdravstva potvrdi da sam i dalje invalid i da mi nisu narasle tibije, koje nemam. To je vještačenje koje se sastoji od psihologa (posve nepotreban jer moja invalidnost nema veze s glavom), okulista (nepotrebno jer imam zdrave oči), te komisije od 3 liječnika koji me onda pregledaju. Trebam li uopće navesti da je moje stanje nepromjenjivo i da mi kosti u nogama neće izrasti te da je to jasno svima osim propisima kojih se oni slijepo drže? :) I sad oni svih 5 liječnika moraju platit da gledaju mene čije se stanje ne mijenja od rođenja.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #1602 : 01. Veljača, 2016., 19:26 »
I to je u redu, zbog svih ma kolko ih ima koji bi to tvoje pravo mogli iskoristiti. Jedan dan u godini te nece ubit.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vijesti
« Odgovori #1603 : 01. Veljača, 2016., 19:31 »
Bespotrebno trošenje njihovog novca i mog vremena. Moje stanje se ne mijenja, u tome je stvar. Apsolutno podržavam revizije promjenjivih invalidnosti, ali nepromjenjive stvari su nepromjenjive. Posve shvaćam provjere PTSP-a, donekle cerebralne paralize, hemipareze itd. To su promjenjiva stanja, može se poboljšati, može se pogoršati i to treba kontrolirati. S druge strane, moje stanje se ne mijenja, kosti ne rastu, ali ni ne nestaju, tako da mi je to priglupo gubljenje vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #1604 : 01. Veljača, 2016., 19:41 »
Ma je al aj jedan dan aj. Da je jednom mjesecno to bi bila druga stvar,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9