HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 311404 Hitova
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #375 : 04. Listopad, 2015., 10:03 »
Da, i meni je Revelations ostao u boljem sjećanju nego Brotherhood. Jedina stvar koja mi je užasno smetala je onaj mrtvi tower defense :wildboy:
No sve ostalo je super - pogotovo flashbackovi na Altaira <3 Ipak, dvojka mi je nekako najdraža u serijalu. (Nisam igrao dalje od Revelationsa pa doduše ne znam za trojku i četvorku al ajd.) :hiha:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #376 : 04. Listopad, 2015., 13:05 »
Black Flag je najkompletiniji nekako, baš sve dobro iz svih prijašnjih igara je ukomponirano. Shvaćam da je nekom prenakrcan tim collectiblsima i čim ne al ja u tom guštam pa mi je savršeno bilo zapravo.

Ali ona odluka da nemozeš igru kompletirat na 100% jer ako nisi kupio original + DLC nemozeš craftat nekakav whale armor nešto je, tada neshvaćena, najava ove mikrotransakcijske maloumnosti koja će biti sveprisutna u ovom Syndicate smoru. Igraš šezdesetak sati, sve one misije natjeraš do 100% synca (od kojih su neke bolesno teške), skupiš sve ikad putem, da bi ti na kraju falilo 0,01%. Čestitam Ubisoft. 


Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #377 : 04. Listopad, 2015., 15:33 »
Brotherhood još rula u sjeni legendarne dvojke.
Revelations mi je bio dosadan i s njim je počelo razvodnjavanje i štancanje AC svake godine. Mislim nije loša al meni u Revelationsu fali duše
krećem i ja uskoro sa AC serijalom, al od trojke gdje sam i stao.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2015., 22:58 Cole »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #379 : 08. Listopad, 2015., 11:11 »
UPDATE

Airscape: The Fall of Gravity
Celestian Tales: Old North
Borderlands 2 GOTY

U INFO kućice sam linkao recenzije koje sam pisao za određene igre, zadnjih 6 bi trebalo biti.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #380 : 09. Listopad, 2015., 13:45 »
Brotherhood još rula u sjeni legendarne dvojke.
Revelations mi je bio dosadan i s njim je počelo razvodnjavanje i štancanje AC svake godine. Mislim nije loša al meni u Revelationsu fali duše
krećem i ja uskoro sa AC serijalom, al od trojke gdje sam i stao.

Nakon što sam igrao jedan za drugim nastavke AC-a moram reći kako je AC III ipak poprilično napredovao naspram prijašnjih nastavaka. Puno su glađe kretnje, animacije, okoliš je konačno više prisutan dok je prije fokus bio na građevinama.
Poprilično mi se sviđa ovaj AC i za sada mi je priča solidna, no tek sam na početku.
Zadnji puta kada sam ju pri izlasku igrao ne sjećam se jesam li ju prešao do kraja ili nisam, no nisam imao sesson pass koji sada imam. Nije me briga što drugi govore oko ovog nastavka, no ja vidim očit napredak i za sada mi se sviđa i polako uživam u igri.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #381 : 09. Listopad, 2015., 14:04 »
Ja sam odustao od treceg djela radi neoptimiziranosti, u gradu bi doslovno imao 10,15 fps, neigrivo.A usao sam nekih 15 sati u igru, prica mi je bila savrsenstvo, bas sam se uzivio, Bostonska cajanka itd. pa ono sa Indijancima i to sve mi je bas bilo po mome ukusu.Jedan od najzanimljivijih djelova povjesti uopce.Pogotovo kad oni ubace u to sve onu svoju pricu sa Templarima, taman nadodaju malo mistike da zacara sve.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #382 : 09. Listopad, 2015., 14:57 »
Ja sam odustao od treceg djela radi neoptimiziranosti, u gradu bi doslovno imao 10,15 fps, neigrivo

Ista stvar. Što naravno nema veze sa kvalitetom igre kao takve.

Kap koja je meni prelila čašu je bila ta što kad got sam lijepo metodički išao riješiti neki od fortova, pritom sa svih strana porješavao sve čuvare da si oslobodim idealni put do idealnog ulaza unutra - došao bi nazad gdje sam počeo s akcijom i ispred nosa bi mi se spawnali ti isti čuvari. I tako u krug. To je bilo prije skoro svih patcheva ali opet...

Uz to previše collectiblsa na glupim mjestima što meni jbg igra ulogu. Neda mi se pola drveća u šumarku preskakat da bi došao do jednog pera ili nečeg. Ili još bolje nakon deset minuta skakanja skužit da sam "etažu" ispod nego što bi trebao biti.

Kretanje kroz duboki snjeg je dobra ideja dno gaming dizajna.

E da, i tisuću mučkih napada šumskih grabežljivaca = festival QTE što je naravno loše u svakoj igri.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #383 : 09. Listopad, 2015., 17:21 »
To i QTE, kriste bože :wildboy: :hihi:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #384 : 10. Listopad, 2015., 00:12 »
Evo ga napokon apdejt :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #385 : 10. Listopad, 2015., 00:18 »
:hug

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #386 : 20. Listopad, 2015., 12:51 »
Završio sam Assassin's Creed III, no još čekam da mi se javi ubi support jer mi ne radi Season pass... :chair:
Lista je ovdje.
Polako se primičemo kraju godine, a u ovoj godini se opako približavam listi od 30ak pređenih naslova! Dosta dobra godina.
A sada pošto je izašla i zadnja epizoda vrijeme je za Life is Strange dok se ubi support ne odluči pozabaviti s mojim problemima!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #387 : 03. Studeni, 2015., 12:35 »
Dodani su Residnet Evil 4 HD i Life is Strange
Life is Strange mi je jako dobra igra i jako me podsjeća na film Butterfluy effect na koji čak igra diskretno i podsjeća s onim leptirom koji se provlači kroz cijelu igru.

Popis i ocjene su ovdje

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #388 : 03. Studeni, 2015., 21:13 »
Apdejt poveći

Dodano:

Back to Bed
SOMA
Crysis & Crysis: Warhead
Crysis 2
Crysis 3
The Room

:hug

A sad konačno probat završit sad već pomalo dosadan Lords of the fucking fallen i kad to rješim bit će 24 igre tj. 2 mjesečno...wuhuuu \:D/
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2015., 21:16 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #389 : 08. Studeni, 2015., 18:30 »
Update
I to poveći:

RymdResa
Abyss Odyssey       
Valhalla Hills
Deus Ex: Human Revolution

Svi ljubitelji stealtha MORAJU jednom odigrat DE:HR na ovaj način, neki drugi segmenti igre malo pate zbog toga ali je zato taj stealth dio 10/10.
Izbrojao sam očito 0 mrtvih, i samo 12 onesviještinih u cijeloj igri, i to ih je otprilike 8-10 koje se baš mora pod mus riješit :approve
Rula mi jako činjenica da ako onesviještenog lika zguraš u ventilaciju krepa od gušenja, ili ako ga ostaviš nasred sobe gdje bi netko MOGAO ući (znaći nemora fizički uć u tu sobu tijekom igre, nego čisto teoretski) cijeli ovaj koncept pada u vodu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9