HCL.HR

Pomoć pri slaganju PC konfiguracija

  • 11567 Odgovora
  • 3305368 Hitova
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1530 : 19. Listopad, 2013., 19:37 »
Imam AMD A6-5400K.I moje pitanje kako bi grafička ASUS EN210 512 GB bila za njega.Zanima me zato što mi je na starom kompu,a bare za novu grafu i procesor sam morao potrošiti za nešto drugo,pa ponovno skupljam.Zanima me samo je li bolja od AMD 7450D integrirane i je bi sve igre išle bolje?

Ne Nvidia G210 je jedna od najgorih (ako i nije) grafičkih na tržištu, nema smisla je stavljat u taj komp.

muscolo hvala puno....ocel taj komp. biti dobar za gaminga?? :D ocel moc bf4 na medium bez ikakvog lagga?

Oće bez problema i na ultra bez AA na 1080p 40-50fps

Trebam misljenje za frendov komp:
Procesor:AMD Phenon(tm)II X3 710 Procesor 2.60GHz
Installed memory(RAM):4,00 GB
System type:32-bit Operating System

A ostali djelovi di su??
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1531 : 19. Listopad, 2013., 19:49 »
A ništa onda,hvala na odgovoru.

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1532 : 20. Listopad, 2013., 13:44 »
general89 1100 konvertibilnih maraka ne kuna.....4400 kn
mrmuscolo kupujem konfiguraciju kad mi je napravis.....imao sam nekih zezancija pa sam sada spreman za komp. ali budžet mi je 1100 km....

 Ma preskupi su tu dijelovi kod vas u Bosni pa dođi tu kod nas preko grane i kupi tu jbte jeftinije češ proći samo tako :wildboy: il probaj vidit negdje u Sloveniji da li šalju poštom do BiH!

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1533 : 20. Listopad, 2013., 17:42 »
u bosni I HERCEGOVINI.....da jesu,skupi su.......ali neda mi se prelazit granu(sto se tice troska dodje te na isto)....genelec ima podruznicu u mostaru(odakle sam ja) tako da nece bit problema....100km gore-dole.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1534 : 20. Listopad, 2013., 19:33 »
muscolo hvala puno....ocel taj komp. biti dobar za gaminga?? :D ocel moc bf4 na medium bez ikakvog lagga?

Ako ces igrati na 1280x720 ili 1366x768 moci ce i na ultra ,za full HD 1920x1080 neznam za ultra ali na med ce sigurno moci :)

Trebam misljenje za frendov komp:
Procesor:AMD Phenon(tm)II X3 710 Procesor 2.60GHz
Installed memory(RAM):4,00 GB
System type:32-bit Operating System

CPU nije los moze bez problema gurati 7870 ,RAM bi bilo pozeljno na 8GB upgradati te staviti 64-bitni windows.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1535 : 20. Listopad, 2013., 21:38 »
CPU nije los moze bez problema gurati 7870 ,RAM bi bilo pozeljno na 8GB upgradati te staviti 64-bitni windows.

Taj cpu nemoze gurat 7870 nikako, i btw moci ce se BF4 igrat na fullhd rezi sa 260x
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1536 : 20. Listopad, 2013., 21:44 »
Izvinite što prekidam vako, no ja imam ovakvo računalo

Dual core 2.2 E2200
Ram: 2
Grafička: ATI RAdeon 5450 HD 1 gb

E sad hoću da pojačam sebi procesor, da umjesto dual core 2.2 stavim Quad core 3.0, pa sad mi treba mišljenje, da li je dovoljno jak za igre novije koje izlaze. Takođe da stavim jos 2 gb rama, a grafička je dobra msm da ne trebam drugu uzimat. Ako trebam, koju to grafičku bih trebao da uzmem

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1537 : 20. Listopad, 2013., 22:24 »
Izvinite što prekidam vako, no ja imam ovakvo računalo

Dual core 2.2 E2200
Ram: 2
Grafička: ATI RAdeon 5450 HD 1 gb

E sad hoću da pojačam sebi procesor, da umjesto dual core 2.2 stavim Quad core 3.0, pa sad mi treba mišljenje, da li je dovoljno jak za igre novije koje izlaze. Takođe da stavim jos 2 gb rama, a grafička je dobra msm da ne trebam drugu uzimat. Ako trebam, koju to grafičku bih trebao da uzmem

Daj mi molim te reci marku matične i model neke 775 matične ne podržavaju quad procesore za 775 to mi prvo reci pa ćemo vidjet šta ti možemo složiti. :D

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1538 : 21. Listopad, 2013., 10:46 »
Izvinite što prekidam vako, no ja imam ovakvo računalo

Dual core 2.2 E2200
Ram: 2
Grafička: ATI RAdeon 5450 HD 1 gb

E sad hoću da pojačam sebi procesor, da umjesto dual core 2.2 stavim Quad core 3.0, pa sad mi treba mišljenje, da li je dovoljno jak za igre novije koje izlaze. Takođe da stavim jos 2 gb rama, a grafička je dobra msm da ne trebam drugu uzimat. Ako trebam, koju to grafičku bih trebao da uzmem

Grafička ti je blago rečeno sranje, i da pojačaš sve ostalo nebi mogao igrat nadolazeće igre. I reci maš li ddr3 ili ddr2 rame i marku matične (preporuka: ako oćeš nešto igrat na kompu sljedećih godina, prodaj taj komp i uzmi novi od cca. 2500-3000kn za te pare se  može složit ok gaming komp)
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1539 : 21. Listopad, 2013., 12:07 »
A šta ak čovjek nema toliko para jesi razmišljao o tome :wildboy:

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1540 : 21. Listopad, 2013., 13:06 »
gamerr97

Navedi kompletnu konfiguraciju i nativnu rezoluciju monitora!

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1541 : 21. Listopad, 2013., 14:45 »
Iz BiH sam, tako da samo KM i € mogu. Kod mene je situacija takva da imam samo 1 roditelja i da mi je malo teže. Vamo imam jednog momka koji zna oko računara i previše stvari, tako da mi on zna računar, pa sam ga tu pitao da li moze Quad core i reko je da da. E sad ja sam sad vas pitao da li bi valjalo, da to uzmem.


Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1542 : 21. Listopad, 2013., 19:03 »
A šta ak čovjek nema toliko para jesi razmišljao o tome :wildboy:

Ako nema novaca neka se ne nada ugodnom gamingu sljedećih godina. Može on kupit neki polovni intel core 2 quad, i dodat jos rama ali nece mu to u gamingu skoro nista pomoc.
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1543 : 21. Listopad, 2013., 19:48 »
Iz BiH sam, tako da samo KM i € mogu. Kod mene je situacija takva da imam samo 1 roditelja i da mi je malo teže. Vamo imam jednog momka koji zna oko računara i previše stvari, tako da mi on zna računar, pa sam ga tu pitao da li moze Quad core i reko je da da. E sad ja sam sad vas pitao da li bi valjalo, da to uzmem.

Reci matičnu (ime modela) - da ti znamo reći koji cpu može ići. To pogledaj na kutiji ako imaš, ili na programu tipa everest koji ti to ispiše.
E sad druga je stvar cpu, kad je za gaming bitnija grafička. Al opet ne možeš ni neku bolesnu grafičku stavit ako ti je cpu limitiran, jer neće biti potpuno iskorištena. Dakle sam quad te neće spasit. Možeš stavit još 2gb rama i neku grafičku npr. HD 5670/6670 ddr5 na to što već imaš

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1544 : 21. Listopad, 2013., 20:21 »
Iz BiH sam, tako da samo KM i € mogu. Kod mene je situacija takva da imam samo 1 roditelja i da mi je malo teže. Vamo imam jednog momka koji zna oko računara i previše stvari, tako da mi on zna računar, pa sam ga tu pitao da li moze Quad core i reko je da da. E sad ja sam sad vas pitao da li bi valjalo, da to uzmem.

Reci matičnu (ime modela) - da ti znamo reći koji cpu može ići. To pogledaj na kutiji ako imaš, ili na programu tipa everest koji ti to ispiše.
E sad druga je stvar cpu, kad je za gaming bitnija grafička. Al opet ne možeš ni neku bolesnu grafičku stavit ako ti je cpu limitiran, jer neće biti potpuno iskorištena. Dakle sam quad te neće spasit. Možeš stavit još 2gb rama i neku grafičku npr. HD 5670/6670 ddr5 na to što već imaš
Aha hvala ugl. skontat ću nešto šta ću da uradim, imam više opcija pa čemo vidjeti. No još jednom hvala.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9