HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720582 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11175 : 23. Travanj, 2012., 13:18 »
 :D

nez, kleš titana > american beauty.  :hiha:

btw nit ja nit karlo nismo nikad bili u OZBILJNE OCJENE fazi. mislim jesmo ozbiljni as in ocjena predstavlja mišljenje, ali ni ja ni on nismo prljavi snobovi.
ja kad pogledam film ne SECIRAM ga na djelove i ne tražim dosadne mane, il mi rula il je rendom il je smeće. ako mi rula ala immortals neću mu dati -5 jer ONAJ OKLOP NE IZGLEDA DOBRO I PRIČA NEMA DUBINU nez
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11176 : 23. Travanj, 2012., 13:36 »
Jel ti sad mene pokušavaš uvjeriti da ste vi ovako oduvijek dijelili ocjene?  :hihi:

Okej.  :D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11177 : 23. Travanj, 2012., 13:46 »
Ne, poceli su sa Immortalsima pa sam ja zbog toga isao u kino misleci da je to nesto najbolje ikad :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11178 : 23. Travanj, 2012., 13:49 »
kakvo dijeljenje ocjena maso?
nez pogledaj mi LISTU normalne su ocjene durr
a i kod karla nez  :hiha:

mislim, alternativno, film nam se oboma svidio? :O mislim ja sam mu dao 8. al npr immortals je rijetko impresivan film.
a prije immortalsa sam 10 dao prošle godine ađasment birou i blek swonu.  :wildboy:

u svakom slučaju mene više živciraju sitničarenja i govnarenje oko kojekakvih gluposti. impact je važan. neću razmišljat o ocjeni, bubnem je odma na dojam. ak moram razmišljat vjerojatno je ionako smeće film.

a to kaj se vama immortals ne sviđa. a ono kaj da radim. ja sam bio in awe kad je to završilo. što se dogodilo možda 3-4 puta u kinu. nije forsanje.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11179 : 23. Travanj, 2012., 14:11 »
spektakularan je i savršen. dao bi i sto kuna za kartu da nekako mogu znat prije kakav će mi bit film.

a šta ćeš gledat u kinu jebote križ nego spektakle? hej yemen lososi to moram pogledati u kinu!

bar nisi prije tjedan dana reka

"mrzim ljude koji govore "to je film za pogledat u kinu" XDDD"
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11180 : 23. Travanj, 2012., 14:42 »
ali ni ja ni on nismo prljavi snobovi.

s ovim sranjima ste najveći, najgori, najdosadniji užasno smećavi pretenciozni snobovi ikad igdje.
 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11181 : 23. Travanj, 2012., 14:50 »
ne nego si se samo ti našao guzobolan..nečim.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11182 : 23. Travanj, 2012., 14:57 »
probudio sam se nakon trosatna sna. mrzovoljan sam :hiha:

Al ne ono taj neki,,,, POST-SMISAO način ocjenjivanja.
Mi smo ono što vi nise ;)
Uvodimo novinu u vaše pretenciozne umove ;)
Mi njušimo prdce to je dobro ;)

Dobro ono, odlično, drago je meni što ti se film svidio i ne mislim da forsaš s ocjenjivanjem, ti barem, al taj neki snobizam je poprilično iritantan sozz. :wildboy:
Pogotovo kad staviš stvari u kontekst, jel ti se taj film zbilja mjeri s nezz GOSPODAROM PRSTENOVA, za kojeg se jedino sjećam da si mu dao 10/10. Ili ne znam, nekim koji imaju neku drugu filmsku kvalitetu osim SPEKTAKLA.
 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11183 : 23. Travanj, 2012., 15:08 »
daj odi spavat  :hihi:
ček jel ti sa mnom pričaš il nešto. mislim nez NE PREPOZNAJEM se u tvojem postu ono.
post smisao način ocjenjivanja WTF LOL. šta, ti kad pogledaš film uzmeš papir i onda redaš pluseve i minuse il šta koji kurac.  :tired:
kakav snobizam, molim te objasni mi to. meni se sviđa jedan film koji je proglašen "rendom" među većinom publike. KAKO je to snobizam, kakav je to snobizam? da tražim glupe mane i dajem mu loše ocjene iako mi se iskreno sviđa, to bi već bio snobizam.

ja sam 10/10 dao jako puno filmova. u zadnje vrijeme npr Inception, Black Swan, Adjustment Bureau, BETMEN, nez, ne sjećam se. gospodar prstenova mi je zamoran i jedinici sam dao 9 ostalima 8 il nešto. nevažno. Immortals su mi puno bolji film od GP. ne samo zbog spektakla nego čisti IMPACT. isto kao black swan ili Inception. nisam razmišljao puno iako oba filmova imaju ;,rupe,, ali na sva tri sam imao onaj osjećaj kad je film gotov, nešto ČUDESNO. ono nez. ne mora bit racionalno na taj način, nismo roboti ili nešto.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11184 : 23. Travanj, 2012., 15:12 »
POST-SMISAO    :ave: :ave: :ave:


mislim da je grga relativno noramalan štose tiče iako je zapanjujuć broj OMFG SAVRŠENO EPSKIH filmova u zadnje vrijeme.

zabrinjavajuć čak


CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11185 : 23. Travanj, 2012., 15:14 »
realno svaki film u kinu je minimalno 7/10. nemoguće je pored tog platna, iskustva gledanja, atmosfere i ZVUKOVA dat išta manje, pa da je najveće govno. bar ja. :( :( :(

iznimno tužno znam, al razumijem ovu dvojicu
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11186 : 23. Travanj, 2012., 15:27 »
ali na sva tri sam imao onaj osjećaj kad je film gotov, nešto ČUDESNO. ono nez. ne mora bit racionalno na taj način, nismo roboti ili nešto.

Pa naravno, ne volim ni ja ocjene u smislu HEH, OVO JE DOBOR, OVO NIJE, ocjene dojma puno više shvaćam. :wildboy: Al ono, jel se treba iščuđavati kad se nekoga film,,,,,,,,,,,,, nije dojmio? Iz kojih god razloga, pa makar i ti razlozi bili jer je film "objektivno" prepun klišeja i rupa?
Recimo s Titanima. Ok, bilo mi je zabavno pogledati ga u kinu. Rulalo je.
Al jel film VRH? Nije. :wildboy:
Pogotovo kad bi ga ti sada usporedio s Batmanom recimo. Recimo. Jel zbilja misliš da je to ista klasa filmova? :wildboy:
Nije to nikakav snobizam, al baš što i Ixy reče, čudi me NEMOGUĆNOST da daš iti jedu kritiku filmu. Naravno da je dojam bitan, al ono. :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11187 : 23. Travanj, 2012., 15:37 »
al ček di sam ja opće reko da mi nije jasno da se to nekog nije dojmilo. naravno da mi je jasno. ali..također mi nije to baš važno u životu. naravno da će ljudi imat drukčija mišljenja.  :wildboy:
nez ne volim tražit kritike ako mi se film JAKO SVIDIO. samo ću si bezveze uništit sve, a zašto?  :wildboy: ne želim dovesti taj film u ravninu nekakve skupine scena i ljudi koji PRIČAJU, neznam, ako me razumiješ.  :hiha: :wildboy:

a i to s klasama filmova. Mislim, nisu iste klase filmova, ali neću ocjenjivati Immortals ocjenama za klasu filmova Betmena. Jel. Pirlo je 10/10 igrač isto ko Messi al ono očito da nisu iste KLASE. al to ne znači da oboje nisu fenomenalni..za svoju klasu.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11188 : 23. Travanj, 2012., 15:52 »
a i to s klasama filmova. Mislim, nisu iste klase filmova, ali neću ocjenjivati Immortals ocjenama za klasu filmova Betmena. Jel. Pirlo je 10/10 igrač isto ko Messi al ono očito da nisu iste KLASE. al to ne znači da oboje nisu fenomenalni..za svoju klasu.  :wildboy:

Dobro, al ljudi ne znaju ŠTO TI MISLIŠ, a i bla.
+da su filmovi igrači, battleship bi bio više IVICA MORNAR :hiha: je spektakl za gledati ali..... :hiha:





Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11189 : 23. Travanj, 2012., 16:03 »
Odvratne homo scene su mi prosle kroz glavu
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9