HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 330237 Hitova
*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3300 : 08. Srpanj, 2013., 22:18 »
Neki će reći broscience, pogotovo na foruNu, i nemam nikakvih znanstvenih dokaza kako tim ljudima dokazati da se radi o sranje principu osim studija o inzulinskoj osjetljivosti (koje sam vidio od tih ljudi pobijene, pa ono, ne znam što reći) i osim onog najbitnijeg - da sam se ja i svi ljudi koji su to probali u mojoj okolini na takvim principima debljali ili izgledali lošije nego kad su jeli čišće. Fitanje kurac.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3301 : 08. Srpanj, 2013., 22:42 »
nez. ne vjeruem, nema mi to smisla uopće. :wildboy: ok ima mi smisla ako reduciramo na apsurd jedenje šećera i ulja al mislim.

realno, frajer vozi taj bicikl već x vremena, tempom rendom hodanja, pa malo pusti, pa glide-a, i to svaki dan. znači puls mu je ono, ko kad ja igram fifu.
mislim, koliko može potrošit kalorija na tom bajku, to je manje od sat vremena bicikliranja, možda oko 400 i to maksimalno, tj 200 tamo i 200 natrag. al max.
pa sendvič kojeg on pojede ima tolko. a pojede ih još 3 i još neka govna. 0 grama proteina, 0 anaerobne aktivnosti, ništa tolko čudno ipak da ima škembitis.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3302 : 08. Srpanj, 2013., 23:18 »
bajk je smeće trening ako ne ideš ubrdo ili po ravnome konstantno većom brzinom, ova rekreacijska smeća ne treba ni računati.

mislim, više kalorija bi potrošio da hoda sat vremena



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3303 : 09. Srpanj, 2013., 06:50 »
Citao sam dosta o kreatinu i kazu da se pauza preporuca zbog toga sto se tjelo navikne na njega pa ga prestane proizvodit

Može link?

Citat:
a ja slabo jedem crveno meso (ono jedino sadrzi kreatin ako se ne varam), vise volim piletinu i ribu.

Ima ga i u ribi.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3304 : 09. Srpanj, 2013., 07:48 »
Citao sam dosta o kreatinu i kazu da se pauza preporuca zbog toga sto se tjelo navikne na njega pa ga prestane proizvodit, a ja slabo jedem crveno meso (ono jedino sadrzi kreatin ako se ne varam), vise volim piletinu i ribu.

Ne treba pauza. Količine u mesu i ribi su zanemarive, osim ako ne jedeš hrpu konjetine stalno. ;)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3305 : 09. Srpanj, 2013., 08:04 »
Citao sam dosta o kreatinu i kazu da se pauza preporuca zbog toga sto se tjelo navikne na njega pa ga prestane proizvodit

Može link?

Citat:
a ja slabo jedem crveno meso (ono jedino sadrzi kreatin ako se ne varam), vise volim piletinu i ribu.



Ima ga i u ribi.


Evo prvi link koji sam nasao, a koji spominje i toksine u vodi koja se nakuplja u misicima.
http://www.building-body.com/forum/threads/37259-stalno-uzimanje-kreatina-monohidrata


I sto se prehrane tice, tu se slazem s glicem, ja sam samo promjenom iste a bez vjezbanja izgubio 8-10kg u mjesec dana!
Dobro uz to sto sam promjenio vrstu hrane sam i smanjio kolicine i to poprilicno, da mi se smanji zeludac, to nije bilo pametno, ali je pomoglo....

@Glitch:Tu i tamo jedem konjske cevape i moram priznat da su opako dobri i navodno sa jako malo mascobe.
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2013., 08:06 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3306 : 09. Srpanj, 2013., 08:16 »
realno, frajer vozi taj bicikl već x vremena, tempom rendom hodanja, pa malo pusti, pa glide-a, i to svaki dan. znači puls mu je ono, ko kad ja igram fifu.

Dosta se forsam na biciklu inače, nejdem baš ispod 25km/h i pumpa mi srce bez brige i mokar sam do jaja. Ne znam koliko je tebi sad fifa napeta. :hiha:
Problem je što živim u Zagrebu di ljudi hodaju po biciklističkima, voze se u krivom smjeru, parkiraju na biciklističke i uzimaju prednost. Tako da ima puno kočenja i startanja i teško mi je održat veću brzinu duže vremena (osim na zelenom valu po hebrangovoj).
Al da, ne daje baš neke rezultate osim na nogama, zato i krećem s tim p90. Mislim nije to neka ogromna škemba, al na moju konstituciju i kilažu se dosta vidi taj jebeni BULGE. ;(

Imati ćeš puno kardia, tako da ne brini o tome kad točno jedeš i koliko jedeš, samo neka bude čisto. Tebi je problem što jedeš malo, ali nije "čisto", tj. većina je brzih ugljikohidrata poput bijelog kruha, a proteina i sporiš ugljikohidrata imaš u tragovima. Prva i najbitnija stvar u svemu tome je da digneš količinu proteina, a kruhove promijeniš na nešto što je kolko tolko kvalitetno poput raženog kruha ili miješanih raženih - ako već jedeš toliko sendviča.
Navečer izbaci ugljikohidrate (kruh, pašta, riža, slatkiši), i jedi nekakve proteine (meso, riba, jaja, svježi sir) i masti (orašasti plodovi ili slično).

Ok!

Dakle, prosječan dan bi mi izgledao ovako:
06:00 Buđenje
06:30 Bajk do posla
07:00 Doručak - raženi kruh+pileća prsa/posni sir/banan+pahuljice+voda
12:00 Ručak - pileća prsa/tuna/salata/jaja
15:00 Bajk do doma
-
1X:00 p90/bajk-Jarun/trčanje
-
18:30/19:00 Večera - mesi/riba/salata/jaja/sir/orašasti plodovi
23:00 Krevet
+banana/jabuka između obroka

?
Tek se ufuravam u to i ne berem sve spike, tak da imajte malo strpljenja. :hug


Možda intredasting?
Peter Attia: What if we're wrong about diabetes?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3307 : 09. Srpanj, 2013., 08:39 »
Može link?

Evo prvi link koji sam nasao, a koji spominje i toksine u vodi koja se nakuplja u misicima.
http://www.building-body.com/forum/threads/37259-stalno-uzimanje-kreatina-monohidrata

Izvor: Dr. med. Dragan86 iz prestižnog instituta building-body.com :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3308 : 09. Srpanj, 2013., 08:43 »
Zaboravi na banane, ravne su bijelom kruhu, a uz to jako kalorične. Između obroka jedi "dobro" voće koje ima mnogo manje kalorija - jabuke, kruške, marelice, breskve, šljive.

Ostalo što si napisao je u redu, radi taj p90 doma i to je to.

Što se hrane tiče, pročitaj nešto poput http://www.acaloriecounter.com/building-muscle.php#four

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3309 : 09. Srpanj, 2013., 09:00 »
E, to, hvala ti! :ementaler:

Javim napredak tu i tamo.
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2013., 09:02 Apat »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3310 : 09. Srpanj, 2013., 17:57 »
Može link?

Evo prvi link koji sam nasao, a koji spominje i toksine u vodi koja se nakuplja u misicima.
http://www.building-body.com/forum/threads/37259-stalno-uzimanje-kreatina-monohidrata

Izvor: Dr. med. Dragan86 iz prestižnog instituta building-body.com :hihi:
Rekoh prvi link na koji sam naisao, na vise mjesta pise isto...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3311 : 12. Srpanj, 2013., 21:35 »
Evo malo topova za fanove ;)

jedva čekam vratit 10+ kila i izgubit metre s ruku u roku od 10 dana mora :hiha: UVIJEK ZABAVNO HEHE
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3312 : 12. Srpanj, 2013., 22:01 »
Ta flex faca :hiha::hiha:

Ogroman si za 75 kg, jebi se :(
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2013., 22:27 Freddy »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3313 : 13. Srpanj, 2013., 01:20 »
šta misliš zašto sam je stavio :hiha: realno kut kamere ovo ono. skinyphag sam u svakom slučaju,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3314 : 13. Srpanj, 2013., 02:37 »
Dosta si definiran, nisam fan toga, al čak kulno izgleda dosta. Dao si mi ideju za slike s tim webcamom, nemogu se inače nikako uslikat. Napunio sam mami desktop pljucama i golotinjom sad naravno, jer nemam te prekul tank topove ko Grgur :hiha2:

slika 1
slika 2
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2013., 02:39 Freddy »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9