HCL.HR

Pomoć pri slaganju PC konfiguracija

  • 11567 Odgovora
  • 3297571 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1665 : 03. Prosinac, 2013., 09:14 »
hahah


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1666 : 03. Prosinac, 2013., 09:15 »
ured: još jedan beskoristan post :hiha: :(
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2013., 09:21 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1667 : 03. Prosinac, 2013., 11:24 »
@Dymar Daj mi 4 soma pa ću imati za 290x čemu toliko jaka grafa za te pare je vjerojatno isplativije uzeti si 780 ili 780Ti verziju nekako mi se čini da je brža od nje a ja sam skroman meni treba grafa srednje klase recimo tipa 270x,7950,660Ti,760 ili 670. :D

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1668 : 03. Prosinac, 2013., 12:37 »
Nije ti 780ti brža od nje :) a budućnost je Mantel, to ja kažem..


Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1669 : 03. Prosinac, 2013., 12:54 »
Evo kako sam proslog ljeta kupio novi mob umjesto pc, odlucio sam sebi neki HTPC slozit do sljedeceg ljeta (mozda ga i prije uzmem)

Pa ako se netko razumije u to najbolje, da mi slozi jedan matx HTPC uz koju mogu kupit i neku jeftinu televiziju sa HDMI portom za to...

Zasad mogu potrositi samo 2500kn tako da mi amd apu najbolje spada u to ^^

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1670 : 03. Prosinac, 2013., 13:10 »
Nije ti 780ti brža od nje :) a budućnost je Mantel, to ja kažem..


Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Eh prijatelju e to ti tako misliš ;) pogledaj testove pojede ju ko siromah koru kruha evo link od testova http://benchmarkreviews.com/8716/2560x1600-geforce-gtx-780-ti-vs-radeon-r9-290x/ No prije bi rekao da dvoglava 7990 može poderati svaku nvidiu no ona se ne računa kad spada pod dual gpu a ove pod single gpu.
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2013., 13:12 AmdLover21 »

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1671 : 03. Prosinac, 2013., 13:10 »
Nije ti 780ti brža od nje :) a budućnost je Mantel, to ja kažem..

780ti je brža od titana...ona je najbrža single gpu kartica trenutačno
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1672 : 03. Prosinac, 2013., 13:40 »
Jesam ja sve pogledo a sada gledaj "Gaming envolved" igre i tu jest 290 brža nego 780Ti :) a i Ghosts igra na primjer koja ne spada u "gaming envolved" a udri još OC na nju pa će ti Komp odletiti hehe

A tek cijena? Mislim da ne moramo od nje da govorimo.. AMD Rulez :D

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1673 : 03. Prosinac, 2013., 13:59 »
nije bitno koje igre idu bolje na kojim karticama, nego overall performance, a tu je gtx780ti najbolja
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1674 : 03. Prosinac, 2013., 14:09 »
Ako hoćeš platiti sto puta više za samo 5 do 7% više "performenca" i to u Benchu, pa ajd ti slobodno ondah udaraj po "overrollu" ;)

najjača Karta pare/performence je R9 290 i čekaj dog dođu još "CustomDesigns" od Asusa itd pa neće ni biti više razlike "performansa" Flash na X i više i to ti je to :) poraz nvidie

Edit: gleda se na Igre po jedne a ne samo "overall" zato što postoje velike razlike između po jedne igre i karte :) zbog toga se i Bencha sa više igara, da se vidi di su karte jake i di su slabije. A overall ti je samo overall i ne vidiš detalje jedne karte (+ i -)
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2013., 14:14 Dymar »

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1675 : 03. Prosinac, 2013., 17:23 »
Nije ti 780ti brža od nje :) a budućnost je Mantel, to ja kažem..

780ti je brža od titana...ona je najbrža single gpu kartica trenutačno

Da upravo to i ja njemu isto velim ne može se uspoređivati amd sa nvidiom. Nvidia je daleko jača i bolja kompanija i daleko bolju razvijeniju tehnologiju nego amd nisam amd hater neg se je za to znalo i od prije!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1676 : 04. Prosinac, 2013., 01:23 »
najjača Karta pare/performence je R9 290 i čekaj dog dođu još "CustomDesigns" od Asusa itd pa neće ni biti više razlike "performansa" Flash na X i više i to ti je to :) poraz nvidie
Edit: gleda se na Igre po jedne a ne samo "overall" zato što postoje velike razlike između po jedne igre i karte :) zbog toga se i Bencha sa više igara, da se vidi di su karte jake i di su slabije. A overall ti je samo overall i ne vidiš detalje jedne karte (+ i -)

Slažem se da je obična 290 najbolja u odnosu lova/performanse u high-endu - al ta kartica ima 2 problema- grije se ko luda i jako je glasna. AMD je lud što ne dozvoljava coolere drugih izdavača, al na kraju uvijek se može kupit aftermarket cooler na nju. Ionako nije ni 780Ti baš tiha...
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2013., 01:27 Andrash »

Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1677 : 04. Prosinac, 2013., 09:49 »
najjača Karta pare/performence je R9 290 i čekaj dog dođu još "CustomDesigns" od Asusa itd pa neće ni biti više razlike "performansa" Flash na X i više i to ti je to :) poraz nvidie
Edit: gleda se na Igre po jedne a ne samo "overall" zato što postoje velike razlike između po jedne igre i karte :) zbog toga se i Bencha sa više igara, da se vidi di su karte jake i di su slabije. A overall ti je samo overall i ne vidiš detalje jedne karte (+ i -)

Slažem se da je obična 290 najbolja u odnosu lova/performanse u high-endu - al ta kartica ima 2 problema- grije se ko luda i jako je glasna. AMD je lud što ne dozvoljava coolere drugih izdavača, al na kraju uvijek se može kupit aftermarket cooler na nju. Ionako nije ni 780Ti baš tiha...

Doće aftermarket cooleri i za R9 290 i za 780Ti samo treba jos vrimena, kada je 780 izašla nije se odma počela prodavati sa aftermarket coolerima
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1678 : 04. Prosinac, 2013., 15:05 »
najjača Karta pare/performence je R9 290 i čekaj dog dođu još "CustomDesigns" od Asusa itd pa neće ni biti više razlike "performansa" Flash na X i više i to ti je to :) poraz nvidie
Edit: gleda se na Igre po jedne a ne samo "overall" zato što postoje velike razlike između po jedne igre i karte :) zbog toga se i Bencha sa više igara, da se vidi di su karte jake i di su slabije. A overall ti je samo overall i ne vidiš detalje jedne karte (+ i -)

Slažem se da je obična 290 najbolja u odnosu lova/performanse u high-endu - al ta kartica ima 2 problema- grije se ko luda i jako je glasna. AMD je lud što ne dozvoljava coolere drugih izdavača, al na kraju uvijek se može kupit aftermarket cooler na nju. Ionako nije ni 780Ti baš tiha...

Kako sam danas vidio na jednoj njemačkoj stranici za hardware, dođi ću "Custom Designs" prije božica :)
Jedva čekam

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pomoć pri slaganju PC konfiguracija
« Odgovori #1679 : 05. Prosinac, 2013., 02:49 »
Je dolaze izgleda, al ipak ovo je posao

http://www.tomshardware.com/reviews/r9-290-accelero-xtreme-290,3671.html

tko ima novaca za tu karticu- trebao bi naći i za cooler
Uračunajte u cijenu i cooler i nijedna single gpu joj nije ravna u price/performance odnosu (naravno u visokom segmentu) - a hladna, tiha i još čak klokabilna
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2013., 02:55 Andrash »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9