HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35772 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #240 : 31. Prosinac, 2009., 12:47 »
 :fpalm:

užasni ljudi, ja nemrem vjerovat. a šta ćeš, kakvi građani takvi političari. najveća istina ikad. jer kad fakultetski školovanom mladom čovjeku s internetima i mogućnošću znanja svega o svačemu jedini kriterij za izbor predsjednika države postane činjenica, hej, on je smiješan onda znaš da živiš u najvećem govnu od države ikad i da se nešto ozbiljno loše počelo događat s društvom u cjelini. i to sad više nije smiješno... postaje sve više tužno
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #241 : 31. Prosinac, 2009., 12:52 »
ne, upravo suprotno, žalosno je što pun kurac ljudi podržava josipovića samo zato jer je on ka UČEN ČOVK HUHEHEEUHEUE.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #242 : 31. Prosinac, 2009., 12:53 »
Nego koga bi trebali podržavati ?
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #243 : 31. Prosinac, 2009., 12:53 »
dobro davore nemoj gledat sve tak doslovno, isuse. :wildboy:

Šta danas uopće znači naš predsjednik osim da je tu da nas predstavlja i da je neki simbol, palac-kurac.
Nema neke moći, jel.
Predsjednik je stvoren za lobiranje i zastupanje naše zemlje, kako kod stranih dužnosnika tako i kod predstavnika velikih tvrtki i tako dalje...ka... :( A imam filing da je bolje imat lobistu koji bar zna engleski, koliko god je karakterno nevažan. :wildboy: I koji nije akrap, već je obrazovan i kulturan.

Sad možeš se ti ili bilo tko preseravat' i prodavat' te šeme (koje su stare već 3-4 godine, kao i preseravanja da je Lovac u žitu govno ili da Donnie Darko negledljivo smeće) da je iber zabavni političar kao Bandić nesmiješan, ali da je bolji izbor od ovog sterilnog retarda, ono, uvijek.
Po čemu to? Ne znam otkud si, ali ljudi van Zagreba valjda ne vide koliko se on nakrao u onim svojim projektićima po Zagrebu. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2009., 12:54 Mr.T »

Odg: Izbori
« Odgovori #244 : 31. Prosinac, 2009., 12:54 »

Odg: Izbori
« Odgovori #245 : 31. Prosinac, 2009., 12:55 »
Ali hej, taj isti Bandić je, kolko čujem, sad govorim da me ispravite ako treba, URBANIZIRAO Zagreb pecto. Valjda je sposoban bar nešto.
Je da je grad u dugovima ali.. jebiga, to je svjetski trend. I Abu Dhabi je u dugu kojih 60 milijardi eura, pa ono. :b_wildy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #246 : 31. Prosinac, 2009., 12:56 »
Nego koga bi trebali podržavati ?

kažem da to što je netko obrazovan ne čini istoga automatski super kandidatom. uglavnom, oba su preloša.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Izbori
« Odgovori #247 : 31. Prosinac, 2009., 12:58 »
Pa prije ću glasat za obrazovanog kandidata nego za seljačinu s kamenjara.

Odg: Izbori
« Odgovori #248 : 31. Prosinac, 2009., 13:00 »
Ja te pitam ko je dobar onda ?
Falabogu da obrazovanje nije sve, ima nešto u karizmi isto i nekakvim načelima, al to su političari o kojima govorimo, stavovi su skroz relativan pojam ;( Tako da ne razumijem što hoćeš reći, osim bičanja da su oba preloša, jel :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #249 : 31. Prosinac, 2009., 13:01 »
@depresija. onaj prije post :hiha:

Nije on niš urbanizirao. Nemoj se zavaravat tom kul riječi koju on često govori. Otvorio je put za strane investitore, da, da sagrade pecto trgovačkih centara. Vjerojatno time i sebi neku paru zaradio. :wildboy: a to sve sad ionak iovak propada.

Urbanizacija? ne znam, u tu kategoriju bi mogao uć jedino muzej suvremene umjetnosti, a to se gradilo onak... 7 godina.. il nešto.
Da ne govorim i trešnjevci i potpuno uništenoj vizuri grada. ne znam.. stvarno ne znam. :wildboy:

Afere sa zgradicama na stajalištima tramvaja onda oni javni wci. ah :wildboy:

edit:

uglavnom, jab reko da je bandić malo neprofinjenija verzija berluskonija. :( tako mi se čini nekako.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2009., 13:07 Mr.T »

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Izbori
« Odgovori #250 : 31. Prosinac, 2009., 13:02 »
Ja te pitam ko je dobar onda ?
Falabogu da obrazovanje nije sve, ima nešto u karizmi isto i nekakvim načelima, al to su političari o kojima govorimo, stavovi su skroz relativan pojam ;( Tako da ne razumijem što hoćeš reći, osim bičanja da su oba preloša, jel :(

Kažem da neću svoj glas dat primitivnoj seljačini. Kaj ti nije jasno?


Odg: Izbori
« Odgovori #251 : 31. Prosinac, 2009., 13:06 »
Sori, odnosilo se na presvetoga :mrgreen:


Mr. T, u biti kužim, ( btw, zato sam i bio stavio urbanizaciju caps lockom, nije da sam pretjerano uživljen u to ;( ) al ono, NEŠTO je napravio, a to je nešto čime se mogu rijetki gradonačelnici pohvaliti. :b_wildy: Varaždin i Zadar možda :(

A ono, Zagreb je valjda 10 puta kompliciranije voditi. Ima nešto skila, bar mi se tako čini, koliko god seljkast bio :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #252 : 31. Prosinac, 2009., 13:09 »
zadar se može pohvaliti samo pozitivnim demografskim rastom. nekim posebnim razvitkom ne, osim ako pod time smatraš šoping centre i sranja. ustvari, to je svim gradovima u hrvatskoj mjerilo razvoja.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #253 : 31. Prosinac, 2009., 13:09 »
Vanja  :b_wildy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #254 : 31. Prosinac, 2009., 13:10 »
ne znam, meni je josipović ownao bandića jučer na novoj. pratio sam bandića celo vrijeme, svako treću minutu je imao WTF pogled jebote. i ponavlja se ko papiga. JA SAM IZ NARODA JA SAM ZA NAROD, DOMOLJUB, KRŠČANIN, TUĐMAN  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9