HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1720583 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17700 : 13. Veljača, 2016., 22:17 »
Haha, mislio sam da je okorjelo kvariti film ikome - znaš ono ako kažem da je odličan podignem svima očekivanja pa ako ih posere JA KRIV. Ako kažem da ne valja onda ću im usrat i samo će tražit boljku jer su čuli takav dojam drugdje :D

Film je s razlogom rated R i to mi se drama sviđa, nema cenzure i od ničega ne preza - klasični pool. Ništa preduboko što se tiče radnje u smislu da se lomi glava ala Shutter Island, ali snimljen je odlično i scenarij je puni pogodak; opet kažem radi manjka cenzure i odličnih izmjena među likovima. Možda ne legne svima to veliko R, ali tko se na nešto uvrijedi nedajBože, nije film za njega :d

Prava romantična komedija s Ryanom Reynoldsom :D


 :hiha2:  jesam li ga usro?  :hiha:
The blood of youth is bubbling back..

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17701 : 13. Veljača, 2016., 22:36 »
Eto vidiš da nije bilo teško... :lol:

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17702 : 13. Veljača, 2016., 23:06 »
Također pogledah Deadpoola.

Njegov humor na razini  :mrgreen:  I kad priča s publikom to radi odlično.  :clap:
Spominje i samog sebe(Reynolds) i X-men filmove. Presuper je.

10/10

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17703 : 14. Veljača, 2016., 23:15 »
Pogledao sam upravo film Creed

Odličan film motivatiski, tko voli sport + drama topla preporuka :thumbs: http://imdb.to/1zYq9i6



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17704 : 15. Veljača, 2016., 00:03 »
Friends with Benefits 2011 8/10 Valentinovo, ovo, ono pa udrija romanticnu komediju da me oraspolozi malo.Odlican film bas mi je sjeo ko narucen.Mila Kunis inace avion, ode mi i nije bila bas toliko napeta koliko zna bit u drugim filmovima.Justin Timberlake kralj ko i uvjek.Radnja New York, LA nemoze bolje.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17705 : 15. Veljača, 2016., 00:43 »
Deadpool

Lik kao lik odlično portretiran, priča mi je mrvicu meh, ali ovo je tek zagrijavanje. Humor na dedpulovskoj razini. Sve u svemu, zadovoljan sam.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17706 : 15. Veljača, 2016., 13:05 »
The Legend i film je brutala  :ave:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17707 : 15. Veljača, 2016., 15:38 »
2001: odiseja u svemiru

jako mi se sviđa...iako ga nisam razumija xD
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17708 : 15. Veljača, 2016., 15:46 »
2001: odiseja u svemiru

jako mi se sviđa...iako ga nisam razumija xD

Knjiga to mal bolje objasni  :mrgreen: na kraju on postane kao jedan od tih vanzemaljaca. Zadnje scene prikazuju prelaženje u biće s četiri dimenzije ili tako nešto.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17709 : 15. Veljača, 2016., 16:08 »
sumnjam da je tako plitko,,,

prije će biti prelazak u nadčovjeka?? jer je u pozadini mjuza naslova "tako je govorio zaratustra"
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17710 : 15. Veljača, 2016., 18:47 »
pa ne možeš znati u što? odnosno, razumijeti, jel.

monolit je simbol, odnosno katalizator napretka.
u početku filma monolit uzrokuje evolucijski skok iz primata u čovjeka. korištenje alata kao simbol te promjene.
kroz vrijeme čovjek u potpunosti ovlada tim istim alatima i spreman je na sljedeći skok.
i to bude to.

mislim, nije SAMO to, ali u dvije rečenice hehe. doslovno možeš napisati knjigu (mnogi i jesu hehe) o tome što odiseja "znači."
koliko se sjećam, ovo je okej tekst.



inb4 karlo i grgur  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17711 : 15. Veljača, 2016., 20:11 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17712 : 15. Veljača, 2016., 22:10 »
sumnjam da je tako plitko,,,

prije će biti prelazak u nadčovjeka?? jer je u pozadini mjuza naslova "tako je govorio zaratustra"

A gle u Drugoj Odiseji on uči koristiti svoje sposobnosti kao to biće, ali zadržao je svoju svjesnost,
tko je on, tj. tko je bio.
U Trećoj Odiseji se ne događa ništa posebno, osim što Hal 9000 i Heywood postanu
isto takvi i odluče djelovati protiv monolita.
A Posljednju Odiseju još nisam pročitao  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17713 : 16. Veljača, 2016., 00:58 »
Deadpool (2016) ★★★★½ <3

Baš se vratio iz kina i moram reć da je super film. Nije nešto najbolje ikad; barem meni. Jer vidim da su svi nabrijani kako je najbolji superheroj film ikad. Ali fali mu budžeta i to opako. Cijeli drugi dio filma pati zbog toga, gdje se sve trebalo rasplamsati, a po meni možda i nije. Zato je prva polovica filma savršena. Ryan Reynolds je toliko prokleto zabavan u ovoj ulozi, da ću ga od sada uvijek gledat drugim očima i tvrdim predmetom. Ovo mi je i prvi susret općenito sa Deadpoolom. Morena Baccarin će biti predmet googlanja i youtubanja idućih par mjeseci, dokle ne zadovoljim svoj horny time. Žena je jebeno savršena. I fell in love. Smijao sam se ko budala svim forama, kao i cijelo kino. Baš feel good and funny film. Lajkam jako. Ipak mislim da je #42 na imdb-u malo pretjerano.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17714 : 16. Veljača, 2016., 06:22 »
Kako bola ne znas Morenu od ranije?  :hiha: :hiha:
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9