HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1719369 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12150 : 25. Srpanj, 2012., 14:56 »
Burtonovi još ajde.
Šumaherovi nikako.  :hiha:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12151 : 25. Srpanj, 2012., 14:59 »
The Dark Knight (2008)

Pogledao opet u sklopu pripreme za gledanje trećeg. Sjećam se da kad sam ga prvi put gledao u kinu sve mi je bilo malo brzo i dost tih tko, koga, zašto, kako stvari nisam najbolje pohvatao. Sa svakim novim gledanjem mi je sve bolji, dost toga sjedne na mjesto i skužiš da se stvarno mislilo na sve i da nema niti jedne rupe u radnji. Uglavnom, ne znam što da kažem, film je jako dobar, priča i način na koji su okarakterizirani likovi su nešto nikad prije viđeno i jako mi se sviđa što radnja ne prati samo Batmana kao u Beginsu, nego paralelno njega, Jokera i Denta. Jedan od filmova za koje, nakon što ih pogledaš, znaš da si pogledao nešto posebno. Begins mi je draži samo zato što sam ga valjda pogledao u pravo vrijeme. 9.5/10

The Bank Job (2008)

Film u kojem se par ljudi okupi i ide pljačkat banku. Svi vole ovakav tip filmova, a oni koji ih ne vole lažu, jer realno nema se šta ne voljet. Film je kakti po istinitom događaju, glumi Jason Statham koji više naginje na onu ulogu u Snatchu, nego na ove nove u kojima je tafgaj i to mi je super. Fora i zabavno. 8/10

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12152 : 25. Srpanj, 2012., 15:06 »
Bank job mi je 4/10  :hiha: uopce se ne sjecam sad sto me zivciralo tolko, valjda statham i njegova kulnost.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12153 : 25. Srpanj, 2012., 15:44 »
Nez, nisam ni jedne ni druge gledao već godinama, ali šumaherovi su mi u sjećanju ostali kao baš abizmalni.

Nego, Batman Begins sinoć pogledao.  :hiha:
Treće il četvrto gledanje. Rula križ opet, naravno.
Nemam zamjerki zapravo.  :solidus:

Dapače, pomalo sam se iznenadio koliko brzo mi je proletio film.
U jednom trenutku sam mislio da je prošlo nekih 40-ak minuta filma, a zapravo je prošlo čak nešto više od sat vremena više.

Večeras dark najt i onda sutra najbolji film ikad,,,,,,,,  :hiha: :hiha: :hiha:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12154 : 25. Srpanj, 2012., 16:16 »
:wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12155 : 25. Srpanj, 2012., 16:23 »
?

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12156 : 25. Srpanj, 2012., 16:40 »
Bank job mi je 4/10  :hiha: uopce se ne sjecam sad sto me zivciralo tolko, valjda statham i njegova kulnost.

Možda ja nisam objektivan.

Lako moguće kad su ti kriminalistički trileri u pitanju. :approve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12157 : 25. Srpanj, 2012., 17:09 »
ne volim kad se emcije krišom uvuku u ixyevu radio umnu britvu :hiha2: :hiha:

Kakve emocije?
Radio umna britva? Radio mind blade?  :hiha: :hiha2:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12158 : 25. Srpanj, 2012., 19:07 »
Hoće reć da ti emocije zamućuju inače vidno britak i racionalan um.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12159 : 25. Srpanj, 2012., 22:27 »
Dog Day Afternoon (1975)

Da u ovom filmu ne glumi Al Pachino, film nikad nebi dobio više od 5/10

Winter's Bone (2010)

Dosadnooo, depresivno

Odgledat ova dva filma jednog za drugim, nezz  :wildboy:

Nisam sretan, a opet, ne mogu reć da su loši filmovi  :hiha2:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12160 : 26. Srpanj, 2012., 00:54 »
Kao što rekoh, pogledao sam dark knighta.
I opet me impresionirao.
Nabrajali ste neke mane na prošlim stranicama, ali skoro ništa od toga nisam uočio.

Tipa facine one linere u potjeri. Nez, možda sam ih jednostavno fulao.
Odlično snimljeno, odlična gluma, odličan scenarij.

Jedina scena koja mi je bila loša je taj spominjani okret s motorom. Aj, to baš nije trebalo.
I jedna stvar tehničke naravi - zašto su IMAX scene u drugačijem aspect ratiu od "običnih"? To mi bilo malo vizualno... neskladno.

A te IMAX scene izgledaju nevjerojatno. Baš ono, bio sam impresioniran kao kad sam prvi put vidio HD.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12161 : 26. Srpanj, 2012., 02:33 »
I ja sam ga sad gleda. Jedva čekam sutra bokte, ako ovo mogu nadmašiti svaka im čast. Bolesno dobar film  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12162 : 26. Srpanj, 2012., 02:44 »
Upravo pogleda i ja. Rula svece. Nezz jel gledam sutra ili preksutra novog, al sad je hajp maksimalan.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12163 : 26. Srpanj, 2012., 17:46 »
True Grit (2010)

E Jeff Bridges je toliko savršen u toj ulozi da to nije istina. Ovo je takozvani 'tragalački revenge film', gdje skoro cijeli film glavni likovi traže čovjeka kojeg planiraju ubit il štaveć i on se tek na kraju pojavi. Svi vole takve filmove. I sviđa mi se do koje mjere su od Josha Brolina uspjeli napravit tešku seljačinu. 8/10

Intouchables (2011)

Film je o bogatašu koji je oduzet od vrata nadolje i zapošljava ljude da se brinu za njega i budu njegove ruke i noge. Baš topao film. Francuski je što automatski znači da ima drugačiji štih neg holivudski filmovi, sve je onako malo suptilnije i... francuski, ne znam kako da drugačije opišem. :mrgreen: Simpatično i preporuka ako niste gledali. E da i po istinitom je događaju. 8/10

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12164 : 26. Srpanj, 2012., 18:10 »
The Firm (2009)

Ovaj Calum MacNab je dobro odigrao ulogu šupkolisca, izgubljenog tinejđera wanabi kežualca.
Borbe su ok nisu pretjerane pa relanije izgleda. Sama ta ideja di psihopati glume nekakve vođe dok
ih izgubljena masa slijedi je ok izvedena. Random film onako, ok skroz. Nije jedan od onih poslije kojeg bi
se klinci nabrijavali na huligane. Fora mi je kak se kroz film ismijava taj stil nošenja odjeće duginih boja u kojoj
kao "badass" ekipa izgleda ko m&m bomboni.

Preskočite ovaj film  :wildboy:



Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9