HCL.HR

Battlefield: Bad Company 2

  • 361 Odgovora
  • 73920 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #105 : 20. Veljača, 2010., 15:28 »
Ti snajperi se zato rješavaju mortarom :)

Jednom sam čak uspio nabacat na onaj quad (neko ga je parkirao na našem spawnu) par C4 "keksića" i uspio se zabit gore na ono
snajpersko brdo među snajpere (nitko me nije ni skužio lolz), ali mi nije htjelo aktivirat, valjda jer sam bio izvan svoje zone..  :(
« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2010., 15:30 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #106 : 20. Veljača, 2010., 21:24 »
Ma danas smo raz*ebali trećinu mape tenkovima i granatama,nisu se imali gdje sakrit.  :mrgreen:
I da,radi ono sa friend listom,probali smo danas baš i pokazuje kad ti je frend online i na kojem serveru igra,etc.
Na tebi je samo da se "uštekaš",ako hoćeš :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #107 : 25. Veljača, 2010., 14:23 »
Bad Company 2 PC walkthrough

evo podsjetnika za one koji još nisu odgledali trailer, a interesira ih PC verzija ove igre.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #108 : 25. Veljača, 2010., 16:55 »
Gotova beta."Failed to connect to EA Online."
Ništa,sad nemam što raditi do trećeg mjesec.a  :wildboy:
Naručih si limited edition,pa ćemo vidjeti.  \:D/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #109 : 25. Veljača, 2010., 17:51 »
još jednom ako je tko zainteresiran za klansko igranje neka se prijavi na www.mrcine.org/forumi

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #110 : 03. Ožujak, 2010., 23:45 »
Jučer nabavio i do danas prešao single kampanju, neznam nekako mi se mješaju dojmovi iz mw2 i svakako nemaju puno sličnosti osim tog ajmo reć modernog okruženja... Prvo i najbitnije  bi spomenuo a to je i najveći + i doživljaj igre, destrukcija svačega i eksplozija istih, to je napravljeno maestralno, urušavanja, zvukovi odrona i rušenja zgrada neznam plus pecto +, ajmo dalje, priča mi malo saka za razliku od MW franšize, al nije sad loša, malo mi je bljutav taj teksas glazba filing kroz kampanju, čudna mi je ekipica malo, očalinko mi dizo jetru čitavu kampanju :)). Napucavanje mi je nekako realnije od MW-a, jedino što po meni saka je taj neki okus neispoliranosti same kampanje i filinga  poludovršenosti te radnje, ko da im nije to bilo bitno, misliš šteta jer kampanja i ovakva je strašan potencijal. Malo mi sakaju tipovi oružja, no dobro picajzlim malo, te nisam primjetio neku duljinu kampanje koju su najavljivali, čini mi se malo mrvicu dulje nego MW2, isto šteta... Ocijena: 88 Poslje multi nabacim  :ementaler:

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #111 : 03. Ožujak, 2010., 23:59 »
Jučer nabavio i do danas prešao single kampanju, neznam nekako mi se mješaju dojmovi iz mw2 i svakako nemaju puno sličnosti osim tog ajmo reć modernog okruženja... Prvo i najbitnije  bi spomenuo a to je i najveći + i doživljaj igre, destrukcija svačega i eksplozija istih, to je napravljeno maestralno, urušavanja, zvukovi odrona i rušenja zgrada neznam plus pecto +, ajmo dalje, priča mi malo saka za razliku od MW franšize, al nije sad loša, malo mi je bljutav taj teksas glazba filing kroz kampanju, čudna mi je ekipica malo, očalinko mi dizo jetru čitavu kampanju :)). Napucavanje mi je nekako realnije od MW-a, jedino što po meni saka je taj neki okus neispoliranosti same kampanje i filinga  poludovršenosti te radnje, ko da im nije to bilo bitno, misliš šteta jer kampanja i ovakva je strašan potencijal. Malo mi sakaju tipovi oružja, no dobro picajzlim malo, te nisam primjetio neku duljinu kampanje koju su najavljivali, čini mi se malo mrvicu dulje nego MW2, isto šteta... Ocijena: 88 Poslje multi nabacim  :ementaler:
Također prešao kampanju kroz 7 sati igranja,ali vjerujem da se može preći za manje.Na ovo tvoje bih samo dodao da je veliki plus što ovdje likovi imaju karakter,za razliku onih u MW,te ovdje ima kul šali i pošalica i jedan dio gdje fino ismiju MW =)


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #112 : 04. Ožujak, 2010., 00:03 »
Remind me?  :approve da da, al ukupni dojam mi je nešto lošiji od MW-a neznam fan sam valjda  :wildboy:

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #113 : 04. Ožujak, 2010., 00:05 »
Remind me?  :approve da da, al ukupni dojam mi je nešto lošiji od MW-a neznam fan sam valjda  :wildboy:

Provjeri ovo,vi koji niste igrali,nemojte.

 :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #114 : 04. Ožujak, 2010., 00:19 »
+1  :loludara:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #115 : 05. Ožujak, 2010., 11:18 »


 :wildboy: jel zna netko koji je ovo penis?
pregrijavanje nije jer je to odma na početku. da nije do drivera možda?
posjedujem 8800 GTS

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #116 : 05. Ožujak, 2010., 12:42 »
najnoviji driveri za grafičku?

ako jesu, mijenjaj na stare, 196.75 su buggirani i opasni za karticu.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #117 : 05. Ožujak, 2010., 15:47 »
jok, stari driveri. skinuo sam sad 196.21 pa ću isprobat. ustvari koja je verzija najpouzdanija za seriju 8 i windows xp? ako je netko detaljnije to proučavao.
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2010., 15:49 Konjina »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #118 : 05. Ožujak, 2010., 23:52 »
Ovo je sigurno jedna od najboljih igara u povijesti gejminga..Presao 5-6 misija..sutra nastavim,jebemu zao mi je odmah preci presavrsena je igra <3

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #119 : 06. Ožujak, 2010., 13:48 »
Jao kako je dobar SP.  :D


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9