HCL.HR

PES 2017

  • 465 Odgovora
  • 149354 Hitova
Odg: PES 2017
« Odgovori #315 : 18. Siječanj, 2017., 19:20 »
Kod full manual centarsuteva imas slobodu i onda gadjaš oblast iza penala, tako da lopta ide iza leđa igraču, da mora da se vraća po nju, plus poželjno je da ima i Acrobatic Finish karticu i tad trigeruje makazice :)

Samo treba malo prakse i osećaja za centaršuteve, jer kad prvi put igraš na full manual to je Bože sačuvaj hehe

P.S.
Okazaki je lud  :bonk:
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2017., 19:23 maremas »

Odg: PES 2017
« Odgovori #316 : 18. Siječanj, 2017., 19:34 »
Šta te sad smeta (osim Onlinea)?

Online najviše, offline i online su dvije različite igre. A i offline gameplay je loš, ovo sa prebrzim defanzivcima, bekovima koji stižu na sve duge lopte, animacijama gdje Messi moze dodati loptu između 6 igrača i još hrpu toga su totalno usrali igru.

Po meni najlošiji PES ikada, bez konkurencije.

Online je neigriv jer su im serveri smeće. Nisam jako dugo igrao online i neki dan upalim i doslovno sam morao izaći iz igre jer je bilo neigrivo koliko je štekalo.

Odustao sam od Onlinea skroz tako da sad igram Exibition vs COM na Top player težini.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #317 : 19. Siječanj, 2017., 23:47 »
Online je neigriv jer su im serveri smeće. Nisam jako dugo igrao online i neki dan upalim i doslovno sam morao izaći iz igre jer je bilo neigrivo koliko je štekalo.

Odustao sam od Onlinea skroz tako da sad igram Exibition vs COM na Top player težini.

Da, nažalost. Ali platiti 50 i kusur eura za igranje exibition vs com je bacanje para, čak ima i trial besplatna verzija u kojoj je to moguće. Jednostavno online je katastrofa, gameplay je loš, igra je bugovita ... šteta šta napraviše, PES 16 sada, za ovo, izgleda kao premium nogomet.

P.S. Danas sam odigrao strašnu tekmu na Online challenge. U 95 minuti izjednačujem na 4:4, u 117. dajem gol za 5:4. Tekma je išla fluidno, jedino što me vraćalo u stvarnost je bugoviti gameplay.
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2017., 23:50 bhlazio »

Odg: PES 2017
« Odgovori #318 : 20. Siječanj, 2017., 11:34 »
Ma razmišljao sam čak da prodam 2017 i ponovno instaliram 2016 kojeg imam digitalno, ali mislim da ću si ostaviti 17-icu.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2017
« Odgovori #319 : 20. Siječanj, 2017., 12:51 »
Znači, PES sa skillom je veća arkadetina od Fife bez skilla?  ;)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #320 : 20. Siječanj, 2017., 13:28 »
Ja igram PES, online, ne.Ne smijem pričat zbog čega NE igram online. :hihi:

No, za gameplay se ne slažem. Reći da je gameplay na PES16 bolji od 17...  :fpalm:

Meni je bolji gameplay na PES17 nego na 16, više slobode igrač ima. Dobre taktičke mogućnosti 17 daje, a da nije komplicirano.
Kako sam stavio na GamePlay: šta, tko da radi, nijednom me nije iznevjerio igrač/i, za izgubljenje tekme krivim sebe zbog loše postavljenje momčadi.

I da, kad igraš s nekim 2v2- to je strava! Pogotovo kad se "uhodate" sa jednim klubom i namjestite Formaciju da nije njima problem, a ni sebi, i taktiku, onda počimlje čelični okršaj. I prijatelja naučite kako IGRAT, gameplay koristiti, taktike im objasnit, a ne samo dodavat i pucat.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #321 : 21. Siječanj, 2017., 00:47 »
Hajdemo realno, PES 16 je imao jedan veliki bug ( i 100 malih)  kojem se moglo doskočiti nekako, a to su visoke lopte na bok koje su uvijek prolazile.

PES 17 ima sljedeće bugove:

- najsporiji odbrambeni igrač je brži od bilo kojeg napadača
- igrač MORA odraditi animaciju pa to konstatno izgleda smiješno (pucanje u prazno, dodavanja lopte koja je već kod protivničkog igrača ...)
- zvijeri od igrača bukvalno prolaze kroz igrače i dodaju lopte iz nemogućih pozicija okruženi sa 7 protivničkih igrača - Messi i kompanija - dok u odbrani takvim igračima će se lopta odbiti 101 put
- nemoguće je graditi, čuvati i voditi loptu, odmah te stižu, startuju bez faula i sa leđa, tako da se konstantno igra ping-pong fudbal i u tri poteza si pred protivničkim golom
- bekovi stižu izbaciti svaku dubinsku visoku loptu. Ovim su mislili riješiti najveći bug sa PES 16 a napravili su sranje.
- 75% centaršuteva završava golom
- .......................


Igram PES 20 godina, ovaj je gori od PES 14 koji mi je bio dno dna. PES 6, 11, 13 i 16 su bili odlični ili vrlo dobri, sve između njih je užas. Svi prije šestice su odlični, šteta što gube kompas, valjda će u 18 shvatiti da su pogriješili, jer vidim po portalima da imaju drastičan pad igrača.
-

P.S. I dobro si primijetio da pokušavaju privući nove igrače nekompliciranim stvarima, a nikada da shvate da su im glavna baza kupaca zagriženi hardcore pesaši i da trebaju prije svega njima udovoljiti, jer ako njih izgube mogu ugasiti igru.
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2017., 00:52 bhlazio »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #322 : 21. Siječanj, 2017., 15:04 »
  Tebi smeta koliko sam ja svatio da si frustiran zbog:

-Fale ti duge lopte, želiš zabit gol od 2 pass-a. Evo gledam Nogomet svaki dan, i to smeta njima svima. Da bar imaju taj bug, da ne moraju izmišljat akciju tj, ponavaljat akcije koje su vježbali na treningu, jer je teško pamtit. Dodaj ovom, pa stani pitaj trenera/gameplay, kuda se prolazi, kako se kreću kad se uključi "wing rotation" pa kombinirat... Težak je nogomet...

Duge lopte svaki put ti se presjeku... To je do tebe! Izvuci im beka. I ja isto ne mogu prebacit loptu kad poželim...
Mjenjam taktiku i sa drugom taktikom se trudim postić nešto, a većim ako prva dva pokušaja ne prođu (sam sebe krivim, jer oni rade ono što ja naredim), neće treći put proć JER COM pamti naše napade. (Tome sam se i radovao kad su najavili da će to bit.)

"Kad si na nogometnoj utakmici vidio da ljevi bek ne radi svoj posao? Ima takvih ali ne igraju"  :kava:

E sad vratim da se krilni napadači odmaku do aut linije i trokut+L1 prema njima, nekad ručno loptu ispred njega šutnem na KRUG?? Uključim "swarn to box" poslije toga i nema te šanse da me stigne njihov bek... ili izvučem, braniča jednog a napadač hvala Bogu tu je ili zabijem gol ili zafrkam sve... Ako promašim- ja sam kriv...

 -To za Messia se slažem, no on je vanzemaljac, prolazi i u Premieri isto tako.

-Isto se slažem jer fali građenje lopte. Nemoguće je pokodit putanju protivničkog igrača kad iđe iza mene, rijetko kad zaštitim loptu na centru, jedino kad iđe u aut/korner.  :wildboy:

-Tko još igra Master Leauge?

Ja pržim na super star-u sa Everton-om. Sa 7 mjesta prve sezone, došao sam na drugu sezonu i završio na 4. mjestu.
Sad je treća sezona na redu odigrao sam dvije tekme, nadam se da ću je osvojit.
Prije mi Stoke City bio ravan protivnik i kako sam počeo treću se zonu razbio sam ih  3-0.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #323 : 21. Siječanj, 2017., 19:05 »
Ne druže, napisao sam da je to bio bug na 2016, međutim ovdje bekovi imaju brzinu svjetlosti pa stizu na sve, brzi su od lopte.
Odbrana te stiže bez problema, broj dva.
I PES offline i online totalno druga igra, tako da ovaj blagi cirkus iz offline prelazi u najveći mogući cirkus kada se igra online.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2017
« Odgovori #324 : 21. Siječanj, 2017., 22:45 »
Ne vidim to kao problem. U 2016 me živciralo što se može iz dva duga visoka pass-a "kontre većinom" zabit gol.

Može i ovdje kad izađeš iz ne vidljivog kruga koji je oko braniča, ako ti je blizu usporavate, kao rukam i kad se nasloni na slabijeg igrača i mora dominirat jači igrač koji ima dobar BALANCE, DEFENSE i šta još ne mogu se sjetit.

A što se bekova tiče, moraju bit brzi, većina su brzi, jer da nisu brzi nebi bili tu. Dok igrač primi loptu, bek je tu, ne vidim to kao problem.

Ma nisam ja nigdje online spomenio prijatelju.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

CockooDave

  • n00b
  • 2
Odg: PES 2017
« Odgovori #325 : 24. Siječanj, 2017., 16:01 »
Dal se igra online? napisite nickove da se dodamo :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #326 : 25. Siječanj, 2017., 14:05 »
Dal se igra online? napisite nickove da se dodamo :D

Gdje ćeš ovo igrati online? Serveri katastrofa. Zbog laga gameplay izgleda komično. A scripting je priča za sebe. Pokušavam igrati na ovom profilu na kojem nemam nekih igrača, najjači mi Bale, prosjek 77 overall i pobjeđujem lika sa 1025 ratingom i svim mogućim igračima sa jednim jedinim šutom na gol :) On ima 35 šuteva ali jednostavno ne može zabiti jer mu igra ne da, ide sam na golmana sa trojicom ja sve pustim i promašuje prazan gol par puta. Onda igram protiv lika 325 ratingom koji ne zna 2 pasa svezati, vodim 3:1 do 85. minute i onda gubim vezu sa igračima na terenu: penal, autogol i u 95 mi daje gol iz slobodnjaka sa 37 metara.

Znači ovo nazvati igrom je blasfemija.

Odg: PES 2017
« Odgovori #327 : 25. Siječanj, 2017., 17:25 »
Najbolje mi je ono, vodim 2,3:0. Znaci laganini tekma, i onda mi u 85. puca veza, disconnecta i gubim 3:0. Isti k ko i na 2016.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2017
« Odgovori #328 : 30. Siječanj, 2017., 18:04 »
U ovom nakaradnom gameplayu ističu se 2 igrača: L.Traore iz CSKA i P. Crouch.
Zbog visine su nenadskočivi, tako da 90% ubačaja sa strane pospremaju uredno u gol.

Odg: PES 2017
« Odgovori #329 : 03. Veljača, 2017., 22:38 »
PES 17 my club postaj besplatan, ma ko bi reko



Dati cu igri opet sansu, ipak sam okoreli pes fan od detinjstva pa cu zazmuriti propustima na jedno oko

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9