HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1448647 Hitova
Re: 4fun
« Odgovori #7725 : 20. Studeni, 2008., 11:31 »
Molim te doznaj koje!!
Mai-chan's Daily Life
Radnja je prekrasna. Riječ je o djevojci koja ne može umrijeti pa je svi iskorištavaju za svoje bolesne perverzije. Totototototo  :wildboy:

EDIT:

http://www.ratemypoo.com/pictures/000000121/121/

Najbolja stranica ikad, možda?
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2008., 12:31 SmaugX »
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: 4fun
« Odgovori #7726 : 20. Studeni, 2008., 12:43 »
 :wildboy: :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: 4fun
« Odgovori #7727 : 20. Studeni, 2008., 13:56 »

*

Zapi

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #7728 : 20. Studeni, 2008., 14:16 »


« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2008., 14:31 Zapi »

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: 4fun
« Odgovori #7729 : 20. Studeni, 2008., 18:09 »
Paradoksi socijalizma:
1. Svi imaju posao a opet nitko ništa ne radi.
2. Nitko ništa ne radi a opet svi primaju plaću.
3. Svi primaju plaću a opet ta plaća ništa ne vrijedi.
4. Plaća ništa ne vrijedi a opet svi imaju sve.
5. Svi imaju sve a opet su jako nezadovoljni.
6. Svi su jako nezadovoljni a opet glasaju za Slobu.

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

waka

  • ***
  • 641
Re: 4fun
« Odgovori #7730 : 20. Studeni, 2008., 19:55 »
Nc. :\

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: 4fun
« Odgovori #7731 : 21. Studeni, 2008., 00:31 »
Sloba i socijaiizam? Jebote, ko Tudjman i demokratija.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk

Re: 4fun
« Odgovori #7733 : 21. Studeni, 2008., 14:18 »
Ubiše nas bre vručina.

Re: 4fun
« Odgovori #7734 : 21. Studeni, 2008., 14:24 »
Vau majmune, ispao si totalno upućen u politička pitanja.

Re: 4fun
« Odgovori #7735 : 22. Studeni, 2008., 00:16 »
Lignja


Ovaj tekst je bio na jednom forumu. Postao ga je dečko koji ima problem kako da curu nagovori na seks sa lignjom. Svaka riječ je suvišna, pa pročitajte sami: Ne znan tocno odakle da pocnen. Iman 28 godina i u sritnoj san vezi vec godinu i po. Sexualni zivot nam je odlican, samo sta meni nesto fali ili bolje rec iman veliku zelju probat sa curon jednu stvar. Naime ovako, u mladjim danima san volija eksperimentirat drkajuci pa san tako jedanput proba penetrirat u unutrasnjost lignje. Gura san ga u unutrasnjost lignje rukon stiskajuci ulaz u lignju kako bi odrza stimulativni stisak. Od onda san posta ovisan o tome. Uvik san volija drkat, a nisan prestaja ni u vezama. Koji put bi nakon sta bi svrsija u lignju je opra, ispeka i izija. Tako san jedanput mojoj curi jos na pocetku veze za veceru ispeka lignje u koje san svrsija. Nisan ih opra. Totalno me napalilo sta ih je pojila i pofalila njihov okus. Posli te vecere zavrsili smo u krevetu iako je ona imala menstruaciju. Sve je islo kako triba dok ona nije pocela prigovarat da mi penis vonja na ribu. Naravno da san ga opra nakon igranja s lignjon, ali taj vonj je ipak osta. Zasmetalo me sta mi je prigovorila za miris pa san joj odbrusija da to njena menstruacija vonja na ribu. Znan da je to bilo glupo, ali u tom trenutku mi se parilo ka prikladan nacin da se izvucen. Nismo se posexali do kraja jer se ona naljutila. To je bilo davno, a od onda san pazija da nema mirisa po lignji kad se sexamo. Brisa san penis vlaznin higijenskin maramicama koje san kupija u DM-u. Ono radi cega pisen sve ovo je moja zelja da koristin lignju i u sexu. Jako me napaljuje ideja da penetriran u svoju curu s lignjon navucenon na penis (ka sta je inace navucen goldun) i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima. Jos me vise privlaci ista ta koncepcija samo u analnom sexu (analni smo imali desetak puta i oboje gustamo u tome). E pa sad kad imate uvid u situaciju, da konacno iznesen problem. Kako da predlozin curi sve to? Inace imamo jako dobru komunikaciju, sve jedno drugome govorimo i osin ovoga neman nikakvih tajni pred njom. Razmislja san da stavin lignju ispod kreveta pa je usrid sexa nataknen i tako udjen u curu, ali mislin da bi joj to bija šok. Ipak je triba pripremit na vizitu jedne morske zivotinje njenin genitalijama. E pa sad slusan savjete kako da joj objasnin, tj. predlozin ovo. Konstantno razmisljan o tome i sta vise mislin o tome to mi je normalni seks sa curon sve nezanimljiviji. Pomozite. Pozdrav od onoga koji je cesto na peskariji.


Lol, pentracija u lignju  :kingmortal:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: 4fun
« Odgovori #7736 : 22. Studeni, 2008., 00:18 »
Rofl, već sam negdje čuo za ovaj slučaj.  :loludara:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: 4fun
« Odgovori #7737 : 22. Studeni, 2008., 00:19 »
i da ju tako jeben dok me krakovi od lignje (koji naravno ostanu izvan vagine) triskaju po testisima.

 :wildboy:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: 4fun
« Odgovori #7738 : 22. Studeni, 2008., 00:19 »
ahahahahahhaahhahahhaahhaahahahhahahahahahaha
hahahaahahahahahahahhahaahhaahahhhaah
ahahahahahahahhahaahahahhaahhahhahhahahaahahha

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

Re: 4fun
« Odgovori #7739 : 22. Studeni, 2008., 00:26 »
Forum. hr

Vrlo vjerojatno fejk.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9