HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720397 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12750 : 03. Studeni, 2012., 13:32 »
Pogledao.
Očekivao sam više UFO ROBOTI scena ali nakon pola sata se skuži da pokušava biti više filozofski film što je još bolje. Problem je što fejla u tom aspektu...premalo zanimljivih dijaloga, nedovoljno iskorišten potencijal intelektualno nadmoćnog ejlijena koji bi bacio novi pogled na ono što je nama (ljudima) normalno, a nebi trebalo bit (ratovi itd). Bolji kraj sam isto očekivao, malo je "meh" ovaj...kao da gledam razvodnjenu epizodu Twilight Zonea.

Iduće u planu je Keanu verzija  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12751 : 03. Studeni, 2012., 13:41 »
prošle godine kad sam gledao te sf klasike to je jedini film koji nisam mogo izdržat gledat. tipa 20 minuta sam izdržo, baš je redikulan bio.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12752 : 03. Studeni, 2012., 13:46 »
početak kad elijeni dođu. laseri i sranja nez.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12753 : 03. Studeni, 2012., 13:51 »
kakve to veze ima? redikulno je.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12754 : 03. Studeni, 2012., 13:52 »
početak kad elijeni dođu. laseri i sranja nez.

U Earth vs flying saucers se to događa većinu vremena i rula :))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12755 : 03. Studeni, 2012., 23:37 »
hajmo;

prometej - rula. zabavan, samo smećast kraj. 8/10

osvetnici - dosadno. ne razumijem toliku oduševljenost filmom. zadnji fajt je jedino vrijedan, sve prije toga je dosadno smeće koje sam trebao premotat. doslovno sam svakih 5 min gludao koliko je ostalo od filma.

pozz

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12756 : 03. Studeni, 2012., 23:39 »
kolko god su meni avengerski rendom govno iritantno postali al realno gledat to doma nema baš nikakvog smisla.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12757 : 04. Studeni, 2012., 00:01 »
vjerojatno, al opet ne vjerujem da bi kino toliko promijenilo dojam. očekivao sam 2 i pol sata nabijene akcije, a dobio sam 20 min akcije i 2h laprdanja po letećoj tvrđavi durr.

prometej me ugodno iznenadio, pogotovo zato što su ga svi posrali. baš je proletio film.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12758 : 04. Studeni, 2012., 01:08 »
Skyfall (2012)
Rula, nabijen adrenalinom i osobnošću. Baš sam bio uzbuđen i zabavljen svih 2 sata i nešto minuta. Rula mi kako sve ustvari nije ni službena misija. Rulaju mi i suptilne reference na prijašnja razdoblja bondova koje su me nasmijale malo. Bardem je najbolji negativac dosad, al savršen je. Savršeno hejtabilan i lajkabilan u isto vrijeme. Genijalno je odigrao svoju ulogu. Iako sam stalno razmišljao kako izgleda ko nabildani Mustać, ili ko križanac dottorea i Ciganovića. Osim toga (MEGA SPOILLERES) na smrt M suzu nisam pustio samo zato jer sam bio s ženom,, iii jer sam sjedio pored indijskog bračnog para pa sam bio primjer hrvatskog muškarca njima. Ralph kao novi M? nema smisla jer M jebote, al ajde ono, ako mogu Q mjenjat stalno mogu i nju jednom. Iako teškog srca se odvajam od nje, vjerojatno su je izbacili jer je upitno hoće li doživjeti 2014 za novog Bonda. Al HRABAR POTEZ!

Craigovi bondovi su mi najbolji do sada, a ovaj je možda i bolji od prijašnja dva. Ocjene za ovakve pizdarije dajem pod snažnim utjecajem trenutačnog mooda pa nisu neke referentne ocjene il nešto, al 9/10.

Les Amours Imaginaries
Preporučio Zapi pred koji dan. Čak mislim prošli tjedan. Nemam stoga što puno govorit. U takvom sam raspoloženju i to mi je trebalo. Zrulao mi je film stvarno, sjećam ga se ko 9/10, iako REALNO, da sam gledao drukčije raspoložen bilo bi dosta manje. Kažem opet, ocjene su tu samo tako i iznimno ovisno o raspoloženju, za 10 minuta mi može bit 4/10.

Zapi <33, tvitam te s rikvestovima kad opet budem imao vremena gledat

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12759 : 04. Studeni, 2012., 02:30 »
kako god, može i tako :))

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12760 : 04. Studeni, 2012., 10:02 »
Die Another Day (2002)

Jako razočaran filmom, baš općenita lošost, od CGI-a, plota i scena. Užasna Halle Berry nimalo neimpresionira. Rula Brosnan malo onako zarasli. Rosamund Pike prelijepa u filmu. Najlošiji Brosnanov Bond definitivno. Jedna od najlošijih računalnih animacija koje sam vidio. Gotovo negledljivo.



5.0

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12761 : 04. Studeni, 2012., 10:27 »
E lošost cgija se kužio kad sam ga gledo prije negdje valjda 7 godina, ne želim uopće znat kako danas izgleda.

Sjećam se one scene s laserom, cgi 50-ih je valjda bolje izgledao.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12762 : 04. Studeni, 2012., 10:32 »
Jako razočaran filmom, baš općenita lošost, od CGI-a, plota i scena.
Gotovo negledljivo.

5.0

5.0

5.0

Kako pobogu ako je 'gotovo negledljivo'. Kakav je to sistem ocjenjivanja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12763 : 04. Studeni, 2012., 10:34 »
Užas.

Larseri.
Surfanje.
Iskakanje helikopterom iz gorućeg aviona.
Aston Martin koji je nevidljiv.
Hotel od leda.

 :wildboy:

@mile - pa očito da postoji lošije od toga, samo još nisam pogledao.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12764 : 04. Studeni, 2012., 10:35 »
ako je gotovo negledljivo onda znači da je bar malo gledljivo, što bi značilo da je film na krajnjim granicama pozitive. što je ~50% ili 5/10.  :kava:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9