HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720723 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5895 : 13. Srpanj, 2009., 16:42 »
Hot Fuzz

Kako rula.  :ave:
Previše malo.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5896 : 13. Srpanj, 2009., 20:51 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5897 : 13. Srpanj, 2009., 23:47 »
Se7en 8/10

Odličan triler....brad pitt i morgan freeman = čisti sexs.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5898 : 13. Srpanj, 2009., 23:54 »
Jab mu dao 10 samo zbog kraja. Jer ono očekivao sam onaj naporan kraj, stereotipan. Zaboravih da Fincher režira. Ali Brad Pitt je genijalan, kakvu god mu ulogu uvalili.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5899 : 13. Srpanj, 2009., 23:57 »
Ja očekivao kraj, štoviše....imao sam bolji kraj u glavi, ali i ovaj je ok.  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5900 : 14. Srpanj, 2009., 00:00 »
Spojler

Pa ono, ja sam očekivao da ga neće ubit, znaš kako ide.

KRAJ WOOO

Ali primjetio sam da nisu stavili Spaceyevo ime na početku filma, dok su naši velebni urednici programa u pola foršpana prikazivali spaceya jel.  Mrzim kad mi jebeno spojlaju cijeli film.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5901 : 14. Srpanj, 2009., 00:06 »
To. Jebeni moroni.  :tired:


S-jebeni-POJLERI

Ja film nisam gledao godinama i totalno sam zaboravio kraj i sve, ali sam skužio da je Spacey ubojica po glasu preko telefona (jebiga....frik sam). Očekivao sam da će na kraju ubit freemana i pitta tako da ih mindfucka pa da se sami pobiju (i oni bi bile njegove zadnje 2 žrtve). Ono....da ih okrene jednog protiv drugog. Da kaže pittu da mu je freeman ševio i napumpao ženu i zatim ju ubio ili tako nešto....nije bitno. To se moglo kroz radnju razvit da kulminira na kraju. I onda bi pitt ubio freemana i zatim sebe. To bi bio kraj za 10. Jebeno epski.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5902 : 14. Srpanj, 2009., 00:15 »
Spojler.

To sam i ja mislio, baš to, ono kako mu baš dvije žrtve ostale, a taman freeman i pitt u pustinji. Al ne znam, nekako bi mi bilo sve to nategnuto, ak me kužiš. Nekako bi zbrzan kraj bio, ali mi i ovaj kraj odgovara.


Ali blud mi je bio ono  :ave: :ave: :ave: :ave:

Jebanje nožem  :ave: :ave: :ave: :ave:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5903 : 14. Srpanj, 2009., 07:31 »
Doom (2005)
A gledo sa,m ga skumovima, pa mi je rulalo..al film je bezveze, neiskorišten potencijal. 5 / 10

School for Scoundrels (2006)
Meh, sakat kraj. 5 / 10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5904 : 14. Srpanj, 2009., 11:46 »

Doom (2005)
najbolji video game film. 7/10

School for Scoundrels (2006)
Zanimljivo i ponekad smješno!  :D 7/10
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5905 : 14. Srpanj, 2009., 11:47 »
Grga, oke, kužim, voliš Dvejna Đonsona, al Doom nikako ne može biti najbolji film po igri.  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5906 : 14. Srpanj, 2009., 13:42 »

Doom (2005)
najbolji video game film. 7/10

School for Scoundrels (2006)
Zanimljivo i ponekad smješno!  :D 7/10


doom. ogromno mega smeće. čak i za nekog ko nije očekivao remek djelo. čak i za nekog ko ne očekuje prosječno lošu zabavu. čak i za nekog ko očekuje smeće. užasno loš film koji nema niš. čak je i FPS dio loš. osim fajta s onim pizdekom s motorkom. to je dobro napravljeno. da ga nisam gledao u dobrom društvu vjerojatno bi umro nakon tri minute filma.

ovo drugo. glumi onaj simpa peder iz napoleon dynamitea. dobar film, na trenutke fakat smiješan. kraj je isto onak kul. stalno neki twistovi se događaju. završava ok, očekivano, ali to smo i trebali i tražili.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5907 : 14. Srpanj, 2009., 14:56 »
Grga, oke, kužim, voliš Dvejna Đonsona, al Doom nikako ne može biti najbolji film po igri.  :wildboy:

prosvjetli me.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5908 : 14. Srpanj, 2009., 15:44 »
Jab mu dao 10 samo zbog kraja. Jer ono očekivao sam onaj naporan kraj, stereotipan. Zaboravih da Fincher režira. Ali Brad Pitt je genijalan, kakvu god mu ulogu uvalili.
isuse bože. brad pitt na kraju. pa mačetom bi mu jaja odrezao kako je loše glumio :tired:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5909 : 14. Srpanj, 2009., 16:03 »
mrzim ga od benjamina buttona, tako da potpuno podržavam kastraciju :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9