HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 366515 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2865 : 20. Veljača, 2012., 01:31 »
@presveti
Okej kralju, fors je lajkanje pjesme koja ima preko 30 milijuna pogleda. NEMOGUĆE je prosto da se nekom to svidi.
Opet, meni je pjesma derp. Al smiješno je da misliš da svi koji to vole FORSIRAJU.

I nisi odgovorio na pitanje. Što točno želiš čitati u vijestima?  :hiha:

Jer ja ne znam doslovno ništa od tih ŽUTILO pizdarija. Okej, znam da je bijonse rodila jer sam vidio naslov na NME-ju, al ono.
Ako ne želim, ne moram kliknut na to. Pročitao sam naslov i svjestan sam te informacije. OH NE. Što s tim? Ne kužim.

Ako te ne zanima, nemoj kliknut.
Teško mi je povjerovati da ne možeš na internetu naći nešto što ti se sviđa i što te zanima.
Kao što rekoh, ja ne znam doslovno ništa o domaćim zvijezdama, starletama i sličnima. Baš ono. Nemam pojma tko je sad poznat i popularan i radi čega i gdje i kako.
A opet, neki dan sam čitao na internetu članak o tome kako su znanstvenici uspješno sintetizirali DVODIMENZIONALNI polimer.  :hiha:

Ne zanimaju vas ta govna?
Okej, nemojte otvarati net.hr i te članke. Jebote, internet ima tisuće stranica. TISUĆE!
Nemoj si bukmarkati net.hr hompejđ. Bukmarkaj politički dio ako te zanima. Riješeno.
Jer ja ne kužim kako vam se to točno gura.

Druga stvar je što vi nastavljate svaki dan otvarati iste portale i bičati kako nema ništa pametno.

pa ono. na forumu smo. iziđe nešto novo. ajmo reć netko snimi 3 minute deranja bez nekog ritma. sranje.
svi hejtaju i fejspalmaju, jer eto, sranje je.
nakon nekog vremena javi se netko od nas i kaže kako je to BAŠ SUPER djelo
nije teško zaključit da je to očito forsiranje.

što se tiče vijesti,,,,,ja bar, odem na portale da pročitam koju vijest. iz svijeta, neznam. da vidim što se oko mene zbiva. kad već ne kupujem novine osim ako ne odem na kavu u kafić pa prolistam. ili nemam neku naviku stat pred ekran u 19:30 i gledati dnevnik.
a ono, recimo u novinama. svaki dan na 5-6 stranica neka ženska od 20ak godina. totalno nepoznata, al u novinama je pravi dragulj. svestrana unmjetnica, najbolja studentica npr. politologije
voli slikavati. voli gledat filmove. mrzi kad joj se to i to dogodi.
plaćeni članci, očito. ima ih masu po novinama i portalima. i dobivaju veću važnost od ostalih aktualnih i ozbiljnijih događanja. a nebi trebalo, očito je zašto. jedino gegrrgreogeeegegeu nije.
naravno da ću srat po plaćenim člancima. kad kupim novine ili odem na portal VIJESTI, oću vidit aktualna događanja u prvom planu.  a ovo nebitno u drugom.
ako već serviraju ta sranja nek se bar ne predstavljaju kao neki bitni mediji, nego kao neznam, OK časopis.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2866 : 20. Veljača, 2012., 01:40 »
Nemoj me bombardirati svojim glupim mišljenjima.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2867 : 20. Veljača, 2012., 01:48 »
Užasna rasprava, aj nemojte više  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2868 : 20. Veljača, 2012., 02:07 »

edit
odlično je kako alternativna hipi oporba nema argumente nego samo zidove teksta.

Jebemti isusa.  :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2869 : 20. Veljača, 2012., 02:18 »
nez ovaj majmun.

:D

ja stvarno neznam šta je čudno u tome da ljudi rađe čitaju nekakve kul tračeve nego DOGAĐANJA i sranja. osobno to apsolutno nikad ne čitam, a vjerujem i hrpa ljudi, a nije da imam sam sebi forsat il nešto.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2870 : 20. Veljača, 2012., 08:26 »
@presveti
Okej, i zašto misliš da on forsa svoja mišljenja?
Jel toliko teško povjerovati da ga to stvarno zanima/ne zanima?  :tired:

Zapi?
Nikad.


odlično je kako alternativna hipi oporba nema argumente nego samo zidove teksta.

Od kad si ti mejnstrim u kurac?
Od prošlog tjedna?
:wildboy:




Rasprava je glupa jer smo svi odrasli.
Ako to ima smisla. :wildboy:
Ono, nismo više rendom buntovništvo jer je četvrtak deca. Manje više.
« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2012., 08:30 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2871 : 20. Veljača, 2012., 09:47 »
lol rasprava  :wildboy:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2872 : 20. Veljača, 2012., 12:23 »
Neki dan je bio clanak u novinama XX DOBILA NA DAR BUNDU OD SUPRUGA.

To je zanimljivo i nezz, produhovljeno. :fpalm: I to nije bio u zutoj stampi nego u normalnim novinama dnevnim. Sve se u to pretvara.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2873 : 20. Veljača, 2012., 12:28 »
DERP

da okrećete pare na takvim vijestima ne bi toliko srali  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2874 : 20. Veljača, 2012., 12:37 »
a nebi trebalo, očito je zašto.
gle kad si ti tako apmetan a ja nisam, molim te da me prosvjetliš kojom rečenicom o tome zašto je to tako. ako imaš vremena.

hvala ti unaprijed.

edit
odlično je kako alternativna hipi oporba nema argumente nego samo zidove teksta.

 :fpalm:

ako se nešto predstavlja ko medij koji informira građane o događanjima u državi i svijetu, onda bi veću prednost trebala dobivati bilo kakva događanja
od plaćenih članaka o nekom izmišljenom celebritiju. jeli to toliko teško skužit.

i naravno da nikog ne zanima neka dosadna ozbiljna tema i jasno je da moraju postojati zabavne teme za pročitat. al ono, nije da ikog zanima što voli jesti neka glupa 20godišnja svestrana i pametna manekenka. to su nebuloze i mitovi.
jer da ikog zanima, onda to nebi bili evidentno plaćeni članci i te ženskice nebi bile kćeri nekih velikih faca koje im mogu priuštiti to malo medijskog prostora.
i naravno sad će doć ZAPI i reć kako njega to zanima samo da bi nekako dokazao da postoji takva vrsta ljudi.

ok, volim i ja jesti sendvič s govnima ;) ne možeš dokazati da mi nije ukusan. ;)

i eto vrtnje u krug.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2875 : 20. Veljača, 2012., 12:42 »
to su nebuloze i mitovi.


fali ti uskličnik na kraju
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2876 : 20. Veljača, 2012., 12:49 »
Ne treba, on je to onako gospodski, mirno i samouvjereno izjavio.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2877 : 20. Veljača, 2012., 14:39 »
10/10 za licemjerje i generalni retardluk u topiku. Kudos.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2878 : 20. Veljača, 2012., 19:10 »
osim onih koji hejtaju rwja. bravo.

To je objektivno stanje.
Ha.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #2879 : 21. Veljača, 2012., 02:14 »
Ljudi. Žao mi ih. Ne znam. Kako to konkretizirati uopće. Ljudi. Kao takvi. :wildboy: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9