HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 2

  • 488 Odgovora
  • 115953 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #180 : 18. Listopad, 2009., 10:43 »
nemogu vjerovati da nece biti dedicated servera..... uzas. Ni PB nece biti izgleda.
Onda ce to bit jedno veliko sranje od igre.

samo za dosadnu djecu koja samo čeka mrtvi multiplayer.

Indeed.

Samo drkate na jebeni MP koji će bit isti kao i u svakom jebenom CoDu do sad.  :tired:

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #181 : 18. Listopad, 2009., 10:58 »
Stacemi MP kad nema promoda, dodu noobovi pa me sa grenade launcherom i martijem ubijaju, to ubije zelju za igrom, posto nece bit toga nista od originala.
Uske mape, na svakom koraku granata, i na sve strane lete metci i bombe, nemores se ni snac, kao TDM u COD4 kad je vise igraca.
Sada samo ostaje za vidjet kako ce izac SP kampanja, MP su zeznuli s ovom odlukom, nema vise ni warova ni niceg.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #182 : 18. Listopad, 2009., 11:04 »
Ja samo i čekam SP kampanju. MW1 ima odličan MP i više od toga mi netreba. :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #183 : 19. Listopad, 2009., 07:35 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #184 : 19. Listopad, 2009., 09:15 »
neće bit dedicateda, ali će bit poseban servis kojemu neće trebat pb, imat će sustav rankiranja i sve to.

uglavnom, više me zanimaju sp i co-op, nije kao da će u dvojci izmišljat nešto sasvim novo od multiplayera kad je veliki dio publike, poglavito one na x360 konzoli, bio zadovoljan s multiplayerom u prvom mw-u.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #185 : 19. Listopad, 2009., 10:41 »
neće bit dedicateda, ali će bit poseban servis kojemu neće trebat pb, imat će sustav rankiranja i sve to.

uglavnom, više me zanimaju sp i co-op, nije kao da će u dvojci izmišljat nešto sasvim novo od multiplayera kad je veliki dio publike, poglavito one na x360 konzoli, bio zadovoljan s multiplayerom u prvom mw-u.
Mene zanima samo jedno, a to je: Kako ce se Cpt. Price snaci u priči s obzirom na kraj u MW2. Ako ce radit neku flashback misiju, onda ce i Zakhaev biti jos tu, jer su u isto vrijeme umrli. A rekli su da zakhaeva nema vise nigdje.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #186 : 19. Listopad, 2009., 10:46 »
ako se točno sjećam, nigdje ne vidiš da je cpt. Price zapravo umro. znaš samo da je upucan i u zadnjoj sceni ga unose u helikopter.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #187 : 19. Listopad, 2009., 10:49 »
ček, a tko je uopće rekao da je Price u MW2?

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #188 : 19. Listopad, 2009., 10:49 »
ako se točno sjećam, nigdje ne vidiš da je cpt. Price zapravo umro. znaš samo da je upucan i u zadnjoj sceni ga unose u helikopter.
mislim da nije upucan, vec umire od zastoja srca, onaj ga pokusa reanimirat, a nakon toga udari sakom po prsima, sto znaci da je mrtav.
COD4 - The End
SPOILER: Nemojte gledat vi koji niste presli cod4.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #189 : 19. Listopad, 2009., 10:51 »

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #190 : 19. Listopad, 2009., 10:55 »
ne znači da je mrtav. kao da bi to bilo prvi put da se likovi za koje misliš da su umrli, ponovo pojave. u tome i je poanta.

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #191 : 19. Listopad, 2009., 10:57 »
ne znači da je mrtav. kao da bi to bilo prvi put da se likovi za koje misliš da su umrli, ponovo pojave. u tome i je poanta.
brko je prezilav da bi umro od zastoja srca.....

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #192 : 19. Listopad, 2009., 11:16 »
mislim da nije upucan, vec umire od zastoja srca, onaj ga pokusa reanimirat, a nakon toga udari sakom po prsima, sto znaci da je mrtav.

brko je prezilav da bi umro od zastoja srca.....

gore si napisao da umire od zastoja srca a sad odmah nakon tog tvrdiš suprotno :bonk:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #193 : 19. Listopad, 2009., 19:23 »
mislim da nije upucan, vec umire od zastoja srca, onaj ga pokusa reanimirat, a nakon toga udari sakom po prsima, sto znaci da je mrtav.

brko je prezilav da bi umro od zastoja srca.....

gore si napisao da umire od zastoja srca a sad odmah nakon tog tvrdiš suprotno :bonk:
da, pa? ako ce bit onda je ocito ziv, mada sve upucuje na smrt.

Odg: Modern Warfare 2
« Odgovori #194 : 22. Listopad, 2009., 16:53 »
SPOILER: Nemojte gledat vi koji niste presli cod4.

Ima li takvog?
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9