HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1719398 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11400 : 14. Svibanj, 2012., 15:35 »
mislim, ne hejtam ili neš, ali ova tvoja zadnja rečenica za nolana ko da je izvučena iz nekog TV priloga o redatelju. nezz :(
Ne, ja sam samo rekao svoje mišljenje o Nolanu kao redatelju. Njegov prvi film Following je bio totalno iznenađenje za većinu ekipe koja ga je gledala.
Trudim se gledati sve žanrove i manje poznate filmove i mislim da se to može vidjeti po listi pogledanih filmova od kada sam ovdje.
Mislim, možemo mi pričati i o Atomu Egoyanu, Darrenu Aronofskom, Romanu Polanskom, Stanleyu Kubricku, Elii Kazanu, Sidneyu Lumetu... ;)
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11401 : 14. Svibanj, 2012., 15:40 »
Da, i?
Za razliku od tvoje top liste filmova, ne? Titanic, Shawshank Redemption, Green Mile i slični.

Ne hejtam tvoju listu ni išta, al ono. Isti kurac.

ne berem te. nije da je frajer napisao gledao sam following i onda napisao da je film pravo osvježenje. nego je o priči o nolanu izvukao priču koju apsolutno svi znamo. da mu je following ownao, a da su ga memento i prestiž dokazali. ono, ok.

nemam niš protiv njegove liste i filmova i komentara na te filmove, dapače neka samo nastavi.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11402 : 14. Svibanj, 2012., 16:31 »

Mislim, možemo mi pričati i o Atomu Egoyanu, Darrenu Aronofskom, Romanu Polanskom, Stanleyu Kubricku, Elii Kazanu, Sidneyu Lumetu... ;)

 ;) on se razumije u redatelje.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11403 : 14. Svibanj, 2012., 16:31 »
 ;)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11404 : 14. Svibanj, 2012., 16:42 »
A eto. To su mi najdraži redatelji. A i glumaca bi poprilično mogao nabrojati ;)

P.s. Pozdravljam vas sve i pišemo se opet sutra. :piva: :hug
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11405 : 14. Svibanj, 2012., 18:57 »
Prestige. Apsolutno >OKEJ< film. Ništa spektakularno.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11406 : 14. Svibanj, 2012., 19:13 »
Pa na Avataru nije toliko 'nepotreban', dosta scena je 3D. Al Thor i Avengersi su ionako u postu 3D odrađeni pa bla.
Mislio sam da je sniman u 3D-u :solidus:

http://screenrant.com/the-avengers-3d-kofi-144862/

Nope, u postu je.


Prestige mi je bio užasan zbog priče, jedva sam ga pogledao do kraja. Ukusi.  :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11407 : 14. Svibanj, 2012., 19:54 »
Ha radije to nego Prestige.  :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11408 : 14. Svibanj, 2012., 21:19 »
Ae nezz ono. Mislim, da, priča je malo derp, ali s druge strane stvarno je odlično posložena. Al nekako me najviše iritira ta NESUPTILNOST naglašavanja detalja. Ono, užasno bodu u oči, nimalo maštoviti i nezz. Scarlet je jebob, to je plus eto.
Nezz, baš je >okej< film, ali ono. Samo okej.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11409 : 14. Svibanj, 2012., 21:22 »
odma si ga prokužio ha rista  ;) :D
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11410 : 14. Svibanj, 2012., 21:23 »
 :thumbs:

retaj si.
nemam ništa protiv takvog načina povezivanja priče, ali ovo je užasno bilo.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11411 : 14. Svibanj, 2012., 21:26 »
svi mrze ljude koji govore "ODMA SAM PROKUŽIJA PRILE".  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11412 : 14. Svibanj, 2012., 21:29 »
BAŠ SAM TO REKAO TAKO I ZATO :D :tired:

nezz, baš si me iziritirao sad s ovim, glup si. :hiha2:  :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11413 : 14. Svibanj, 2012., 23:39 »
Hercules (1997)

 :hiha:
rula mi ko križ još uvijek. Doduše ko i u Aladinu malo lejm zadnja borba al ostalo rula. James Woods. nez.  :ave: :hihi: i De Vito je savršen.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11414 : 15. Svibanj, 2012., 10:05 »
Jučer sam si baš dao oduška pa sam pogledao par filmova:

The grapes of wrath 1940


Tom(Hanry Fonda) se vraća u svoj kraj nakon što je odslužio dio kazne za ubojstvo i sada je pod uvjetnom kaznom. Uviđa da se ništa nije promjenilo na bolje i skupa sa bratom i majkom odlučuje krenuti trbuhom za kruhom na skroz drugi kraj Amerike...

Film koji odlično dočarava čovjekovu borbu za opstankom i veliku depresiju koja je harala Amerikom. Film traje dva sata i time nimalo ne gubi na dinamici. Ne znam, ali nekako su me baš počeli privlačiti ti stariji filmovi. A ima se šta za pogledati. Topla preporuka svima.

Ocjena: 8/10



Get the Gringo 2012


Gringo(Mel Gibson) završava u meksičkom zatvoru nakon policijske potjere. No to nije tipični zatvor već nekakav zatvoreni gradić u kojem zatvorenici imaju dosta slobode. Neki naravno i više od ostalih.
Prvi dio filma prolazi u upoznavanju i prilagođavanju Gringa sa ostalim stanovnicima gradića. Tu su najbitniji jedan klinac i njegova majka koji s vremenom postaju Gringovi saveznici.
U igri je 2 000 000 dolara i Gringo kreće u akciju u što se drugi dio filma i pretvara. Baš onako totalna jurnjava i pucačina. \:D/
Dobar film, nema šta. Mel Gibson rula i šteta je što ovaj film neće ići u kina. :(

Ocjena: 7.5/10


Abraham Lincoln vs. Zombies 2012

Film započinje sa scenom pokolja u šumi i mislio sam si da ću ugasiti film nakon desetak minuta... Kad ono, zajeb! :bonk:
Abraham Lincoln saznaje da se tokom građanskog rata počinju događati čudne i nemoguće stvari i ide se sam uvjeriti u istinitost svih tih priča. I zbilja, zombiji su svuda oko Lincolna i njegovih većinom mlađih i odvažnih pomagača u borbi sa Zombijima. S vremenom se u priču uključuju i neke dame :clap:
Inače izbjegavam filmove sa pokoljem zombija i sličnim stvarima, ali ovo je bilo zabavno i kvalitetno odrađeno.
Kada se pogleda budžet filma od svega 150 000 dolara i kada se vidi kako je film snimljen i da su svi dali sve od sebe, film zaslužuje čistu sedmicu.

Ocjena: 7/10

Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9