HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 330234 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2055 : 05. Rujan, 2012., 00:01 »
a mogu vježbat kolko oće, al ako nemaš dovoljno nutrienata koji će graditi mišić nećeš graditi mišić. al OČITO dobivaju dovoljno proteina +roids garant, samo eto, uvijek mi je to bio mini misterij...

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2056 : 05. Rujan, 2012., 00:08 »
ae, al kažem večina zatvora nije tako stroga. gledao sam emisije na diskaveriju o zatvorima i ono, ekipa relativno normalnp funkcionira. klade se, vježbaju, švercaju, neki su čak imali i ko neke male štandove u kojima su mogli legalno kupit hranu s novcima koje bi zaradili od posla u zatvoru. u strožim zatvorima gdje se svaka osoba individualno promatra i pazi je drukčije. nema veze s ovim videom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2057 : 05. Rujan, 2012., 00:14 »
Emisije o zatvorima... Jel ti koristiš stvaran život?  :ave: :bonk: :hihi: :fpalm:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2058 : 05. Rujan, 2012., 00:16 »
?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2059 : 05. Rujan, 2012., 00:20 »
A nezz ziher su te emisije kako stvari realno stoje. Čisto ne vjerujem.
Takve emisije su kao reklamne prodaje.  :hihi:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #2060 : 05. Rujan, 2012., 16:54 »
to mi nikad nije bilo jasno, kako se oni u zatvoru tako izbildaju i nagruvaju? Mislim ae u zatvorima u kojima vlada polovičan red i disciplina pa imaju porcije kolike oće i/ili uzimaju tuđe, al ono stroži zatvori sa strogim jelovnikom i rationsima, ne znam... tim ljudima daju prosječno kalorija dnevno, kako se oni izgrade u takve nemani od 2000 kcal dnevno? Jel moguće samo na steroidu živjet il neki kurac?  :wildboy:
Ajde svaki dan diži utege,pumpaj sklekove i tako 10-12 godina.
kakvi roidi,whey gluposti...
+ svaki dan jedu u isto vrijeme,to je isto bitno,ne loču alkohol,idu spavat svaki dan u isto vrijeme,bude se u isto vrijeme,više manje žive zdrav život. :hiha: u zatvoru  :hiha:
« Zadnja izmjena: 05. Rujan, 2012., 16:57 dreger »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2062 : 05. Rujan, 2012., 17:22 »
to mi nikad nije bilo jasno, kako se oni u zatvoru tako izbildaju i nagruvaju? Mislim ae u zatvorima u kojima vlada polovičan red i disciplina pa imaju porcije kolike oće i/ili uzimaju tuđe, al ono stroži zatvori sa strogim jelovnikom i rationsima, ne znam... tim ljudima daju prosječno kalorija dnevno, kako se oni izgrade u takve nemani od 2000 kcal dnevno? Jel moguće samo na steroidu živjet il neki kurac?  :wildboy:
Ajde svaki dan diži utege,pumpaj sklekove i tako 10-12 godina.
kakvi roidi,whey gluposti...
+ svaki dan jedu u isto vrijeme,to je isto bitno,ne loču alkohol,idu spavat svaki dan u isto vrijeme,bude se u isto vrijeme,više manje žive zdrav život. :hiha: u zatvoru  :hiha:

KRISTE  :fpalm:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #2063 : 05. Rujan, 2012., 17:27 »
 :tired: a kao nisam u pravu?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2064 : 05. Rujan, 2012., 17:37 »
kakve veze ima zdrav život i izbjegavanje alkohola sa nabildanošću?
nit je bitno da imaš obroke u isto vrijeme lol. zašto bi to bilo važno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Fiskultura
« Odgovori #2065 : 05. Rujan, 2012., 17:51 »
kako nije bitno, jedeš/spavaš/bildaš, ništa drugo ne radiš 3650 dana, masa dolazi sama od sebe. Pa prijatelj je došao nakon 9 mjeseci vojske nisam ga prepoznao, masa samo takva,a to je 9 mjeseci, a gdje tek ovo...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2066 : 05. Rujan, 2012., 18:02 »
masa samo takva  :pimp:


[move][move][/move][/move]


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2067 : 05. Rujan, 2012., 18:04 »
kako nije bitno, jedeš/spavaš/bildaš, ništa drugo ne radiš 3650 dana, masa dolazi sama od sebe. Pa prijatelj je došao nakon 9 mjeseci vojske nisam ga prepoznao, masa samo takva,a to je 9 mjeseci, a gdje tek ovo...

da od zraka se nabildaš kralju.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #2068 : 05. Rujan, 2012., 18:11 »
Ti frajeri rade u zatvoru, dobivaju minimalac (bar u Americi), i onda nemaju na sto trosit pare. Pa ono, ak im je dozvoljeno kupovati proteine, neki kupovaju, svercaju roidse ko sto svercaju i svakakve droge i to je to.

A ono, i kod nas nije to nesto tesko valjda, sjecam se da je neki frajer u teretani pricao kako mu je super bilo u zatvoru jer je mogao dobro ODMORIT :hihi: :wildboy:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #2069 : 05. Rujan, 2012., 18:12 »
@jadran
naravno da ne, ali ovdje se radi o konstantom šopanju i bildanju,kako ne shvaćaš da ti ljudi ne rade ništa drugo, zato je prije par godina kod nas u Glinskoj kaznionici bila zatvorena teretana jer se ekipa ubildavala bolesno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9