HCL.HR

Potiho lansiran i novi forum, također u beti

  • 513 Odgovora
  • 254368 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #240 : 29. Prosinac, 2015., 23:23 »
Daj samo stavi navigacijsku traku i na dno foruma.  :tired:

Ne znam stvarno koliko jasnije može biti da smo u beti i da radimo na raznim stvarima vezanima za forum. Ovakvi komentari s takvim smajlijima... mislim, zašto?


HEJ nemoj biti pužan ;( nisam te htio povrijediti. :( Samo si me >IGNORE< kod prvog mog komentara pa sam napisao još jednom.

Inače, lajkam promjenu. :)) Moderna je, ali ipak je malo preslična svim ostalim sajtovima.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #241 : 30. Prosinac, 2015., 01:27 »
Neznam gdje prijaviti kresku pa tu pisem;
http://prntscr.com/9k2y8x
Krivi datum pise...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #242 : 30. Prosinac, 2015., 13:35 »
Sad sam uvidio da više nema na profilu kada je netko zadnji puta bio online što mi se jako sviđalo na starim profilima.
Je li to totalno maknuto ili će se vratiti natrag?
Znam da mogu vidjeti je li osoba online na listi korisnika, no ovo kada je osoba zadnjui puta bila online mi je bilo pun pogodak.
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2015., 17:34 Mojsije »

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #243 : 30. Prosinac, 2015., 18:45 »
Zasto mi vise ne dolaze mailovi kada netko responda na temu? :S
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #244 : 30. Prosinac, 2015., 18:53 »
Igore, jel se može ikako riješit da formatirani linkovi nemaju underline? Skroz mi užasno to izgleda...

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #245 : 30. Prosinac, 2015., 20:21 »
Na ovome ste radili više od godine dana? Hm... Nije loše ali fakat ništa naročito, stari portal je čak bio i pregledniji a niste napravili nužne promjene kod npr. PS teme koja je sva zbrda-zdola. Malo razočaranje nakon tolikoga čekanja i truda, to vam moram reći.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #246 : 30. Prosinac, 2015., 20:23 »
Ovo je velika razlika, a dajte uzmite u obzir da je ovo sve BETA!!!!

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #247 : 30. Prosinac, 2015., 21:11 »
no no, igor je veliki dečko, može se braniti i sam!!

bmk za portal B|
samo želim da forum ne izgleda ovako loše ;_;

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #248 : 30. Prosinac, 2015., 22:57 »
no no, igor je veliki dečko, može se braniti i sam!!

bmk za portal B|
samo želim da forum ne izgleda ovako loše ;_;

Potpisujem ovo. Radite sa portalom sta hocete, samo forum popravite, teško mi se snaći  :fpalm:

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #249 : 31. Prosinac, 2015., 01:58 »
Neznam gdje prijaviti kresku pa tu pisem;
http://prntscr.com/9k2y8x
Krivi datum pise...

Da, primjetili smo da ta i barem još jedna igra imaju krivo prenesen datum izlaska. To nam je po pitanju stvari za pogledat/popravit na listi niskih prioriteta, ali pogledat ćemo i takve stvari s vremenom. Tnx za prijavu.

Sad sam uvidio da više nema na profilu kada je netko zadnji puta bio online što mi se jako sviđalo na starim profilima.
Je li to totalno maknuto ili će se vratiti natrag?
Znam da mogu vidjeti je li osoba online na listi korisnika, no ovo kada je osoba zadnjui puta bila online mi je bilo pun pogodak.

Nismo tu funkciju uzimali kao neki must-have, ali pogledat ćemo da se i to doda. Ali isto nam nije primarno trenutno.

Zasto mi vise ne dolaze mailovi kada netko responda na temu? :S

Provjerit ćemo ako još netko ima ovaj problem i do čega bi mogao biti u tvom slučaju, ali to bi moralo raditi uredno (znam da meni radi definitivno).

Igore, jel se može ikako riješit da formatirani linkovi nemaju underline? Skroz mi užasno to izgleda...

Da naravno, najmanji problem, ali trenutno te manje bitne dizajnerske detalje ostavljamo za malo kasnije. Još će se svakako poraditi na dizajnu foruma.

Na ovome ste radili više od godine dana? Hm... Nije loše ali fakat ništa naročito, stari portal je čak bio i pregledniji a niste napravili nužne promjene kod npr. PS teme koja je sva zbrda-zdola. Malo razočaranje nakon tolikoga čekanja i truda, to vam moram reći.

Ne znam što je po tebi  "PS tema", ali drago mi je da ti portal ostavlja dojam kao da nije mnogo učinjeno. Jer od nule ponovno izgraditi 10 godina star portal s preko 20 000 članaka na novom "engineu", povezati sav taj stari sadržaj s novim potpuno custom funkcijama i učiniti da sve izgleda kao da se zapravo nije mnogo promijenilo... pa, meni zvuči kao uspjeh. Imamo još posla doduše, launchali smo u beti, bit će i bolje.

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #250 : 31. Prosinac, 2015., 03:23 »
Kad imate kritika znajte da ste na dobrom putu, meni se također onako baš i nije sviđao izgled a sad sam se navikao, čak mi je i forum bolji od starog. Keep doing good work :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #251 : 31. Prosinac, 2015., 12:04 »
Neznam gdje prijaviti kresku pa tu pisem;
http://prntscr.com/9k2y8x
Krivi datum pise...

Da, primjetili smo da ta i barem još jedna igra imaju krivo prenesen datum izlaska. To nam je po pitanju stvari za pogledat/popravit na listi niskih prioriteta, ali pogledat ćemo i takve stvari s vremenom. Tnx za prijavu.

Sad sam uvidio da više nema na profilu kada je netko zadnji puta bio online što mi se jako sviđalo na starim profilima.
Je li to totalno maknuto ili će se vratiti natrag?
Znam da mogu vidjeti je li osoba online na listi korisnika, no ovo kada je osoba zadnjui puta bila online mi je bilo pun pogodak.

Nismo tu funkciju uzimali kao neki must-have, ali pogledat ćemo da se i to doda. Ali isto nam nije primarno trenutno.

Zasto mi vise ne dolaze mailovi kada netko responda na temu? :S

Provjerit ćemo ako još netko ima ovaj problem i do čega bi mogao biti u tvom slučaju, ali to bi moralo raditi uredno (znam da meni radi definitivno).

Igore, jel se može ikako riješit da formatirani linkovi nemaju underline? Skroz mi užasno to izgleda...

Da naravno, najmanji problem, ali trenutno te manje bitne dizajnerske detalje ostavljamo za malo kasnije. Još će se svakako poraditi na dizajnu foruma.

Na ovome ste radili više od godine dana? Hm... Nije loše ali fakat ništa naročito, stari portal je čak bio i pregledniji a niste napravili nužne promjene kod npr. PS teme koja je sva zbrda-zdola. Malo razočaranje nakon tolikoga čekanja i truda, to vam moram reći.

Ne znam što je po tebi  "PS tema", ali drago mi je da ti portal ostavlja dojam kao da nije mnogo učinjeno. Jer od nule ponovno izgraditi 10 godina star portal s preko 20 000 članaka na novom "engineu", povezati sav taj stari sadržaj s novim potpuno custom funkcijama i učiniti da sve izgleda kao da se zapravo nije mnogo promijenilo... pa, meni zvuči kao uspjeh. Imamo još posla doduše, launchali smo u beti, bit će i bolje.

Mah, trebali ste kao reboot, samo sve pobrisat i nabacit novi forum od nule, ukljucjujuci i registraciju clanova koja se mora obavit nanovo :P
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #252 : 31. Prosinac, 2015., 12:16 »
Jesi ti normalan? ;(
Rebootovi forumi do ovoga su bili rasulo živo.
Tek sada ovaj forum ima glavu i rep te dobar koncept.

U ovaj forum je uloženo daleko više truda i iako su jako puno tema neaktivne, ali sa puno potencijala, bilo bi suludo obrisat hrpetinu kvalitetnog sadržaja.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #253 : 31. Prosinac, 2015., 12:18 »
Poštovani, Gospodine Čole čovjek je bio sarkastičan.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2015., 12:25 MrSmolaCar »
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #254 : 31. Prosinac, 2015., 12:23 »
Za tebe gospodin Čole.   :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9