HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 191319 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #390 : 08. Prosinac, 2008., 13:56 »
danas mi se dogodilo neš fakat mamojebeno...

uglavnom spavam ja, i odjednom probudim se. i uglavnom, znam da sam budan, ali sam jebeno paraliziran. ne mogu se pomaknut. paraliza totalna. pokušavam se pomaknut, ali je sam napor izuzetno bolan. sjećam se da sam pomislio da ako tako izgleda kad te otmu izvanzemaljci onda fakat jebemu. uglavnom, kako me boljelo, pokušao sam ispustit neki glas ali nisam uspio...

nakon nekog vremena, osjetio sam neku vrst olakšanja, kao da mi se mišići opuštaju i malo pomalo mogao sam se micat. i onda sam opet zaspao.

jel neko zna išta o ovom? jel se nekom ovo dogodilo?  :(

to se meni dogodilo dvaput kad sam bio klinac..kad sam nešt ful strašno sanjo onda sam se probudio i kao da ću vrištat ko životinja, al ni glasa nisam mogo ispustit..

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #391 : 08. Prosinac, 2008., 14:00 »
Svršavao si.  :thumbs:

Nego, obično u zadnje vrijeme il ne sanjam ništa il sve zaboravim.
Uglavnom, pred koji dan sam sanjao najmamojebniji san ikada, i sjećam ga se.
A stvarno bi bio grijeh da ga ne zapišem pa da ostane vječno na INTERNETU.

Ovako, prvo čega se sjećam jeste da sam u ulozi nekog oca komu jave da su mu oteli kćer. Nakon toga počnem skupljat razne tragove i završim u stanu nekog tipa. Dok istražujem on se vrati kući, al u tom trenutku shvatim da sam postao nevidljiv.
U sljedećoj sceni ležim na krevetu, vidljiv, i pričam sa njime. On mi otkrije da je i njegova kćer oteta. No nedugo zatim začujemo lupanje na vratim, i gle, evo nje.
Nakon toga svi izađemo ispred zgrade i vani bude neka prekrupna ženska, koju zagrlim i osjetim joj pišu.
Zaključio sam da se radi o glumcu, pa pošto je film tako izrežiran nisam radio frku oko toga.
Odjednom počnem trčat preko Korza i doletim do neke zgrade u kojoj mi drže kćer.
Ja uletim unutra i napadnem ubojicu koji ju drži sa flame throwerom.
Spalim pola zgrade i ljudi unutra se nekako uspiju spasiti, a ja saznam da je ubojica/otimičar zapravo neka vrsta inteligentne mačke koje se skrivaju u ljudskom obličju zato jer su prije par tisućljeta izgubile u borbi za dominaciju. Tako je navodno odlučila evolucija.
On pobjegne u moju bivšu zgradu gdje ga ulovim i počnem napadati.
Nakon što mu ubijem tijelo i bacim na dno zgrade iz njega pobjegne štakor koji krene u lift.
Ja ga opet ubijem i onda se u njemu nešto malo i sluzavo (ko crv) pomiče kroz mrtvo tijelo štakora i neda da ga dokrajčim.
Na kraju se sakrije ispod smeća koje je posvuda po zgradi i tu ga uspijem zaklati sa nekim štapom.
I onda se probudim.

 :b_wildy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #392 : 08. Prosinac, 2008., 14:06 »
to mi se događa kada imam noćne more i kada sam polubudan da kažem, odnosno otvorene su mi oći i gledam svoju sobu a još uvijek mi traje san u glavi, tada se nemogu pomaknit niti išta reć, poprilično gadan osjećaj nemoći; ali sam naučio da kada mi se to dogodi da zatvorim oči i "razbijem" san pa mi nestane ta paraliziranost; mrzim takve noćne more jer se pregadno saserem

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #393 : 08. Prosinac, 2008., 14:16 »
da, još da se mogu sjetit kaj sam točno sanjao. čini mi se da je bila neka noćna mora, al stvarno se ne sjećam
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #394 : 08. Prosinac, 2008., 15:02 »
To je kad vam se mozak probudi iz REM faze, a tijelo ostane još u njoj, pa imaš osjećaj da si paraliziran. Meni se to nikad nije dogodilo.

Inače, jutros san bija u bolnici i naravno, zaspa u čekaonici. Bija san okružen u snu istim starcima ko što i jesan u stvarnosti, i počela je svirati neka muzika. Sve se ubrzo pritvorilo u party, sve starice su se našle u večernjim haljinama i slično. Ali umisto da plešu i zabavljaju se, svi su počeli umirati i krvaritit i tak'. Kad san se probudija, bilo mi je baš neugodno stajati pokraj svih  :b_ae:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #395 : 08. Prosinac, 2008., 15:50 »
ti si veliki fan wolfsheima?

Idem na koncert Petera u Bec sljedece godine  :syzygy:
Ides sa mnom?




Btw ovo sa paralizacijom zvuci friki, ne zelim vise sanjati  :b_wildy:
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2008., 15:53 Charlotte S. »
In my world, everyone's a pony, and they all eat rainbows and poop butterflies!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #396 : 08. Prosinac, 2008., 16:19 »
ako me zoveš zašto da ne; nego najgore je to prvi puta kada se dogodi, odvratan osječaj

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #397 : 08. Prosinac, 2008., 20:42 »
To je kad vam se mozak probudi iz REM faze, a tijelo ostane još u njoj, pa imaš osjećaj da si paraliziran. Meni se to nikad nije dogodilo.

Ako on tako kaže..

Uglavnom, u takvim situacijama najbolje je probati micati nožne prste, pa preko toga dođe i ostalo.


Da, ima sam i ja snove o vanzićima koji prolaze kroz zid, a ti paraliziran gledaš kako idu prema tebi ( sad će netko reći "i stavljaju ti analnu sondu h3h3h3harharharhohohoh" :tired: ) i nemoš se pomaknuti i tako, sjeban osjećaj. :b_ae:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #398 : 08. Prosinac, 2008., 20:51 »
Bilo je na tiviju o tome. Na diskaveriju. Neka žena tvrdila da su ju oteli elijeni itd. ali stručnjak prvi tvrdi da je to baš ovo stanje o kojem se priča, pola san nešto, a stručnjak drugi tvrdi da su fakat bili elijeni u njenoj sobi.   :b_wildy:

Možda su te oteli a da ti to i nis znao  :b_wildy:

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #399 : 08. Prosinac, 2008., 21:00 »
Ovo za paraliziranost neke kulture tumače kao duh žene, ne znam sad kak je zovu, čuli ste sigurno, i ona ti ulazi u snove i ak se probudiš ona je na tebi guši te. I taq.

*

Zapi

  • Gost
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #400 : 08. Prosinac, 2008., 21:01 »
Ok, naježio sam se..neznam zašto, al jesam..

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #401 : 08. Prosinac, 2008., 21:05 »
Al ovo smaugovo je točno tak da ono, nemojte se presrat il štatjaznan šta lol.

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #402 : 08. Prosinac, 2008., 21:09 »
u zadnje vrijeme slabo sanjam
no nedavno sam sanjao (dobro se sjecam sto je rijetkost) da zivim u nekoj kolibi od drveta okruzena sumom sa kcerkom  :b_ae: i kerom :b_wildy:
ono, pisem nekakvo pismo, il nesto drugo ne znam ni ja, iza ponoci mrkli mrak. kraj mene zamagljeni prozor, malo bacim pogled, kad tamo u grmlju nekakve crvene oci, malo gledam i nestadose, nastavim dalje i nakon pola sata opet oci, ali sada 2 para ociju, jos izrazenijih i crvenijih  gledaju pravo u mene... i opet nestadose, i tako sutra navecer opet isto gledaju i nestadose, ja nastavim pisati kad glasno kucanje na vratima, provirim kroz spilju i wtf, vidim nekakvo stvorenje tijelo od medvjeda samo sto stoji na dvije noge, ima nekakve krupne oci ko u kameleona il sta vec, i u jednoj ruci drzi koplje a u drugoj nekakav drveni stit, skoro pa raspadnut, i nestane u mraku, i opet sljedecu vecer isto, lupa na vrata i nestane, i tako par puta... i dalje se ne sjecam niceg  ;(
inace, u prije 10 godina imao sam problema s snovima, zavrsio u bolnici na par dana zato sto sam usred bijela dana (bio sam bolestan inace) vristao iz petnih zila kad sam se probudio, onda su me starci vodali tamo vamo da vide sta mi je, al nista
snovi bi se ponavljali kad bi bio bolestan (inace bio sam bolesljiv) a ama bas niceg se ne bi sjecao, ili bi imao samo neke slike u glavi nekih gluposti koje uopce nisu za preplasit se
cak su me starci vodili u zagreb, kao u rodjaka malo da budem par dana ovo ono, al glavni razlog zasto sam otiso jes da me odvedu u neku kliniku da im ovaj doktor objasni to... sjecam se da su me ostavili par sati da crtam s nekim retardiranim ciganom, najgorih 5 sati u mom zivotu xd, na kraju se ispostavilo da imam bujnu mastu, sta li vec
no s vremenom je proslo, te jedno 4-5 godina nisam sanjao onakve snove
doduse, par puta se znam probuditi u veceu il usred hodnika, no ni to se u zadnje vrijeme ne desava
sad uglavnom sanjam lijepe snove  :hug i popizdim sto se probudim prerano

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #403 : 08. Prosinac, 2008., 21:18 »
Lucidni snovi, nešto najbolje što ti se može dogodit' tijekom sna.
Nedavno sam imao jedan, prvi puta, makar mislim da mi se i prije događalo.
Ono, svjestan si da sanjaš, ali nisi budan i praktički možeš što god poželiš.
Preporučujem Waking Life za pogledat' (prelud film, od redatelja A Scanner Darkly-a, sa sličnom grafikom i zbunjujućim filozofskim dijalozima).

Što se te paralize tiče, pisao sam već mislim na ranijim stranicama.
Par puta mi se desilo, pregadno iskustvo.

Sad me strah da će mi se pojavit' noćas.  :(

Re: Što ste sanjali?
« Odgovori #404 : 08. Prosinac, 2008., 21:21 »
Pričao sam s jednim frajerom o lucidnim snovima i kaže lik da je to užas, na početku fora i sve al poslije je rekao da nije znao razlikovat zbilju od sna, da se budio u snu, da nije znao za sebe što je izrodilo određenu nesanicu koja je dost dugo trajala.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9