HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38240 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #240 : 27. Srpanj, 2012., 11:55 »
a nez al ti opet sitničariš što je uvijek gej.  :wildboy: :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #241 : 27. Srpanj, 2012., 12:00 »
A znam.  :wildboy: Nije da je meni drago da mi se ne sviđa film, baš naprotiv ono ;(

Al te sitnice su ubile tu potencijalnu velikost i epičnost koju je film mogao imat. Mislim meni je 2. dio jeben bia stvarno, nisam neki BAT HATER al opet nisam ni fanboj ;( Problem je možda šta sam nekidan umisto revatchanja prva dva iša gleda watchmena pa mi je ovo ko s ferrarija prić na golfa XD

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #242 : 27. Srpanj, 2012., 12:03 »
dobro nez wočmen kolko god da rula je scena po scena precrtani strip. mislim ok, al nemoš to usporedit s ovim.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #243 : 27. Srpanj, 2012., 12:10 »
Boli me kurac za wočmen strip ko šta me boli kurac za dark night strip ;(

Al stavilo me u drugačiji mood od ovog kojeg ima betmen : [
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #244 : 27. Srpanj, 2012., 12:21 »
nabroja si 10 SITNICA koje valjda nitko osim tebe nije primjetija. :wildboy:
a i da JE baš tako kako govoriš, svejedno, nije TRN U OKU.


a najviše mi nema smisla ovo 0 kemije između batmana i mačke. mislim, ona scena poljupca pri kraju je baš SNAŽNA.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #245 : 27. Srpanj, 2012., 12:26 »
Čitam 1/10 rivjuove na imdbu i dosta se ljudi slaže samnom.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #246 : 27. Srpanj, 2012., 12:34 »
Boli me kurac za wočmen strip ko šta me boli kurac za dark night strip ;(

Al stavilo me u drugačiji mood od ovog kojeg ima betmen : [

bar ovo nije 10 puta bolji film od watchmena koji će vječno biti u sjeni stripa, iako je dobar film.
al FILMSKI, dakle režija, pacing, fotografija, se ne može jebati  s nolanovim batmanom.
i ne postoji DARK KNIGHT strip po kojem su filmovi rađeni, iako crpi motive i scene iz dosta stripova, al eto, puno je lakše snimiti kadar po kadar presliku stripa (i učiniti ju lošijom, a ono, ja uvijek preferiram filmske adaptacije skoro svega ako su dobro odrađene, jer sam plitak, jebiga)od ovog.

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #247 : 27. Srpanj, 2012., 13:16 »
Spoileri u nastavku. Ne da mi se crvenit sranja. Preskočite post ako niste gledali film.

Čitam 1/10 rivjuove na imdbu i dosta se ljudi slaže samnom.  :hiha:

Jesi ti neki zapi sad?  :hiha:
Mislim, okej, film ti se nije svidio.
Al ono, osim gej cjepidlačenja koje možeš napraviti za više manje svaki film ikad (a pogotovo svaki stripovski superhero film), neke TOČKE uopće ne berem.

a crnac pandur kad je umira je govoria PRIJE ĆU UMRIT NEGO IZDAT, šta govore i ostali bane ljudi stalno, a 10 sekundi prije toga robin kaže NETKO OD NAŠIH NAS JE IZDAO.

Da... i? Šta s tim?  :wildboy:
AKO JEDAN POLICAJAC KAŽE DA NEĆE IZDAT, NITKO NI TEORETSKI NE MOŽE IZDAT  :D :D :D
Plus, nije li bio u pravu? Jerbo, Talia?


i da, kako je ROBIN  zna da je wayne batman. On dođe i ON TO ZNA :D Objasnite

Nije ZNAO. Odnosno, nije imao dokaze ili išta.
Objasnio je kako "zna".
Nezzzzz šta nije jasno.

Citat:
AVIJON SCENA je realno stavljena čisto iz razloga jer su imali ROTIRAJUĆI HODNIK iz inceptiona pri ruci.

FILM JE REALNO SNIMLJEN ČISTO IZ RAZLOGA JER SU IMALI KAMERE JOŠ OD SNIMANJA DRUGOG
Jesi ti ozbiljan?  :hihi: :ave:
Šta to uopće znači? To je mana?


Što se ljubavnog subplota tiče, meni je zapravo... skroz okej?
Ne, nisu se vidjeli dva puta durrr. On je nju spasio par puta, ona njega par puta, zajedno su se borili ovoono, vidjeli se i BEZ MASKI...
Dapače, postoji ta potrebna progresija neka. Plus, nije da se igdje implicira da su na kraju filma NEVJEROJATNO ZALJUBLJENI. Vau, poljubila ga je, nez.
A ono skroz na kraju je očito par mjeseci kasnije i oni zajedno piju kavu. Takve stvari se jednostavno ne događaju nikad.  :hiha: :hiha: :hiha:

Ti si valjda mislio na Thora, gdje Natalie Portman zna Thora tri dana il nešto i iako je on hladni vanzemaljac koji ne pokazuje nikakve emocije, ona se toliko zaljubi da odluči s njim otići na Asgard. Drugi planet.  :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #248 : 27. Srpanj, 2012., 13:50 »
Apsolutno sve na zvonea.
Nemos u TOP filmu imat toliko mistejka. Mislim, mozes ali onda nije 10/10 film nego 8 ili 7/10.
I realno, sve je vec videno u 1. i 2. nastavku.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #249 : 27. Srpanj, 2012., 14:16 »

a crnac pandur kad je umira je govoria PRIJE ĆU UMRIT NEGO IZDAT, šta govore i ostali bane ljudi stalno, a 10 sekundi prije toga robin kaže NETKO OD NAŠIH NAS JE IZDAO.

Da... i? Šta s tim?  :wildboy:
AKO JEDAN POLICAJAC KAŽE DA NEĆE IZDAT, NITKO NI TEORETSKI NE MOŽE IZDAT  :D :D :D
Plus, nije li bio u pravu? Jerbo, Talia?



Krivo si me skužia, ja sam doživia to ka da je taj crni policajac na bane strani, kao da je on bio taj IZDAJICA. Al nisam siguran jer se neke stvari događaju prejebeno brzo.  :wildboy:

Šta se tiče ljubavi, ne kažem da je bila OMFG loša al je bila BZVZ. A avijon scena je jednostavno VRIŠTALA ja sam hodnik iz inceptiona. Cijela akcija je nerealna, al ne OVER THE TOP SAVRŠENO nerealna ko avangers il recimo transformers donekle, nego RENDOM PRD mi se borimo u padajućem avijonu ;(
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2012., 14:26 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #250 : 27. Srpanj, 2012., 15:15 »
Ta prva scena je bila tako intenzivna i savršena da ja nezz. Oduševljen sam bio onako, OTVORENIH USTA sam ostao. Savršeno.
I ono, očito, to je njegov stil. Ne scena iz insepšna. Derp.


Iako i zadnja scena u kafiću je insepšnasta :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #251 : 27. Srpanj, 2012., 15:39 »
Scena sa avinom je valjda jedna od najjačih u filmu  :hiha2:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #252 : 27. Srpanj, 2012., 21:14 »
Glupo pitanje: jel mogu pogledat ovaj dio ako nisam gledao prva 2? Neda mi se gledat 5 sati, a trebao bi u kino ovih dana pa eto  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #253 : 27. Srpanj, 2012., 21:18 »
aono možeš al neće ti ispunit sav potencijal realno, neće bit toliko imerzivan i zadovoljavajuć koliko je kad pogledaš cijelu trilogiju. bit će ti samo neki prosječni akcijski film vjerojatno

preporučio bi gledanje cijele trilogije, al ako baš nemaš vremena moći ćeš i pogledat samo treći,,

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #254 : 27. Srpanj, 2012., 21:33 »
Kako ti nije jasno da se fanatični sljedbenici jednog lika pokoravaju njegovoj kćerki koja ga je jebeno NASLJEDILA U PIČKU MATERINU. Kakav ti mrtvi strip treba da to shvatiš pa ja ću se ubiti bokte :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9
UMIREM


Zato što većina njegovih sljedbenik nisu pripadnici lige sjena već ekipa koja nemre nać poso u gradu (hense onaj lik iz doma za nezbrinutu djecu nakon što navrši 18 ode radit u kanalizaciju). Sirotinja, otpadnici, čistači cipela i ostatak WE ARE THE 99% govana.
Oko sebe okuplja ekipu ko iz Fight Cluba zapravo.

Možda se i varam doduše i svi su NINĐE.


zasto svi ikad znaju ko je betmen al gordon nezna?

kako je betmen uso u gotham?

zasto je bilo potrebno kupovati na prevaru cijeli wayne ent. kad je bane ionako odozdo razjebo sve i uletio ko šerif u zgradu?

zatvor je mogo stvarno bit malo opakiji, nisam dobio dojam PAKLA NA ZEMLJI.

hej ovo je video igrica ja cu raznjet nosac auta raketom i takan ce past kako treba da se meni napravi rampa.

ubijanje kulnosti bejna na kraju tugica.

kad hetavej raznese hrpu auta gdje sav rubble nestane? nigdje, eto gdje, nestane doslovno.

jel. ije bane mogo malo osigurat taj tv da ga ovaj ne razbije?

al opet, film jako rula. ugodno iznenaden hetavej, seksi je i dobra.

Manje više ovo.
Manje više su i moje riječi ak s ene varam. :wildboy:

Film je ok. Super zapravo.
Al da je neko remek djelo nije, jer imo ima previše govana koji mi neopisivo idu nakurac.

Gordon je najgori detektiv u povijesti detektiva...s najboljim pamćenjem ikad valjda. Betmena svi po kvartu zovu DISI BRUS. Nakon 8 godina ne bivanja betmenom BRUS ŠEPA I JEDVA STOJI. Nezabilježen kaos i anarhija u gradu se očituje u tome da ima pokoji papirić smeća na cesti. Najnepotrebniji korporate takeover sub plot u povijesti kroporate takeover plotova. U najgorem zatvoru ikad se likovi brofistaju i liječe bildaju i budu jači nego ikad....bla. Jednostavno neuvjerljiv svijet. Eto.


Mislim, oba prethodna nastavka su mi milijun puta bolja.
U usporedni s njima film je meh. Akcija smješna (murija i killzone 2 likovi šora lolololo). Likovi nepotrebni (žena mačka jej).

Zapravo, mene najviše jebe što je sve van betmena i bejna dosadno i lišeno ikakve atmosfere. Nema ničega u tom svijetu. Samo beskonačna praznina.



Edit; watcmen je smeće od filma. 300 s druge strane rula kao adaptacija.
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2012., 21:48 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9