HCL.HR

Koji mobitel imate?

  • 674 Odgovora
  • 301030 Hitova
*

Jozica15

  • n00b
  • 3
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #420 : 10. Srpanj, 2013., 13:21 »
Ja imam iPhone 4 prezadovoljan. Ja nevidim nista lose u njemu...a to ako nekima nevalja ja stvarno neznam sta oni traze i sta njih moze zadovoljiti.

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #421 : 13. Srpanj, 2013., 21:59 »
Iphone 4 is must have for cool kidz :P

Kupil sam danas ZTE Blade 3,onako dobil sam ga skoro nekorištenog za 600 kuna,da moram priznati nije baš nešto,ali glavno da sam se maknuo od samsung galaxy mini-a.
Kamera na ZTE-u nije dobra,snimi u VGA ima 5 mega pixela.
Radi zasad fluidno i to,moze pokretat bez po' frke ove solidne igre itd...uglavnom služi svrsi,

Samo ima neki bug,kaj mi se 3g nece iskljuciti,mislim on je iskljucen i sve to ali se jos i dalje vidi onaj 3g znak.

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #422 : 11. Kolovoz, 2013., 22:16 »
Imam HTC Desire X i prezadovoljan sam , naravno ima i boljih ali ovo je meni sasvim dosta . :D

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #423 : 12. Kolovoz, 2013., 23:44 »
Ja imam huawei 5100.

Odličan mobitel. Preporučio bi ga svima. :piva:
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #424 : 13. Kolovoz, 2013., 10:10 »
Samsung Galaxy S2





Ne mogu se zamisliti sa drugim mobitelom, S2 mi je savršen, iako je star 2 godine i dalje je super snažan. Nisam neki tehnološki guru pa da se palim na svaki novi mob koji izađe, meni je ovo i više nego dovoljno za sve moje potrebe i ne namjeravam ga mijenjati sve dok bude radio ili dok ne bude tehnološki preveziđen a to neće biti baš u skorijoj budućnosti (barem još 2 godine) :D.
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2013., 10:13 Adam Jensen »

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #425 : 27. Kolovoz, 2013., 13:50 »
Iphone 5 vec pola godine,po meni mu nema ravnoga,mozda da je jos malkice veci ekran al i ovo je savrseno. :ave:

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #426 : 27. Kolovoz, 2013., 22:42 »
Imam Samsung Galaxy mini vec 3 godine i zadovoljan sam.Ne treba mi jaci,netreba mi veci.Uzeo sam ga cisto da bih isprobao android.

Iphone 5 vec pola godine,po meni mu nema ravnoga,mozda da je jos malkice veci ekran al i ovo je savrseno. :ave:
Po mom misljenju je iphone izmislja toplu vodu.Moze da se nadje telefon sa istim specifikacijama za duplo manju cenu,a ljudi ga kupuju da bi se slikali u kupatilu i ku*cili se. :kava:
Like a noob

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #427 : 03. Rujan, 2013., 21:59 »
HTC One pre zadovoljan ,riknila mi je nokia koju sam ima 5 godina pa rekoh pošto sam zaradia nešto para da uzmem njega i nisam požalia

*

Matejjj

  • n00b
  • 3
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #428 : 09. Rujan, 2013., 13:58 »
iPhone 4 imam, dobio sam ga na poklon pre 2 mj. Do sada mi je sve ok, posebno mi je ulio povjerenje na svojoj brzini, kvaliteti slika i bezbroj dodataka i ikona koje mozes da skines sa App Store

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #429 : 09. Rujan, 2013., 16:02 »
Evo moga:Samsung Galaxy mini 2 ...niš posebno,nije mi ni važan izgled.Praktičan je,mal je,sve u svemu :thumbs: -Thumbs up!

« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2013., 16:06 BradleyBradB2608 »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #430 : 09. Rujan, 2013., 19:55 »
Ja mam Nokiju 3310... i zadnjih 10-tak godina me služi izvrsno. :kava:

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #431 : 09. Rujan, 2013., 20:52 »
Pozz svima, evo da ne otvaram bezveze novu temu, napisat cu ovdje... Planiram kupiti novi mob ovaj tjedan (sto prije to bolje jer mi je hitno), prek oglasa, a posto prvi put radim to i pojma neam nis o tome, treba mi pomoc od vas koji vec imate iskustava u tome... Volio bih znati kako to funkcionira, koliko je sigurno i na sta treba obratiti pozornost, znam da ima dns puno lažnjaka i ekipe koja vara tak ljude pa ne bih želio ispusiti... Pare su vec pripremljene, a radi se o Samsung galaxy-u S3 LTE (Oglasa ima i previse, ovaj sam samo stavio kao primjer, pa me zanima ako ste kod vec nekog određenog uzimali da mi ga preporucite jer dosta istih ljudi stavlja slicne oglase, da znam da je sigurno, sutra vec krecem zvat redom ako ne dobijem odg) Eto to bi bilo to, zahvaljujem se unaprijed na pomoci :)

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #432 : 09. Rujan, 2013., 21:36 »
Lijepo nazoves lika koji prodaje mob,dogovorite se di ce te se naci i on ponese mob ti pare pa ga vidiš i ak ti se svidi uzmeš ga :P

*

kjaji

  • *
  • 42
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #433 : 10. Rujan, 2013., 08:46 »
Mobitel mi srbin iPhone 4s.

*

bU

  • *
  • 15
  • Da nema mene ne bi ni vodili abrove ...
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #434 : 19. Rujan, 2013., 19:23 »
Samsung galaxy s4, koristim ga vec mjesec dana :D. Prezadovoljaaaaaaaan
"If you want to shine like sun first you have to burn like it."

I sold my soul to the devil and the price was cheap.

I ja bio sluga vraga za druga, neprekidna linija zacaranoga kruga.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9