HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1719919 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17520 : 19. Listopad, 2015., 14:50 »
Legend (2015)

Očekivano generično i suhoparno. Tom Hardy jednostavno nema taj skill za ponijet film, ili preglumljava ili je samo flat, uglavnom treba prekinut ga stavljat u filmove. Scene znaju bit lijepe, kao i kostimi i popularna ;) fotografija ;) ali generalno atmosfera očekivano fulana, ne dobije se osjećaj ikakvog vremena ni mjesta, dojam je više kazališni. Nadalje iz toga proizlazi da je potpuno neprikazana ta njihova MOĆ jer nikad nije jasno čime oni točno to vladaju i kako i čime. Prijelazi iz gangsterskog filma u ljubavni ili legendarnu komediju su nevješti i zbunjujući, na kraju je sve izrezano i nije jasno kojim je putem film htio ići, uz to što postane superdosadno pri već sredini. Ima par solidnih scena i one su uvijek u onoj GANGSTER sferi filma.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17521 : 22. Listopad, 2015., 16:44 »

*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17522 : 24. Listopad, 2015., 09:05 »
https://www.youtube.com/watch?v=YoHD9XEInc0 ako netko nije gledao, preporcujem mu :approve "Inception"

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17523 : 25. Listopad, 2015., 08:52 »
Star Trek III: The Search for Spock (1984)
Dobar Star Trek film, nije na nivou fenomenalnog The Wrath of Khana ali nije ništa lošiji od The Motion Picturea. Iako kao i prethodnici ima smiješne specijalne efekte a i Klingonci su prikazani krajnje neubjedljivo ali ono najvažnije - radnja drži vodu, a glumci su kao i uvijek prva liga. Međutim, kao i u slučaju prvog ST filma (Motion Picturea) ni ovdje se ne mogu oteti utisku da bi i ovaj film bolje funkcionisao kao kvalitetna epizoda serije nego kao standalone film, nekako mi fali radnje za nešto spektakularnije.
7

You Only Live Twice (1967)
Poslije Goldfingera i From Russia with Love ovo je ponajbolji Bond film do tada izašao. Zanimljivija radnja, mnoštvo egzotičnih lokacija, Conneryjev šarm...
8

Insidious: Chapter 3 (2015)
Posljednje poglavlje astralne podmuklosti je radnjom smješten prije dešavanja iz prva dva filma. Ponovo imamo problem sa zlom dušom koja ovaj put želi odvući djevojčicu u svoj mračni svijet. Insidiousi su po meni jedni od boljih novih horrora, iako su prva dva filma bolja od Chaptera 3 ali i on je vrijedan gledanja.
6,5

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17524 : 25. Listopad, 2015., 14:42 »
The First Time (2012) ★★★

Lijepa teen komedija koja malo i odstupa od klasičnog koncepta, ali čisto radi glume dvoje glavnih glumaca. On mi tokom cijelog filma nije u potpunosti sjeo, iako mu moram priznat da je cheesy nekako i simpatičan, dok je Aubrey preslatka i baš ono I want want some pussy from you. Ali onaj njen bivši momak Ronney; stari moj. Šta je to??? Frajer je kao stariji od njih svih, postavlja se kao neki badass frajer, a plače cijeli film, kakva plačipička xD

Hitman: Agent 47 (2015) ½

Zašto??? O jebeno žašto? Aleksander Bach; nabijem te na karinu. Uzeo si skoro najbolju gaming franšizu ikad i doslovce si s filmom napravio sve ono što netreba. Rupert Friend mi je ownao bogove u Homelandu, dok ovdje jednostavno ne. Kao prvo frajer nije čelav čak niti ako si britvicom obrije glavu, jer ima jebeno guste korijenove i izgleda apsolutno ridikulozno. Još gluma toliko ni loša nije, ali njegov izgled kao 47-ica jednostavno ne. Priča je smeće. Likovi su još veće smeće. Diana kineskinja??? Ridikulozna akcija i sve ono što nije Hitman serijal. Sada mi onaj film sa Timothy Olyphantom iz 2007 remek djelo. Neznam kada sam se više uzrujao za postojanje nekog filma kao za ovog. Bravo Aleksander Bach, uspio si napravit gori film nego što je Magic Mike XXL.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17525 : 25. Listopad, 2015., 14:53 »
Ah jbg znao sam to odmah nakon prvog trailera. Zato kad ga budem gledao neću ga posmatrati kao Hitman film nego kao neku rendom akciju, manje ću se razočarat. Cole ako već nisi pogledaj Equalizer, pravi hitman film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17526 : 25. Listopad, 2015., 14:59 »
Jebo me pas, da su taj film ili John Wick postavili da su crnac ili Keanu Reeves 47-ice, bilo bi deset puta bolje.
Timothy Olyphant je bio već katastrofalna izvedba 47-ice, ali je i dalje miljama bolji od Ruperta. Čak ti preporučam da preskočiš film.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17527 : 25. Listopad, 2015., 21:09 »
Nisam John Wick još gledao ali planiram uskoro, jel približno dobar kao Equalizer?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17528 : 25. Listopad, 2015., 21:47 »
Malo arkadniji. :mrgreen:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17529 : 25. Listopad, 2015., 22:22 »
Čole, jesi pogledao možda ovo: http://www.imdb.com/title/tt2061712/
Low budžet of skroz, ali po meni, maestralno dobro urađen i odglumljen film. =D>=D>

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17530 : 25. Listopad, 2015., 22:42 »
Ja sam pogledao i dobar je.Doduse ja sam mislio da je to ovaj hitman, samo neki prednastavak ili tako nesto.

Pogledao ovih dana.

Predestination 2014 -8/10 Vrhunski film, pogotovo za one koji vole misterije, vise puta ce te ostat u soku gledajuci film.

The Game 1997- 9/10 Film po mome gustu, iako sam od pocetka znao kako ce zavrsit, pred kraj filma sam se ipak zapitao, jesam li u pravu.

Pi 1998 - 7/10 Dobar film, dosta paranoican i bolestan, al prerealno prikazan.Oni koji su imali problema sa svojom glavom i teskih situacija gdje su se borili da ostanu u kontaktu sa stvarnosti bit ce odusevljeni filmom.

L.A. Confidential 1997 - 10/10 Uzivao u filmu od pocetka do kraja, nacin prikazivanja, ugodaj, sve zivo je pogodeno.Kako trenutno prelazim L.A Noire imam osjecaj kao da su napravili igru po ovome filmu.Znaci De Vito i njegova naracija, ostala glumacka ekipa sve je na razini.Predobar film, ko nije gledao svakako upalite necete pozalit.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17531 : 26. Listopad, 2015., 10:26 »
Green Lantern (2011) ★★

Jučer gledao na TV-u slučajno i zaspao. Danas pogledao preostalo, jer uvijek moram pogledat film koji započnem i jedva jedvice nekako. Baš ono srednja žalost, od glumaca, produkcije, efekata i priče. U većini njegovih uloga, ne volim Ryana Reynoldsa iako ima svoje trenutke. Green Lantern ekipa i njihova planeta, kao i izgled svega toga više mi je ispalo kao parodija. Baš tko god misli pogledat, učinite si uslugu i preskočite ovo.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17532 : 26. Listopad, 2015., 14:10 »
https://www.youtube.com/watch?v=YoHD9XEInc0 ako netko nije gledao, preporcujem mu :approve "Inception"

hmmm... a dobro, ako baš preporučaš, probat ću pogledati :solidus:

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17533 : 26. Listopad, 2015., 14:51 »
https://www.youtube.com/watch?v=YoHD9XEInc0 ako netko nije gledao, preporcujem mu :approve "Inception"

hmmm... a dobro, ako baš preporučaš, probat ću pogledati :solidus:
Gledao sam ga na Tv-u prije mozda godinu dana, meni je odlican film, svidio mi se.
Definitivno se isplati pogledati.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17534 : 29. Listopad, 2015., 20:47 »
Realno Hitman nasprem ostalih gaming filmova uopste nije los,tj manje je los od ostalih.
Usporedi samo Hitmana sa onim butcheranjem od Max Paynea.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9