HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4835914 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77190 : 04. Travanj, 2015., 14:19 »
Ili prave debile od djece? :kava:

 :thumbs:

Nije mi jasna ekipa koja ima uvjete otići od roditelja... OK. Sad je kriza i možda je malo teže nego inače. Ali ako imaš posao, tornjaj van iz kuće i gradi svoj život.
Što duže vremena prođe teže će Vam biti odvojiti se od "sigurnosti". Kad nemaš love žicaš doma i itd...

Malo hrabrosti i volje i na kraju ispadne super!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77191 : 04. Travanj, 2015., 15:40 »
Te stvari su jako širok pojam.
Ja sam isto za to, da ako radiš i zarađuješ da je bolje da odeš, ali ako imaš svoj mir, svoju sobu, bez nekih mega planova, ostani brate kolko hočeš.
Ali pomaži, daj u kuću i slično. Ako roditeljima ili roditelju nisi na teret to je sasvim druga stvar i druga priča.

Ali da dofuraš doma malu i sada bi ona i htjela se preselit kod tebe, a tebi starci doma. To je već jeben zajeb ako jedno od dvoje zaljubljenika ima takav plan.
To nikada nije dobro, osim ako starci njeni ili njegovi nisu super huper duper, pa nikome to ne smeta, već dapače paše.

Tako da ima milion kombinacija i sve je to preširoko da bi se generaliziralo...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77192 : 04. Travanj, 2015., 15:47 »
Enikejs, nisam mislio da će to moj HDD doživjet, ali skidam Minecraft. :geek:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77193 : 04. Travanj, 2015., 15:54 »
Hrvati FTW, zivljene sa starcima dokad god ide (i udri brigu na veselje)....imam vise kolega na poslu, svi stariji od mene, jos uvijek zive sa starcima...:hiha2:

Stajaznam...meni je to bezveze skroz (ta moja ekipa 30+ godina i jos sa starcima, jedan je cak 45+  :fpalm: ).


3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77194 : 04. Travanj, 2015., 16:00 »
ti si se baš preplatio na r/odrasla-mišljenja?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77195 : 04. Travanj, 2015., 16:02 »
Hmmm. Ja sam imao 19 godina kada sam ostao sam u kreditima i dugovima do grla bez igdje ikoga.
I moram reć da mi je to najbolje iskustvo. Onako direktno na tavicu i vatricu. Kopaj, bori se, radi, vracaj kredit i studira.
I nikad to ne bih nizašto mijenjao!
Da mi je mama ostala živa tko zna gdje bi sad i kakav bi bio. Odvajanje od roditelja je užasno bitna stvar i sigurno je lakše kad imaš nekog i negdje možeš otići.

Život je borba, a ekipa koja sa 30+ živi sa starcima su ništa drugo doli kukavice. Razumijem još ekipu koja je završila faks pa traži posao i itd.
Ili oni koji nemaju posao. No ima ekipe koji nemaju posao, a ni ne traže ga jer žive kod staraca i sve imaju...

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77196 : 04. Travanj, 2015., 16:05 »
e, i? to se tebe tiče kako?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77197 : 04. Travanj, 2015., 16:11 »
život je težak!!!! mora svima bit težak!!! TAKO TREBA BIT TO SAM ČUO!!!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77198 : 04. Travanj, 2015., 16:12 »
Hmmm. Ja sam imao 19 godina kada sam ostao sam u kreditima i dugovima do grla bez igdje ikoga.
I moram reć da mi je to najbolje iskustvo. Onako direktno na tavicu i vatricu. Kopaj, bori se, radi, vracaj kredit i studira.
I nikad to ne bih nizašto mijenjao!
Da mi je mama ostala živa tko zna gdje bi sad i kakav bi bio. Odvajanje od roditelja je užasno bitna stvar i sigurno je lakše kad imaš nekog i negdje možeš otići.

Život je borba, a ekipa koja sa 30+ živi sa starcima su ništa drugo doli kukavice. Razumijem još ekipu koja je završila faks pa traži posao i itd.
Ili oni koji nemaju posao. No ima ekipe koji nemaju posao, a ni ne traže ga jer žive kod staraca i sve imaju...

Okej u pravu si.
Ali ti si uspio, drugi možda/vjerovatno neće.
Znam ekipu  (radio sam s njima) koji žive/živjeli su sami, pa su sve sjebali što se sjebat moglo.

Ti generaliziraš i sve stavljaš u isti koš. A nije isti koš i nije sve svakome isto.
Prosječna plaća u RH je dosta mala i dosta je teško živjeti mladom čovjeku s obzirom u kakvom vremenu živimo.
Ti radiš više od jednog posla i snalaziš se na puno načina, zašto misliš da bi svi tako trebali i da je to normalno.

Mislim bravo za tebe, tvoji su ponosni, ja ti skidam kapu, a sigurno imaš i simpatije drugih.
Ali neki ljudi rade jedan šugav posao za šugavu lovu i nije im baš lako. Moj kolega/kum/prijatelj živi sa starcima, ali ima svoj mir.
Zašto da se muči, jebe, kopa, skače, kada skupa sa svojom dragom može u istoj kući imat svoj mir.

Svi se slažu, nikome ništa ne smeta i zašto da mu bude teško, kada tako može ići i s time je zadovoljan.
To nema nikakvog smisla. AJMO SE SVI ODSELIT SA 18 GODINA I U SVIJET.

Okej, propali student, vucibatina, bitanga lijena koja živi na grbači roditelja je smeće, ali ako je njemu i njegovima dobro, koga jebe.
Ali ljudi koji svoje pomažu i koji nose novce u kuću ne spadaju u isti koš sa ovima na koje ti ciljaš i to je činjenica.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77199 : 04. Travanj, 2015., 16:32 »
Ne mislim da bi svima trebalo biti teško i ne kažem da je meni sad teško.

OK radim na 100 strana, ali sam zadovoljan i ponosan na svoj uspjeh kako god minoran on bio.

Ako netko radi i pomaže svojima ne kažem ništa, ali ima ekipe preko 30 godina koji nikad neće naći nikoga jer njegovim roditeljima nitko ne paše.
Imam par frendova koji su u takvoj situaciji. Ako imaš curu i već ste duže vremena zajedno, radi ona, radiš ti...

Pa probajte nešto naći zajedno, jer što je više vremena čovjek u jednom okruženju (imaš svoj mali kutak, mir, prostor, svoj raspored i itd...) kasnije ti je teže prilagodti se i drugoj osobi.
Imam frenda koji je s 31. godinom krenuo živjet s curom i izdržao tjedan dana, jer njemu fali mamina večera, kava, da mu netko pokupi veš i odnese na pranje, peglanje i itd.

Ako netko doprinosi kućanstvu nemam ništa protiv, da pače, vjerojatno bih i ja tako dorpinosio, jer ni mojoj majci nitko za mene nije bio "dovoljno dobar".

Ali ima većina ekipe koja su kao paraziti. Neće dati ništa u kuću, ništa sam ne radi ni ručak, ni večeru, niti si veš ne odnese na pranje.

Nemojte me krivo shvatiti znam i puno kvalitetnih ljudi s 25 godina koji žive sa svojima, ali i jako puno doprinose: plaćaju režije, čiste, kuhaju i itd. Jer ako sad netko ne stekne nekakve radne navike, nikada ni neće.

Cole meni je super ako si ti zadovoljan i doprinosiš svojima i razmišljaš za razliku od nekih realno i normalno, ali ima hrpa ekipe koja ne razmišlja na taj način i ne ponaša se u skladu sa svojim godinama. Čast izuzecima, ali je tako.
Ovo se ne tiče tebe osobno i ne znam zašto se osjećaš prozvanim.
Samo želim reći da zgubidani koji se sa 30+ godina drže staraca nikad ništa konkretno nisu napravili i naučili najvjerovatnije nikada ni neće...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77200 : 04. Travanj, 2015., 16:38 »
Ja vecinu koju znam da zivi jos sa starcima nezna ukljucit ves-masinu, niti skuhat jaja, kavu...

Ali to su im krivi starci koji su od njih napravili nesposobne ljude, pa neka uzivaju sa njima :thumbs: :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77201 : 04. Travanj, 2015., 16:41 »
ne znaju ni jaja skuhati ni kavu?!?!?!


PA ŠTA ONDA ZNAJU HAHHAHAHAH

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77202 : 04. Travanj, 2015., 16:44 »
ne znaju ni jaja skuhati ni kavu?!?!?!


PA ŠTA ONDA ZNAJU HAHHAHAHAH

Pa ništa.
Znam jednog frenda koji čeka da mu majka dođe s posla da bi mu napravila SENDVIČ, ne da mu skuha pa čeka ručak, nego SENDVIČ...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77203 : 04. Travanj, 2015., 16:44 »
Jedan od glavnih razloga zašto sam doma, je taj što više od 6 mjeseci godišnje živim solo i tako već desetak godina.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77204 : 04. Travanj, 2015., 17:01 »
ne znaju ni jaja skuhati ni kavu?!?!?!


PA ŠTA ONDA ZNAJU HAHHAHAHAH

Ozbiljno, jedan me jednom zvao, ako bi mu dosao skuhat pastu jer je gladan...reko sam mu ako zna skuhat caj, da ce znat skuhat i pastu...nije znao...u to vrijeme su mu starci bili na putu ili tako nesto.
Mislio sam da me zeza, ali nije.
Frajer ima 37godina i unazad godinu dana zivi sam i jede samo sto kupi vec skuhano.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9