HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 63501 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: HNL
« Odgovori #480 : 18. Kolovoz, 2009., 16:04 »
Sviđa mi se ova igra Dinama u zadnjoj tekmi protiv Osijeka
Al to je Osijek, pa neznam  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: HNL
« Odgovori #481 : 18. Kolovoz, 2009., 17:41 »
nikad nećemo biti kao premiership :wildboy:
All Saints RolePlay 4ever!!!!!It´s the best!!
94.23.26.10:8401Dođite na super cro serverTo je stvarno Cool server i preporučam ga svakome

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #482 : 22. Kolovoz, 2009., 12:04 »


to je to. smisao za humor zadrani ne gube. to nam je u krvi. humor.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: HNL
« Odgovori #483 : 22. Kolovoz, 2009., 12:07 »
bar ne piše ožaloćeni :wildboy:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: HNL
« Odgovori #484 : 22. Kolovoz, 2009., 12:08 »
Heh, to smo već zaključili po tvojim maestralnim vicevima. :D

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: HNL
« Odgovori #485 : 22. Kolovoz, 2009., 12:08 »
Skillerski fotošop.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #486 : 22. Kolovoz, 2009., 12:09 »
ddd

nebitno sad.

T.N.T. - svakako

edit: koga briga za fotošop. što se svi tu nešto vataju toga.
« Zadnja izmjena: 22. Kolovoz, 2009., 12:16 presveti »
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: HNL
« Odgovori #487 : 22. Kolovoz, 2009., 13:47 »
što se ti fataš življenja?

 ;) :D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #488 : 22. Kolovoz, 2009., 13:48 »
koje življenje, pojasni.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: HNL
« Odgovori #489 : 22. Kolovoz, 2009., 14:24 »
daj odi doma

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #490 : 22. Kolovoz, 2009., 17:41 »
ja jesam doma, a ako nisi skužija, ova osmrtnica je sprdanje na vlastiti račun.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: HNL
« Odgovori #491 : 22. Kolovoz, 2009., 17:51 »
Pa ono, sprda samo zadar i one koji žive u njemu.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #492 : 22. Kolovoz, 2009., 18:00 »
ne sprda, uopće nevidim kako osmrtnica može sprdati to. što je prevulgarno? objasnite mi.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: HNL
« Odgovori #493 : 23. Kolovoz, 2009., 22:09 »
dinamo nije dobija zadar. jee.

pičkeeeee
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: HNL
« Odgovori #494 : 23. Kolovoz, 2009., 22:12 »
Pa prije da zadar nije uspija dobit dinamove rezerve i umorne prvotimce.  :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9