HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 256416 Hitova
*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1065 : 08. Lipanj, 2013., 14:13 »
Suburgatory- serija (Jane Levy)




Vrištala bi ka brata da ženi. :piva:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1066 : 18. Lipanj, 2013., 16:31 »
:hihi:

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1067 : 18. Lipanj, 2013., 17:25 »
:loludara::loludara::loludara:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1068 : 18. Lipanj, 2013., 18:10 »
:loludara:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1069 : 18. Lipanj, 2013., 18:58 »
BTW, tražim preporuku par thrillera. :hiha: Al pls, ne želim ništa od Hitchcocka, pogotovo ništa tipa Psycho. Dakle, tražim "realne" thrillere bez eksperimentiranja i što novije (cca zadnjih 20 godina). Ne mora to isključivo bit gdje se ne zna do kraja filma ko je ubojica il nešto. Dakle, filmovi tipa the Departed su dobrodošli.

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1070 : 18. Lipanj, 2013., 19:03 »
Unstoppable :piva:

  EDIT: Nije nista od navednenog gore. Samo jedan klasicni, solidni triler.
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2013., 19:05 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1071 : 18. Lipanj, 2013., 20:14 »
Čitam post tvoj Seengeeru i taman da ću ti Departed napisat, i onda porčitam do kraja. Al ono... bilo što od Scorsesea. Tarantino isto nije loš izbor, a i Fincher ima odličnih trilera. Se7en, Memento, Heat, Léon, The Prestige, The Town, Gone Baby Gone...
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1072 : 18. Lipanj, 2013., 20:36 »
Unstoppable mi se baš i ne gleda, gledao sam nedavno Speed, to je na istu foru valjda.

@ robo. Se7en, Memento, Heat, Léon, The Prestige, The Town, Gone Baby Gone --> već pogledano. Mislim, dosta sam filmova pogledao, barem ovih novijih. Ne znam ni ja sam što očekivam.
Mogu googlat lol, al ove random liste me nerviraju, jer čim vidim da je Psycho prvi na listi, izgasim,,, Smećari dosadni. :hiha:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1073 : 18. Lipanj, 2013., 21:07 »
Meni je Unstoppable predobar, ali ja imam fetiš na takve filmove.

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1074 : 18. Lipanj, 2013., 21:23 »
Pa sada mi trenutno pada na pamet Killing them Softly. Iako je unstoppable puno bolji. I speed je dosta stariji film od ovoga. Ja ga nijesam gledao, ali mislim da nisu bas isti.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1075 : 18. Lipanj, 2013., 21:36 »
Ma na istu su foru oba dva, i Speed i Unstoppable. I oba su mi negdje za 8/10, svaki iz svojih razloga. Kad smo već kod Tonya Scotta, gledaj nešto njegovo. Enemy of the State, Déjà  Vu, Crimson Tide, The Taking of Pelham 123, Man on Fire. Ako si baš u nekom čizi modu može i Top Gun.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1076 : 18. Lipanj, 2013., 21:42 »
thx, budem nešto od toga razmotrio :ementaler:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1077 : 18. Lipanj, 2013., 22:22 »
Frailty sa McConaugheyom. pogledao nedavno i baš je triler.
a inače dalo bi se nabrajat, al bogte tih filmvoa ima milijun. suzi malo kriterij nez. :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1078 : 19. Lipanj, 2013., 01:19 »
:hiha2: triler triler, sve živo je triler jebote. I jebeni milijunaš s ulice je triler prd. Nezz, to me živcira... Imam naviku govorit samo triler misleći na kriminološki triler valjda (mješavine neke...) A šta ja tražim - hoću nešto gdje netko nešto istraživa, stvari su nejasne, otmice, ubojstva, prevare, pljačke... i to netko istraživa xD I ne mora isključivo bit nama nešto nepoznato, al ono da se može fino pratit razvoj radnje. I ne mora bit sve u jednom jel, al valjda kužite sad. I povrh svega da je realan life bez SVEMIRSKIH stvari. Primjeri: The Departed, Changeling, Se7en, Primal Fear, Memento (btw, koji je jebeno smor), The Usual Suspects, The Talented Mr. Ripley, Insomnia, Collateral, Fracture.....  Znam da ima toga puno, al nabacajte šta vam god pametno padne na pamet. Ovaj robin ću neki pogledat sigurno (Enemy of the State sigruno).

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #1079 : 19. Lipanj, 2013., 02:33 »
Pretpostavljam da si gledao Poirote. Bar neke. Ako ne, to mi se prilično čini kao nešto što tražiš, meni ustvari za ozbiljno prilično rulaju :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9