HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720476 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7275 : 02. Siječanj, 2010., 02:31 »
durr. heh šteta što nemamo više 12 godina pa da mišljenje znači nešto bez ikakva obrazloženja.  :hiha:
mislim kad već uletavaš...
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7276 : 02. Siječanj, 2010., 02:33 »
Pa šta ti imam objašnjavat šabane? Ne kužim ono, film mi nije ostavio nikakav ekstra dojam. Zbog ničeg konkretno, jednostanvo mi nije sjeo :(


 :(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7277 : 02. Siječanj, 2010., 02:33 »
Điz ti očito ne razumiješ da je to Tarantino - Gospodar Svemira. Sve što on napravi je 10/10.  ;)

Sjetio se sad Duela zbog autiju valjda....film s feelingom kakav je Taranfino namjeravao postić. Ali je fejlo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7278 : 02. Siječanj, 2010., 02:37 »
Pa šta ti imam objašnjavat šabane? Ne kužim ono, film mi nije ostavio nikakav ekstra dojam. Zbog ničeg konkretno, jednostanvo mi nije sjeo :(


 :(

gle ono. "taj film mi nije niš posebno..." u usporedbi s čim? najgluplji mogući način ocjenjivanja ono, te rendom stock-rečenice. nema mi smisla to.

@Damir
nevjerujem baš da je imao taj film u glavi. i ne budi gej. Tarantino jest bog svemira jer za razliku od 99 posto ostalih cigana ima svoj način da nešto napravi i to napravi jebeno dobro i unikatno. kenjanje po tarantinu -> loše po samom principu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7279 : 02. Siječanj, 2010., 02:41 »
Tarantino > ......npr Aronofsky? I don't think so Any  :(
Ja inače nisam fan Tarantina ali mi je ovaj film gledljiv zbog autiju i žena. Inače fakat nije ništa posebno.

<natko ti si debil, tarantino je bog isus  :tired:>

<ok, meni nije ništa posebno  :( >

evo....odradio sam to u ovom postu tako da ne moramo spemat
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7280 : 02. Siječanj, 2010., 02:56 »
<natko ti si debil, tarantino je bog isus  :tired:>
:wildboy:

Tarantino > ......npr Aronofsky? I don't think so Any  :(

aronofsky? narly...kao režiser ništa posebno, i o nekom posebnom stilu nemožemo baš pričat. Ima dva vrlo dobra filma ali to može zahvaliti odličnom scenariju. Znači kao scenarista svaka mu čast, ali redateljski, mislim da je daleko slabiji.
Tarantino je prvenstveno vanserijski režiser. Maštovit, inventivan, nepredvidljiv. uz to i genijalan scenarista, fotograf i znalac što se tiče filma i glazbe te spajanja to dvoje. Mislim; tebi se samo ovo donekle sviđa od tarantina? znači pulp, dogsi, KB i J.brown ti sakaju?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7281 : 02. Siječanj, 2010., 03:02 »
ni kad sam ga gledao prvi put ni kad sam ga pogledao sad nije mi nešto posebno dobar. dobar je samo zbog random tarantinovskih scena s dobro odrađenim dijalozima (npr. drugi dio filma, di žene pričaju na kavi). to lajkam i to mi je mega kod tarantina.

ali iskreno scena potjere na kraju je ono. dosada živa. brm, brm, vozimo se, razbijemo, nimalo niš spektakularno i neviđeno.

soundtrack je kul, glumice su fenomenalne. rasel je malo gejkasto loše odglumio, al ae.

u svakom slučaju, slažem se s đizom. film je, bar ono što čini radnju (u tom smislu) već viđen.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7282 : 02. Siječanj, 2010., 03:03 »
i što je najvažnije, obzirom da udara na najniže od strasti, premalo zabavan.



btw. htjedoh se osvrnut i na vrag nosi pradu. grga je najveći peder ikad. lupio bi te jako. se sjećaš prije godinu dvije kad je film igrao u kinima i kad sam vas tjerao da ga idemo gledat, jer sam naime pročitao par dobrih kritika a vi ste me popljuvali da nemam pojma. eto vam na. jebite se. film rula krista  :ementaler: :wildboy:
« Zadnja izmjena: 02. Siječanj, 2010., 03:07 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7283 : 02. Siječanj, 2010., 03:06 »


u svakom slučaju, slažem se s đizom. film je, bar ono što čini radnju (u tom smislu) već viđen.

film je već...viđen?
as in postojali su prije filmovi koji su imali..AUTE?  :ohnoes:
jbt...nadam se da i sam shvaćaš koliko je to glup argument.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7284 : 02. Siječanj, 2010., 03:12 »


u svakom slučaju, slažem se s đizom. film je, bar ono što čini radnju (u tom smislu) već viđen.

film je već...viđen?
as in postojali su prije filmovi koji su imali..AUTE?  :ohnoes:
jbt...nadam se da i sam shvaćaš koliko je to glup argument.  :wildboy:

bravo  =D&gt;

upravo to. ima aute kao i ostalih pectoosamdesetosamsto filmova u povijesti. i dosadne potjere. i nijednu eksploziju. i nultu kulnost izazvanu raselovim skvičanjem. tako je.

poziv svim redateljima... snimajte takve filmove. uzmite auto i s njim se zadnjih 20 mina vozite po selu. onda uzmite random ženu, nabijte ju na haubu i drugim autom udarite u auto na kojem je ta žena i nedajte joj da padne. jer naime, pri brzini od 80 milja na sat, kad doživiš bočni sudar prilikom kojeg se ne držiš za išta naravno da nećeš opast ak si kaskaderka.

malo je loš film ne znam. nisam ostao  :ohnoes: na kraju.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7285 : 02. Siječanj, 2010., 03:15 »
boli me srce. Jer znam da nikada nećeš shvatiti.  :wildboy: i
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7286 : 02. Siječanj, 2010., 03:15 »
film je dobar, ali obzirom na očekivanja koja su bila visoka, i količinu dobivenog unutarnjeg osjećaja savršenosti nakon završetka, film je u mojim očima failao
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7287 : 02. Siječanj, 2010., 07:56 »
Pogledao upravo rocknrolla, tek mi na kraju film sjeo, zadovoljan  :ementaler:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7288 : 02. Siječanj, 2010., 08:06 »
aronofsky? narly...kao režiser ništa posebno, i o nekom posebnom stilu nemožemo baš pričat.
Requiem i Pi nemaju poseban stil režiranja?  :b_wildy:

Tarantino je prvenstveno vanserijski režiser. Maštovit, inventivan, nepredvidljiv. uz to i genijalan scenarista, fotograf i znalac što se tiče filma i glazbe te spajanja to dvoje.

Ovdje sam stvarno imao feeling da si se zabunio i da pričaš o Darrenu. Clint Mansell čini svaki njegov film jedinstvenim što se tiče soundtracka i ovaj ga zna itekako dobro uklopit u film. Ne znam.....mogu ja sad uzet Miikea i pričat o tome kako je čovjek genijalan ali istina je da je 50% njegovih filmova sranje koje prolazi samo zato jer je to on režirao.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #7289 : 02. Siječanj, 2010., 10:03 »
nema smisla grgure. :wildboy:

malo je loš film ne znam. nisam ostao  :ohnoes: na kraju.
ti nisi normalan. :b_ae:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9