HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720553 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12615 : 04. Listopad, 2012., 14:17 »
Smaug i filmovi realno
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12616 : 04. Listopad, 2012., 14:51 »
Looper

Jučer ga pogledah u kinu. Da, realno ima malo previsoku ocjenu i od kritike i od ljudi na Imdb-u. No film ni po čemu nije dosadan, niti je još jedan u nitu filmova na isti kalup. Ima odličnu ideju koja je mogla biti još bolje izvedena i malo krivi odabir glavnog glumca. Ne kažem da mi je Gordon loš glumac(dapače), ali nije za ulogu nekog nabrijanog akcijskog junaka. Barem to u ovom filmu nije pokazao.
Glazba baš fino ide uz film(glazbu je skladao meni apsolutno nepoznati Nathan Johnson) :ementaler:

Ocjena: 7.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12617 : 04. Listopad, 2012., 15:02 »
Big Nothing - 7.5/10 - Začudo Pegg je očajan, a DAVID SCHWIMMER je odličan. Ali ono, uloga baš dobro odrađena. Cijeli film malo zbrzan i zbrkan, ali nije loš uopće.

Jackass 3.5 - 6.5/10 - Ni blizu trojci, ali isto zanimljivo ako se zaželite Jackass štiva. RIP Dunn.

Tropa de Elite - 7/10 - Ne znam je li do mene budući da je ovo svima najdraži akcić, ali meni nije. Mislim ono, BOPE *ebeno rastura kao policija + crne uniforme, ali PORTUGALSKI  :wildboy:, loše odrađene sporedne scene i korupcija koja ide na živce odlaze na minus filmu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12618 : 04. Listopad, 2012., 15:55 »
Ti si baš ono loš čovjek, nije da je portugalski najbolji ikad  :wildboy:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12619 : 04. Listopad, 2012., 22:04 »
Tropa de Elite 2 - O Inimigo Agora É Outro - 8/10

Osobno bolji od prvog dijela iako ima manje akcije. Neznam... ta cijela politička pozadina je bila nekako kul. Minus na to što je Nascimentov sin peder. Ono mislim da meni ćaća okolo ubija hladnokrvno okorijele kriminalce ja bi bio najponosniji na svijetu + crne ustaške odore. Neznam. Naša policija je nula prema BOPE-u.

NE ČITATI AKO NISTE GLEDALI Smeta mi također što kao i u prvom dijelu bitni likovi pogibaju s malo spektakla... onako... smrtnički.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12620 : 05. Listopad, 2012., 10:31 »
Rock Of Ages (2012)

Nisam znao da je mjuzikl prije neg sam počeo gledat. Treši je malo, al aj ima par scena na koje sam se nasmijao.

6/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12621 : 05. Listopad, 2012., 19:17 »
Barton Fink

Napokon sam pogledao i ovaj film genijalne braće Coen. Kolekcija je upotpunjena :approve
Ovo im je najopičeniji fim od svih. Kao i usvim njihovim filmovima likovi su uvrnuti, cijela priča je pomalo sarkastična i ironična. No ovdje imamo scenarista u usponu koji dolazi u Los Angeles i treba napisati scenarij za film B produkcije... No taj hotel i ljudi koji će ga okruživati nisu onakvima kavi se u početku čine.
John Goodman krade cijeli film svakom svojom pojavom što ne znači da ostali glumci nisu bili na visini zadatka. :ave:
Zadnja scena u filmu je pomalo nejasna i ostavila me zatečenog i pomalo zbunjenog(što i inače jesam :bonk:)...
Ovo je film koji svakako vrijedi pogledati. Mada su No country for old men i Big Lebowsky i dalje najbolji filmovi braće Coen.

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12622 : 06. Listopad, 2012., 16:50 »
Sin City (2005)

Eh... dosta lošiji nego prvi put. Ne znam je li rendom audio glasnoća originalno u filmu ili je to do HRT-a. Mislim, generalno je zanimljiv za gledati jer i nema toliko ovakvih comic-filmova, al prvi put mi je definitivno ostao u ljepšem sjećanju. Gledao bi drugi dio.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12623 : 06. Listopad, 2012., 16:54 »
Nastavak? To je ovo jel http://www.imdb.com/title/tt0458481/
Nisam znao da izlazi :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12624 : 06. Listopad, 2012., 17:09 »
Opomena zbog vrijeđanja.
Daj nekad nemoj napisat post nego zadrži za sebe.  :thumbs:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12625 : 06. Listopad, 2012., 17:15 »
užasno me nanervirao komentar na taj film i općenito na ostale poslje koje sam vidio od njega. al bio sam na mobu pa mi se nije dalo komentirat.

inače,

Red Heat (1988)

Čudno je to s tim Arnold filmovima. Kolko god klišej bilo, većinu ih možeš gledat baš beskonačno puno puta a opet će rulat. Plus, iz današnje perspektive kada sam spoznao još Belushijevog kulnesa posebno je zabavno gledat. Jako je simpatičan taj nesuptilni i glupi stereotip u prikazivanju rusa kao nazadnih debila koji piju votku, nemaju nikakvo znanje popularne kulture, imaju nazadnu tehniku i sve krive na ZAPAD. Arnold je u vjerojatno najboljem dijelu karijere, izgleda savršeno, način mu je fenomenalan i tako nadmoćno paše ulozi da ga je baš užitak gledati. Međutim sve to ne bi bilo to da nema Belushija koji ga nadopunjava baš na onaj način na koji su ustvari zamišljeni buddy-buddy filmovi. Kao i uvijek igra iritantno govno sa lošim šalama i glupim stavom i naravno rula. Ima par vrlo kul epizodista; Uvijek-jebob Gina Gershon, Uvijek-iritantni L. Fishbourne koji u filmu izgleda kao da je upao u neku kiselinu. I Ed O`Ross rula kao i uvijek. Odličan je film, skroz lagano plovi tim primitivno-glupavim plotom bez nepotrebnih kompliciranja. 8
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12626 : 06. Listopad, 2012., 17:16 »
Sorry, nisam kriv što nemate ukusa  :hiha2:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12627 : 06. Listopad, 2012., 21:36 »
Technotise: Edit & I (2009)

Jebote led. Čuo sam još prije dvije godine kao, HEJ BEOGRAD U BUDUĆNOSTI HAHA FORA JE, al nisam bio svjestan da je ovo... dobro.

Meni je odličan. Brz, nije dosadan, priča jako dobra, ima dobrog humora, ne smara itd. Ima par naivnih dijelova al sveukupni dojam mi je toliko pozitivan da ne mogu ništa kritizirat stvarno. Animacija na prvu djeluje malo čudno ali brzo se privikne. Da je japanski sigurno bi ti neki akcijski dijelovi izgledali još bolje, ali i ovako je jako, jako dobro i pohvalno.

Sami kraj me malo razočarao ali to čisto zbog ukusa, funkcionira sasvim dobro. Ne znam, preporučio bi ovo svakome tko voli dobar film, pogotovo animirani. Jako ugodno iznenađenje.

gg

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12628 : 06. Listopad, 2012., 21:46 »
Dark Knight Returns - jako dobro, doduse dosadno, ali valjda sto vec znam radnju ovog dijela, jedva cekam drugi, bas me intrigira :D

8/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12629 : 07. Listopad, 2012., 17:17 »
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)

Dosta mi se svidio zbog više akcije i drago mi je da nije bajkovit kao original (originalu to više paše). Jako mi se svidio svijet i borba u istom. Baš i dalje dijeluje toplo, ali uvjerljivo. Rula mi što Aslan nije forsan kroz film. Caspian me dosta živcirao svojom pojavom kroz film. Rula mi jako serijal.



8.1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9