HCL.HR

Koji mobitel imate?

  • 674 Odgovora
  • 301216 Hitova
*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #600 : 30. Ožujak, 2016., 12:47 »
Razmišljam o OnePlus 2 .. :=)

Mobitel je odličan,ali ako je u pitanju verzija od 64GB.
Mobitel nema utor za memorijsku karticu,a osobno mi je 16GB premalo za svakodnevno korištenje.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #601 : 30. Ožujak, 2016., 15:45 »
Da, to mi je jedina zamjerka koju imam jer vec postojeca SD kartica od 16gb taman fino ima sve podatke što zelim. Ovako će bit kentra prebacivati sve ako se odlucim uzeti; ali pri kupnji mi svakako da samo odabir od 64GB, nekih 340€.
The blood of youth is bubbling back..

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #602 : 01. Travanj, 2016., 17:25 »
Imam LG G4 i prezadovoljan sam!
Samo je mana baterija ali ne čudi me jer je mašina od mobitela. :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #603 : 02. Travanj, 2016., 11:34 »
Zašto mana baterija? Koliko traje?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #604 : 02. Travanj, 2016., 12:15 »
mehh do 8-7 nekad 6h ajmo reći + ja sam non stop na mobitelu, instagram,fb, igre neke, to je jedan od razloga, a ako ga ostaviš neće vele da uzme, npr preko noći mi padne 2,3% zavisi ako  kad alarm zvoni a ja ga ne čujem  :D

a sa štednjoj baterije je extra, samo ga ne diraj, za nedaj bože da se nešto desi, npr ja sam bio nedavno vani i imao 20% ubrzo mi je to palo na 10% jer sam tipkao i to, onda sam štednju uključio i došao kući  oko 2ipo h poslije, oko 5% je bilo (do duše da sam uzeo mob u ruke vratio na poruke šta li već,par puta tako) ako ne i više. Nemoj mi vjerovat to me nije zanimalo pa nisam zapažao, samo sam molio boga da se ne ugasi u slučaju nedaj bože.

Sad ću oko 2 ići na VW skup i tamo ću fotkat i okačit koju sliku na CSR Forum i ako oćeš mogu ti poslati ss od grafa baterije.

 ( sve zavisi i od mene)

More cijeli dan preživit kad bi mobitel koristio za javit se, poslat sms, ali ne, moram i na fb-u biti, instagramu, What'sa app-u na google ići pa oblizati i forume i kad nisam kući i tak, ode baterija, ni a, ni be. Što se kaže: "disi bio? Nigdje. Šta si radio? Ništa"



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #605 : 10. Travanj, 2016., 17:00 »
Imam Sony Xperia Z5 i potpuno sam zadovoljan. Jednostavno masina od telefona :D

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #606 : 11. Svibanj, 2016., 15:33 »
LG l7 :D vise mi netreba, pozivi i poruke :)

Naravno, npr. Samsung galaxy s6 bi uvijek dobro dosao ;D

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #607 : 12. Svibanj, 2016., 16:01 »
Galaxy S2 X (t989d) već više od 3 godine, a došlo je vreme da se menja! Naredni planiram da uzmem Nexus 5x.

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #608 : 12. Svibanj, 2016., 17:11 »
Galaxy S6 imam vec 6 mjeseci, cudo od moba, jedino mu fali taj sd slot ali moze se i bez toga
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #609 : 14. Svibanj, 2016., 09:19 »
Uzeo Lg G4 i nikako nisam zadovoljan. Nije ništa puno bolja od  G3. Čak zna zblokat sam od sebe.    :chair:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #610 : 14. Svibanj, 2016., 10:35 »
Ja sam imao ogromnih problema s LG mobitelima i od tada ih u širokom luku zaobilazim. Kad se samo jetim da sam na 2 njihova mobitela imao isti problem!
Napunim mobitel i čim ga skinem s punjača baterija u roku 2 minute padne sa 100%  na 72%...
Ostavili su mi dojam katastrofalne marke mobitela....

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #611 : 14. Svibanj, 2016., 13:12 »
LG mobiteli su očajni. Meni je sestra uzela neki 4X tako  nešto, kupila ga u 5 misec crka u 10 nije traja niti pola godine a platitla ga oko 3900kn.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #612 : 14. Svibanj, 2016., 18:32 »
Čak zna zblokat sam od sebe.    :chair:

Imam LG G4, i nikad ama nikad nije se zblokao sam od sebe, samo mi je problem baterija.
Ja sam kriv znam visit po sat vremenai(i jače) na igram i na forumima,fb, i skupi se toga da je usiše.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #613 : 14. Svibanj, 2016., 19:17 »
Prije nekoliko mjeseci sam uzeo Galaxy S4, i valja reći da je skok bio šokirajući nakon dugogodišnjeg druženja sa Sony Ericsson K800i koji mi je prosto prirastao srcu. Karticu od broja sam morao odnjeti na sjeckanje jer nije mogla stati zbog micro SIM zahtjeva, lol, al sam ja zaostao za tehnologijom. Zbog ovog sam i uveo bežični internet, toliko toga sada mogu natrpati na uređaj i raditi sa njim.

Inače, jedan moj kolega je uzeo Galaxy S7, moram reći da su mi oči stale (sad na svoj telefon gledaš onako meh), ali mi se definitivno ne sviđa dio oko nezamenjive baterije. Valjda će to promjeniti nekad u budućnosti.

Odg: Koji mobek imate?
« Odgovori #614 : 15. Svibanj, 2016., 09:32 »
Prije nekoliko mjeseci sam uzeo Galaxy S4, i valja reći da je skok bio šokirajući nakon dugogodišnjeg druženja sa Sony Ericsson K800i koji mi je prosto prirastao srcu. Karticu od broja sam morao odnjeti na sjeckanje jer nije mogla stati zbog micro SIM zahtjeva, lol, al sam ja zaostao za tehnologijom. Zbog ovog sam i uveo bežični internet, toliko toga sada mogu natrpati na uređaj i raditi sa njim.

Inače, jedan moj kolega je uzeo Galaxy S7, moram reći da su mi oči stale (sad na svoj telefon gledaš onako meh), ali mi se definitivno ne sviđa dio oko nezamenjive baterije. Valjda će to promjeniti nekad u budućnosti.

imao sam i ja s4, ako slucajno nemas jos lollipop sustav na njemu nemoj ga ni stavljati, ostani na 4.4.2 verziji androida jer je meni lollipop (5.0.1) toliko usporio mob i stalno neki bugovi da sam ga jednostavno prodao

moze se baterija mjenjati na s6 i s7 ali je jaaaakooo zajebano ahah mora se odljepiti zadnji poklopac onaj stakleni a da se ne polomi staklo i original baterija se mora stavljati a ne neka aftermarket kineska od 6000mah kao sto prodaju na ebayu
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9