HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4835805 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77205 : 04. Travanj, 2015., 17:02 »
sasvim slučajno, baš aproprijatno za ovaj razgovor trenutno, ti baš znaš puno takvih ljudi?!?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77206 : 04. Travanj, 2015., 17:09 »
sasvim slučajno, baš aproprijatno za ovaj razgovor trenutno, ti baš znaš puno takvih ljudi?!?

4-5. Neznam jeli to puno ili malo?

I da, znam puno vise samostalnih ljudi sposobnih za zivot bez mame i tate, sto je je (pod ovim ne mislim i da zive sami, nego da se znaju snac u zivotu-kuhanje, ciscenje, votever).
Ali ovo sad pricam jer smo trenutno na tome :thumbs:

Jos mi je jaci kolega sa posla (35 godina) koji se veseli kad mu stare nema doma :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77207 : 04. Travanj, 2015., 17:17 »
Evo počeo sa mda pišem post i nezz šta da napišem :wildboy:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77208 : 04. Travanj, 2015., 17:33 »
Život je borba, a ekipa koja sa 30+ živi sa starcima su ništa drugo doli kukavice.
Um... hvala, valjda?

Ono, sorry što živim sa starcima, plaćam račune i nisam u dugovima kao i ti i što mi ostaje koja kuna u džepu.


EDIT:
A fak, sad vidim da se lik zove hrvatina. Sve mi je jasno.
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2015., 17:36 Emperor Ghaleon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77209 : 04. Travanj, 2015., 17:38 »
Ae i meni se to desi.

@Emperor Ghaleon - e baš volim kada ovako netko uleti u topik kao da je pao s marsa. Uopće nisi shvatio poantu razgovora.
A i njegov nick nema nikakve veze s time što ti misliš da ima. ;)

Ontopik; nezz, ja kužim da vas iritiraju takvi ljudi, ali bezveze se živcirate, pogotovo ak je tim kraljevima tako dobro.

Ja samo žalim takve ljude, da će se kad tad nać u situaciji da mame/tate više nebude, e onda budu brzo naučili neke stvari ili nebudu.
Ja znam da sam s 11 godina znao više od pola stvari koje te zateknu kada živiš apsolutno sam i sasvim sam se dobro prilagodio tome.
Ko se ne prilagodi, taj najebe, a upravo taj hendikep će ga gušit do iznemoglosti.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77210 : 04. Travanj, 2015., 17:39 »

Um... hvala, valjda?

Ono, sorry što živim sa starcima, plaćam račune i nisam u dugovima kao i ti i što mi ostaje koja kuna u džepu.

Sad izvlačiš jednu jedinu rečenicu iz konteksta.

Napisao sam da oni koji ne doprinose ništa u kućanstvu i neznaju ništa napraviti jesu kukavice koje žive u svojoj kukuljici i boje se izaći i vidjeti što ima van te kukuljice.
Ostane i meni koja kuna u džepu. Radim kao i svi, radim i dodatno kako bih zaradio i imao za sve što nam treba.

Ako ti radiš, doprinosiš kućanstvu i sam obavljaš hrpu stvari to je u redu. Ali ako imaš priliku otići i odvojiti se od roditelja, a ti to ne napraviš mislim da to je malo kukavički...
Ti bar imaš nekoga od rodbine na koga bi se oslonio. Možete si pomagati međusobno. Možeš imati svoj život i raspored. Ne bi vjerovao koja je razlika kada ti sam radiš pravila i obveze, a ne onako kako tvoji roditelji rade godinama i koje si ti prihvatio jednako kao svoja pravila, iako nisu tvoja...

Mislim da je to velika sloboda i napredak. A kad se čovjek drži mamine suknje sa 30+, a ima izbora otići, smatram da nešto onda nije u redu

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77211 : 04. Travanj, 2015., 17:45 »
@Emperor Ghaleon - e baš volim kada ovako netko uleti u topik kao da je pao s marsa. Uopće nisi shvatio poantu razgovora.
Koliko sam ja vidio, lik je napisao jednu stvar, a onda se počeo ''izvlačiti'' nakon Jadranovog I Ixyjevog komentara.
Doduše, možemo mi reći da i nije tako... ako nekim slučajem čitamo postove random, a ne vremenski kako su i napisani.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77212 : 04. Travanj, 2015., 17:47 »
Bez predrasuda

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77213 : 04. Travanj, 2015., 17:48 »
Ja sam prošao sito i rešeto, rat, izbjeglištvo, glad, neimaštinu i spavanje na kolodvoru... Sa 16 sam ostao sam, i nije bilo baš prijatno iskustvo no na kraju kad pogledam, ne bih to mjenjao ni za šta.
Žalosti me kad danas sretnem drugare iz osnovne koji ni dana nisu radili u životu, a da o nekim kulinarskim egzibicijama poput jajeta na oko da i ne govorim.

Ali dobro, svi smo imali različit životni put i nije lijepo nekoga optuživati bez razloga. Sve je to individualno... :kava:

PS: Ništa od posla u Blizzardu i Rockstaru... Jebga Čole, ništa od insajdera.
No, dobio sam da radim probni rok za Disney.. Da crtam storyboarding za neke njihove animiirane serije bazirane na filmu Frozen od prije koju godinu. :clap:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77214 : 04. Travanj, 2015., 17:50 »
:hug :hug

Ajde baš sam happy zbog tebe.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77215 : 04. Travanj, 2015., 17:51 »
No, dobio sam da radim probni rok za Disney.. Da crtam storyboarding za neke njihove animiirane serije bazirane na filmu Frozen od prije koju godinu. :clap:

To for real?
Najs. :thumbs:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77216 : 04. Travanj, 2015., 17:56 »
gg



ja čekam da mi mamica napravi večeru

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77217 : 04. Travanj, 2015., 18:14 »
Ja sam prošao sito i rešeto, rat, izbjeglištvo, glad, neimaštinu i spavanje na kolodvoru... Sa 16 sam ostao sam, i nije bilo baš prijatno iskustvo no na kraju kad pogledam, ne bih to mjenjao ni za šta.
Žalosti me kad danas sretnem drugare iz osnovne koji ni dana nisu radili u životu, a da o nekim kulinarskim egzibicijama poput jajeta na oko da i ne govorim.

Ali dobro, svi smo imali različit životni put i nije lijepo nekoga optuživati bez razloga. Sve je to individualno... :kava:

PS: Ništa od posla u Blizzardu i Rockstaru... Jebga Čole, ništa od insajdera.
No, dobio sam da radim probni rok za Disney.. Da crtam storyboarding za neke njihove animiirane serije bazirane na filmu Frozen od prije koju godinu. :clap:

BRAVO! :ave: :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77218 : 04. Travanj, 2015., 18:18 »
Bravo!

a za ovaj topic do kraja  :hiha:

Uobičajeno je da ljudi koji su se mučili smatraju da nije fer što se svi ostali ne muče i onda iz svoje ljubomore na ez-life ljude nalaze pozitivne stvari u svom mučenju ili ih čak proglašavaju za najbitnije stvari koje su čak KRUCIJALNE za ičiji život i bez njih jednostavno "nisi živio".

Da mi umru roditelji i oduzme mi se sva imovina bili preživio? pa većina ljudi bi, naravno bio bi to usran život više godina, rađenje šugavih poslova, šanse za više obrazovanje i dobar psoao bi mi jako pale, ljubavni i socijalni život bi patio itd, al većina ljudi ne bi legla na pod i ubila se.
Međutim, koji čovjek, normalan i zdrav u glavi, bi ikome ovakvo nešto poželio, ili čak samom sebi, ako je takvo nešto prošao, rekao kako "ne bi ništa mjenjao"? Sorry al to mi zvuči kao srs helšinski sindrom ptsp sranje u najmanju ruku.

Život, frajer traje 80ak godina. Ako netko ima mogućnost da ga provede u sreći, blagostanju, guštanju, takvom čovjeku ću ja uvijek bit pozitivno zavidan. Tko god govori/misli drugačije imho ima nekakvih problema.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77219 : 04. Travanj, 2015., 18:58 »
helšinski sindrom
hoćeš reći, štokholm sindrom.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9