HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720754 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12885 : 13. Studeni, 2012., 20:03 »
resident evil 1, resident evil 2, resident evil 3, resident evil 4, resident evil 5.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12886 : 13. Studeni, 2012., 20:07 »
resident evil 1, resident evil 2, resident evil 3, resident evil 4, resident evil 5.
  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: ti se šališ ili

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12887 : 13. Studeni, 2012., 20:10 »
što fali tim filmovima?

ili još bolje: po čemu bi ti filmovi trebali bit išta više od GLEDLJIVI? resident evil igre su većinom jako igrive ali ako gledamo priču i sve.. redikulne su, bezvezne.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12888 : 13. Studeni, 2012., 20:15 »
dio re filmova je gledljiv, no ne i svi. A zbog razmišljanja "u filmovima po igrama dovoljno je snimiti par nabrijanih scena i dio onih na kojima možemo iskazti poznavanje te igre" i dobivamo poluproizvode koje gutaju gameri čisto jer se u njima pojavljiva nešto što već volimo, ali ne zbog filma nego igre

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12889 : 13. Studeni, 2012., 20:16 »
..pa to je nekako i poanta? :/
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12890 : 13. Studeni, 2012., 20:48 »
 :solidus: ne?!

jer bi se prema toj logici filmovi koji su snimani prema knjigama trebali biti gledani samo od strane osoba koje su pročitale tu knjigu i jer se u njima pojavljiva nešto što već vole.

Filmovi nastali prema video igrama bi trebali imati baš suprotan efekat, tj. dobrim filmom privući gledatelje na samu video igru.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12891 : 13. Studeni, 2012., 21:15 »
Kaj se tih filmova adaptiranih od video igra tice, od ovih malo vise gledljivih su Hitman i Prince of Persia. A jedini koji se pomice u dosta vise od samo gledljivog je Wreck it Ralph. Bar od onog kaj sam ja pogledao.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12892 : 14. Studeni, 2012., 01:02 »
jer bi se prema toj logici filmovi koji su snimani prema knjigama trebali biti gledani samo od strane osoba koje su pročitale tu knjigu i jer se u njima pojavljiva nešto što već vole.

Filmovi nastali prema video igrama bi trebali imati baš suprotan efekat, tj. dobrim filmom privući gledatelje na samu video igru.

Bravo.
Jednako je snimiti dobar film prema LOTR-u i prema RE-u.

Snimaju film po serijalu koji ima likove poput Weskera. I ŠPANJOLSKOG NAPOLEONA MIĐETA.
I rendom glupa smeća od likova koji nemaju nikakve osobnosti ili išta. Tipa Chris. I svi ostali.  :hiha:

Cijeli univerzum te igre je toliko redikulan i retardiran da je apsolutno nemoguće snimiti DOBAR  ;) film po tome.

Osim ako izbaciš hrpu stvari. I dobiješ rendom zombi film.

Baš rijetko koja igra ima priču/likove/svijet koji se može na neki normalan način prenijet na film.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12893 : 14. Studeni, 2012., 01:25 »
po meni definitivno postoje naslovi čija bi se radnja mogla prenijeti na velike ekrane, tipa Assassins Creed (kojeg uskoro najavljuju, pa ćemo vidit jesu izvukli potencijal), ali radnja ne mora uopće biti toliko smislena da se izvuče dobar film, meni je sasvim OK bio prince of persia, iako je priča u igrama meh. Također bih volio vidjeti Deus Ex na platnima, a nebih imao ništa protiv i da The World Ends With You, Soul Reaver, Grim Fandango (kao Burtonov animirani crtić) i možda ICO budu ekranizirani.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12894 : 14. Studeni, 2012., 01:28 »
ICO.
Film.
Ja.
Nez.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12895 : 14. Studeni, 2012., 01:31 »
Od svega ovoga vidio si samo ta 3 slova i to ti je cijeli odgovor.
Ixy.
Ja.
Nez.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12896 : 14. Studeni, 2012., 01:34 »
 :wildboy: užas.

Mislim, ima ZABAVNIH filmova po igrama ali normalno da ni jedan neće biti vrh kada originalan koncept nije osmišljen za film nego za igricu.
Uostalom, ne znam ima li uopće dobrih igara po filmovima. Isti problem.

Nisam igrao Deus Ex ni Grim Fandango, ali apsolutno nema šanse da Soul Reaver bude ikako kvalitetan film ukoliko se iz temelja ne promjeni. Možda zabavan jer hej, vampiri i čudovišta, ali na razini igrice nema šanse da bude.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12897 : 14. Studeni, 2012., 01:40 »
Od svega ovoga vidio si samo ta 3 slova i to ti je cijeli odgovor.
Ixy.
Ja.
Nez.

Prince of Persia je baš onako bijedno generičan i middle of the road.
Film kojeg se već sljedeći tjedan ne sjećaš.

Deus Ex je nekako nepotreban, štajaznam. Mislim, zašto to točno treba biti Deus Ex film? Odvija se u New Yorku i nez, nema toliko zanimljive likove baš. OKEJ BABIĆ IMA SUPER INTRIGANTNE I DUBOKE LIKOVE SA SUPER MOTIVIMA.
Rendom ZAVJERE film koji ima pitanja.  ;)

TWEWY jedino ikako može postojati kao anime. Za to mi je svejedno lol.

Soul Reaver = Underworld
Mislim, ta razina filma bi bila.  :hiha:

Grim Fandango. Nez. Ne vidim ga nikako kao film. ;(

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12898 : 14. Studeni, 2012., 01:44 »
Nisam igrao Deus Ex ni Grim Fandango, ali apsolutno nema šanse da Soul Reaver bude ikako kvalitetan film ukoliko se iz temelja ne promjeni. Možda zabavan jer hej, vampiri i čudovišta, ali na razini igrice nema šanse da bude.
da, ali zato i treba dobar scenarij, i upravo to što si naznačio, neke stvari trepa promjeniti, jer igre i film nisu isti mediji, igre traju cca 20-tak sati, dok se to na platnu mora sve staviti u 2 sata dobrog filma.

no i dalje sam mišljenja da se od igri može napravit dobar film i zato čvrsto držim fige za AC (srećom nije Uwe Boll redatelj  :hiha: )

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12899 : 14. Studeni, 2012., 01:50 »
igrice traju 20 sati pa onda u njima nema materijala za film do 2 sata #kaisersepirothlogick
jbg, ja baš suprotno napisao, da se tih 20 sati može puno kvalitetnije prenijeti u 2 h filma nego da je obrnut slučaj

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9