HCL.HR

Premiership 08/09

  • 155 Odgovora
  • 21992 Hitova
*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #60 : 09. Listopad, 2008., 19:19 »
Sigurno da jeste.

btw, evo kako neki gledaju na Arsenalove mladce i tako to.

gle, neke momcadi imaju jebenu omladinsku skolu, neke ekipe imaju jebeno iskustvo, neke ekipe imaju jebene trenere, a Arsenal ima jebene skaute + Wenger preko kojeg sve ide to je to

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #61 : 09. Listopad, 2008., 20:12 »
to mi je preloše.

Nije nas briga za tvoje pokemon mišljenje. Odjebi slušat trens.  :thumbs:

Ispričat ću vam ukratko utakmicu Arsenal - Hull. Hull je puknuo na gol 3 puta i dali su 2 jebena gola gdje golman nije kurca mogo. Nemreš nikog krivit, osim kod drugog, ajd, Gallas nije pratio igrača. Arsenal je doduše jedva uguro jedan iz 15 prilika jer Adebayor i Van Persie su promašivali apsolutno sve a Wenger nije htio mjenjat. Jebiga.

"arsenal je momčad koja jedan dan zabije 6 golova, a drugi nemre pobjedit hull."

Frend ti je kreten, jebi mu majku u moje ime.  :thumbs:

nije mi frend, kao prvo...samo lik. nevažno.

drugo, ono što je grga rekao. razmisli o tome.

hull nije bog isus krist, i baš zato mi je preloše to kaj ga arsenal ne može dobit. a zašto. zato kaj treba neki put i zabit loptu u gol. ne se ušetat s njom.  :(

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #62 : 10. Listopad, 2008., 07:16 »
Ima ljudi za šutnut loptu van šesnajesterca, al Wenger ne da. Ne znam kad sam zadnji put vidio da je Arsenal van šesnajsterca puco. :wildboy:

Meni osobno ownaju te brze akcije s mnogo kratkih paseva, al jebga, nitko ne realizira to kak bi trebo. :wildboy:

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #63 : 10. Listopad, 2008., 09:36 »
zadnji gol iz daljine koji sam vidio s arsenalom je onaj fabregasov kad je izbacio milan, iako je glupi kalac to sjebo jer je glup
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #64 : 10. Listopad, 2008., 14:23 »
Jebeno mi je kod Arsenalovog nogometa kaj me podjesća na mali nogomet. Kretanje grača, pasovi, pokrivanje i na koncu zabijanje golova.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #65 : 11. Listopad, 2008., 18:03 »
Tottenham planira dovesti i Srnu u svoje redove

Tottenham ima ogromnih problema s postizanjem pogodaka. Ramos želi dovesti Srnu te jednog od dva napadača, Ibiševića ili Gignaca.

Darijo Srna je velika želja Rafe Beniteza, to se odavno zna. Također se zna da moćni vlasnik ukrajinskog Šahtara Rinat Ahmetov za sada ne želi prodati Srnu, te da je naš reprezentativac i kapetan Šahtara rekao da je presretan u Donjecku.

No, engleski mediji su se raspisali o Tottenhamu koji u ovom trenutku grca na dnu Premiershipa te ističu da će Juande Ramos u siječnju opet kupovati. Ako se te prognoze ostvare, Tottenham će potući sve moguće rekorde u svojoj povijesti, što se kupovine tiče.

Tottenham se navodno raspitivao kod Ukrajinaca o mogućnosti da Srna dođe na White Hart Lane. Naime, Spursi imaju ogromnih problema u napadu nakon što su Berbatov i Keane otišli iz kluba. Pavljučenko se nije još snašao najbolje, a Darren Bent kao jedini pravi napadač je uistinu premalo za ovaj klub.

Osim Srne, Tottenham bi napad htio pojačati s još jednim napadačem. Na meti su im trenutno prvi strijelac Bundeslige Vedad Ibišević, napadač Hoffenheima i BiH reprezentacije te Andre-Pierre Gignac, napadač francuskog Toulousea.


c/p s nogometnog magazina

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #66 : 12. Listopad, 2008., 11:10 »
i totenham isto... ide mi na kurac.

imaju miljarde eura, a kupuju okolo neke nedokazane igrače, koji možda jesu dobri, ali trebaju proći fazu privikavanja na eng ligu. može ibišević zabit ne znam kolko golova za hoeffenheim al ne znači da će čim pristigne u totenham metat. a njima treba napadača koji će odmah počet metat... za to im treba neka klasa, koju su imali i odbacili poput keana ili berbatova... njima ne treba ibišević, njima treba igrač poput ruuda  :clap:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #67 : 12. Listopad, 2008., 13:21 »
da, slazem se, oni su trenutno arsenal wannabe al im neide s tim mladim igracima jer ciljaju na krive, one koji imaju talenta al ne da budu vrhunki igraci

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #68 : 12. Listopad, 2008., 14:04 »
ne nego im je trener apsolutna nubčina
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #69 : 12. Listopad, 2008., 14:21 »
ane. lik pojma nema kak bi se postavio protiv engleskih momčadi a ima ovakvu ekipu.
a i da ne spomenem kupovanje dos santosa. :tired: vau jebote, lik je igrao 4 i pol tekme za barcu i sad se odjednom očekuje da će radit jebeno u engleskoj ligi. pavljučenko... :hihi:

trebo je odmah kupit huntelaara umjesto pavljučenka i dos santosa i još bi si prištedio neš para za nekog u obrani.

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #70 : 12. Listopad, 2008., 21:14 »
nije tottenham trebo kupit ni modrića

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #71 : 13. Listopad, 2008., 01:22 »
ne nego im je trener apsolutna pederčina


*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #72 : 19. Listopad, 2008., 17:23 »
M'brough - Chelsea      0:5
Arsenal - Everton         3:1
A. Villa - Portsmouth    0:0
Bolton - Blackburn        0:0
Fulham - Sunderland   0:0
Liverpool - Wigan         3:2
Man Utd - West Brom   4:0
Hull - West Ham          1:0
Stoke - Tottenham       2:1
Newcastle - Man City  (igraju u pondedjeljak)


kad sve zavrse editat cu prvi post
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2008., 19:45 Zolik »

Re: Premiership 08/09
« Odgovori #73 : 19. Listopad, 2008., 18:03 »
totnham opet spušio.  :ave: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Premiership 08/09
« Odgovori #74 : 19. Listopad, 2008., 18:31 »
jebeni su

igro u kladi na njih reko ovu tekmu moraju dobit inaće..... :wildboy: :wildboy:
al kurac,loši su za popizdit
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9