HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720786 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12165 : 26. Srpanj, 2012., 19:23 »
Ja ću ga svejedno skinuti, ugasiti za pol sata i napisati neki half assed review i onda ćeš ti hejtat mene i moju e-personu  :mrs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12166 : 26. Srpanj, 2012., 19:35 »
The Dark Knight Rises (2012)

Zadnjih par dana sam si pokušavao smanjiti hajp čisto da se ne dogodi opet Prometej situacija.
Srećom, to nije bilo ni najmanje potrebno.

Ne znam uopće odakle da krenem hvaliti film.
Kao što je Karlo rekao, savršen spoj ozbiljnosti prvog i veličine drugog. S tim da je ovo jedan od najvećih, ako ne i najveći, film koji sam ikad gledao. Baš onako ogroman, epičan.
Savršen kasting. Super scenarij.
Savršeno kao završetak trilogije. Baš je fino i decentno Nolan sve odradio.

Ne sjećam se stvarno da sam ikad bio ovoliko impresioniran filmom u kinu.

Vjerojatno će uletit Faca, Mile i neka ekipa s kritikama, al ono. Ja ne mogu. Bilo bi gej i malodušno da kopam po svakoj liniji dijaloga kad znam koliko mi je savršeno bilo u kinu. I kolko sam uživljen i nabrijan bio.

Desetka.

:hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12167 : 26. Srpanj, 2012., 19:37 »
 :hug :hug

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12168 : 26. Srpanj, 2012., 21:44 »
The Amazing Spider-Man (2012)

Peter Parker dio je jeben. Baš jeben. Glumac mi je genijalan, sve funkcionira skroz oke, zabavan je taj dio i ima humoreski. Ono, ne sad ČUDO al je baš skroz oke.

I onda on postane spajdermen. Eto, da je film završio u trenutku kad prvi put interakta s pandurima u odijelu spajdermena meni bi to bio odličan film i sretan bi izašao iz kina.

Nažalost, to je manji dio filma (trećina il koliko već) i onda počinje strmoglavi užas. Ne da mi se uopće pisati što i zašto, generalno je to sve jako loše. Akcijske scene su očekivano prilično kul. Lizardmen je odličan osim lica koje je preljudsko. Ozbiljno. Tako je velik i kul i sve, i onda izgleda ko mutirani golum ono. Nema uopće njušku ko reptil.

Dakle prva polovica jako dobra do odlična. Koliko god je taj dio dobar, toliko mi je ostatak užasan.

...
@ixy
Pogledam ovih dana betmena. Ne znam, generalni dojam je jedno, sitničarenje je drugo. Meni su prva dva polumeh (drugi je zabavan bio doduše) tako da ono. Ne očekujem više od jako dobrog akcijskog blokbastera. :/

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12169 : 26. Srpanj, 2012., 21:46 »
Jesi li ikad recenzirao prva dva? Odnosno, napisao mišljenje ovdje?  :solidus:

Jer ono, zanima me ovo "polumeh".  :hiha:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12170 : 26. Srpanj, 2012., 21:52 »
Meni je osobno treci najbolji. Dark Knight mi se previse fokusiro na Jokera, a nisam neki fan zlikovaca u fransizi vec te ''ideje'' o Batmanu i Waynovoj motivaciji.

Enivej pogledah danas Sherlock BBC serije i rulaju, bolje od  filma  gro :ementaler:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12171 : 26. Srpanj, 2012., 22:14 »
Jesi li ikad recenzirao prva dva? Odnosno, napisao mišljenje ovdje?  :solidus:

Jer ono, zanima me ovo "polumeh".  :hiha:

Jesam za drugi dio, al prije milijun godina. Drugačije bi danas vjerojatno to gledao. Znam da sam bio nešto nadrkan kad sam pisao.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12172 : 26. Srpanj, 2012., 22:16 »
I jedna stvar tehničke naravi - zašto su IMAX scene u drugačijem aspect ratiu od "običnih"? To mi bilo malo vizualno... neskladno.

Jednostavno...zato jer imax ima drugačiji aspekt ratio.
Meni ne smetaju. Dapače, želio bih da je cijeli film takav. :wildboy:


Ček, ixy se upravo izdrko na film.
Za sad sam jedini hejter filma?
Bu.
:wildboy:
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 22:18 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12173 : 26. Srpanj, 2012., 22:23 »
Naravno da bih da je cijeli film IMAX. Il u tom formatu barem.
Nisam htio reć da su mi IMAX scene neskladne, već razlika u aspekt rejšiu.
IMAX scene su najbolja stvar ikad više manje.

Da, izdrkah se po filmu. Pročitao sam tvoja sitna slova u betmen topiku, al ono. Trpam to u kutiju rendom hejta. :hiha:
Odnosno, kao što rekoh, nez. Te stvari nisam uočio baš u filmu ili mi nisu zasmetale pa ono. Ne vidim razlog da uzimam za zlo.
Koliko god to bilo nekarakterno za mene. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12174 : 27. Srpanj, 2012., 01:22 »
Zašto ne pišete u betmen topik ;( nema smisla u 2 topika pisat isto.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12175 : 27. Srpanj, 2012., 11:35 »
a koji je kurac točno karlu?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12176 : 27. Srpanj, 2012., 15:54 »
Memento - Još jedan dokaz Nolanove genijalnosti. Briljantno izrežirano, priča je savršena, motivi dovoljni. Guy Pierce rula. Sav taj koncept pričanja priče je originalan i rula.

ocjena: 9/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12177 : 27. Srpanj, 2012., 20:28 »
Tko si ne želi spojlat, ne znam, nek pročita samo zadnju rečenicu.

The Dark Knight Rises (2012)

Čekao sam malo da se dojmovi slegnu prije neg neš napišem i vjerojatno će mi sve sjest na mjesto tek kad još koji put pogledam, al evo; najprije lošije stvari.
Dio sa zatvorom, po meni, jaaaaaako kratko traje. U Batman Beginsu, onaj dio kada tek dođe do Ra's Al Ghula i kad ga on trenira je super razrađen, okosnica cijelog filma, ima dubinu i stvarno se stigneš uživjet u sve to, da je ovdje tako bilo bi savršeno, ali je taj dio nekako premalo razrađen i on prebrzo uspije izać odande, a baš sam htio da to duže traje. Eto to i onaj dio kad se poljube na kraju minutu prije neg nuklearka treba eksplodirat. Mislim ja fakat nemam ništa protiv toga inače, ono dapače, ali to se događa u filmovima tipa Peti element koji su baš takvog fantastičnog, romantiziranog i bajkovitog tipa, a ne ovdje, fakat mi nekako nije pasalo uz štih ovih betmena.

Inače, nemam nikakvih prigovora, film je jako dobar, prvi dio filma je super napravljen. Jako dobro je razrađeno to kako Bruce Wayne više nije u formi, Bane ko lik je super i onaj dio kad se bore u kanalizaciji mi je bilo teško gledat, toliko je dobro napravljeno. Uglavnom film je stvarno epski i ove negativne stvari koje sam napomenuo su samo zato što sam jako puno očekivao od filma, jer prijašnja dva betmena su realno za klasu iznad većine svih ostalih filmova ikad, a takav je i ovaj.

Tko god nije pogledao, mora. 9.5/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12178 : 27. Srpanj, 2012., 22:33 »
The Dark Knight Rises (2012) - Fantazija. Šta drugo. Početak je bio dosta spor i u usporedbi sa ostatkom filma najdosadniji, ali kasnije jebenica. Nisam čitao najave niti išta vezano uz film, pa sam se nadao da bude opet Jokera, no nema veze. Bane je na razini Jokera.
Pravu manu ovaj film zapravo ni nema. Oduševljen sam. Jel to znači kad je Bruce Wayne umro, da je ovo zadnji Batman film? ;((

9.5/10
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12179 : 27. Srpanj, 2012., 22:40 »
mega spojler nije umro  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9